Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Mano mėgstamiausi Pasalimo agurkai smile.gif aišku kaip ir kiekvienais metais vis naujų pabandysiu, bet geresnių dar neradau biggrin.gif Radničokas dar visai nieko.
Iš šiltnaminių agurkų Zozulia neblogi, pradžiai kol tikrų agurkų dar nėra rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vilma*: 14 sausio 2012 - 12:17
Ar bus šiemet sodinančių BA?
turiu dar praeitų metų sėklų, bet nesodinsiu. Ieškosiu kitos alternatyvos jiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2012 01 14, 13:45)
Ar bus šiemet sodinančių BA?
turiu dar praeitų metų sėklų, bet nesodinsiu. Ieškosiu kitos alternatyvos jiems g.gif

Dar karta raginu-pasieškokit Asker F. Zazulios nebera prekyboj,kiek žinau. Vietoj tų Ba. O kiti-ta šventa trijule,kur Ex raše apie šiltnaminius. Radničiokas abejotina šiems laikams. Jau senai neauginu.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 14, 07:21)
Agurkų veisles jau esu atsirinkusi, todėl naujovių nebeieškau. Kasmet šiltnamyje auginu Motiva, Dirigent ir Melody. Lauke - Octopus ir Atomic.


šiltnamy agurkų neauginu (išskyrus pernykštį nepavykusį BA projektą), o lauke - pritariu Ex drinks_cheers.gif Octopus ir Atomic man irgi super. Dar pernai labai patiko Aztek. Jie išvis nekauburiuoti, o tokie kaip marinuoti bulgariški agurkėliai. Mano vaikams jie baisiai patiko, šitokius pirmiausia iš stiklainių išgaudo. Būtinai šiemet juos auginsiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 14, 17:08)
šiltnamy agurkų neauginu (išskyrus pernykštį nepavykusį BA projektą), o lauke - pritariu Ex  drinks_cheers.gif  Octopus ir Atomic man irgi super. Dar pernai labai patiko Aztek. Jie išvis nekauburiuoti, o tokie kaip marinuoti bulgariški agurkėliai. Mano vaikams jie baisiai patiko, šitokius pirmiausia iš stiklainių išgaudo. Būtinai šiemet juos auginsiu.

4u.gif o valgyt švieži , kurie iš šių trijų skaniausi
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 13, 23:14)
Kornišonai - maži agurkėliai. Skinkit mažus ir turėsit kornišonus.
Yra dabar nemažai veislių, kurių agurkai ilgai neperauga. O tokios spec veislės kornišonų bent jau aš nežinau  g.gif  Na, nebent turit omeny  Cornishon de Paris.. bet jokio stebuklo ten iš jų nėra, vistiek norint mažų, reik dažnai skint.

Pritariu, kokie jie bebūtų neskinami -vis tiek perauga drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 01 14, 16:37)
Dar karta raginu-pasieškokit Asker F. Zazulios nebera prekyboj,kiek žinau. Vietoj tų Ba. O kiti-ta šventa trijule,kur Ex raše apie šiltnaminius. Radničiokas abejotina šiems laikams. Jau senai neauginu.

Aš auginau Asker F. Neblogi. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 01 14, 18:08)
šiltnamy agurkų neauginu (išskyrus pernykštį nepavykusį BA projektą), o lauke - pritariu Ex  drinks_cheers.gif  Octopus ir Atomic man irgi super. Dar pernai labai patiko Aztek. Jie išvis nekauburiuoti, o tokie kaip marinuoti bulgariški agurkėliai. Mano vaikams jie baisiai patiko, šitokius pirmiausia iš stiklainių išgaudo. Būtinai šiemet juos auginsiu.

Aztek auginai irgi lauke? Galvoju pomidorų auginimo lauke nepavykusį projektą keisti į agurkus -lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 14, 16:14)
4u.gif o valgyt švieži , kurie iš šių trijų skaniausi


sunkus klausimas biggrin.gif Nežinau, ar sugebėsiu atsakyt.. Aztek gal visgi ypač geras marinavimui.. O šviežiam graužimui man pačiai gal Atomic mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte33 @ 2012 01 14, 16:30)
Aztek auginai irgi lauke? Galvoju pomidorų auginimo lauke nepavykusį projektą keisti į agurkus -lauke g.gif


taip, lauke. Aš išvis neauginu agurkų šiltnamyje, visad tik lauke. Ten jie pas mane dera be proto, tai nematau reikalo šiltnamyje vietos užimt. Kaip minėjau, bandžiau pernai du BA šiltnamy laikyt, ale tiek ten iš jų naudos.. Nebent šiemet vėl čia sugundyta kokius du Asker bandysiu priglaust biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 sausio 2012 - 17:00
man geriausiai pasiteisinę:
šiltnamiui Asker
laukui Pasalimo, Pasarebo, Regal, atomic
Atsakyti
Saintlina, o agurkus iš karto į dirvą lauke sėjate, ar namie pirma paauginate? Ačiū 4u.gif

Aš du metus šiltnamyje auginau Mirabelle agurkus, labai patiko. Tik vienais metais užpuolė voratinklinė erkutė ir amen agurkams buvo...

Bet dabar pasiskaičiau, kad daugumai ir lauke geriausiai užauga agurkai. Tai ir aš šiemet bandysiu tik lauke auginti. O šiltnamyje pomidorus auginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2012 01 14, 21:39)
Saintlina, o agurkus iš karto į dirvą lauke sėjate, ar namie pirma paauginate? Ačiū  4u.gif



tuos du, kur gėdingai šiltnamy augo, daiginau. O lauke tai visad į dirvą sėju. Aš daug auginu, pasikarčiau, jei reiktų namie su tiek daigų vargt.
Nors šiaip idėja gera.. galima būtų kelis daigelius susidaigint namie.. kad anksčiau sugraužt vieną kitą agurkėlį būtų galima.. wub.gif Ech, kad taip daba į šviežią agurkėlį dantis suleidus..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 14, 22:43)
tuos du, kur gėdingai šiltnamy augo, daiginau. O lauke tai visad į dirvą sėju.  Aš daug auginu, pasikarčiau, jei reiktų namie su tiek daigų vargt.
Nors šiaip idėja gera.. galima būtų kelis daigelius susidaigint namie.. kad anksčiau sugraužt vieną kitą agurkėlį būtų galima..  wub.gif  Ech, kad taip daba į šviežią agurkėlį dantis suleidus..

ax.gif aš visada kelis pasėju namie , o paskui išsodinu , kai kitus sėju lauke...ir būna agurkų anksčiau , nei pas kaimyne šiltnamiuke...tiesa , agroplėvele pridengiu , kol orai sušyla pakankamai...
Atsakyti
Mano kaimynė agurkus pasėja ir kiekvieną uždengia perpjautu plastikiniu buteliu, labai greitai jai sudygsta. Ir aš jau rinksiu butelius ax.gif

Oi, ir aš norėčiau šviežių agurkų... su medumi essen.gif
Atsakyti