Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Agurku bus kada nors,bet isvaizda ne manekeniska schmoll.gif Prisodinau siltnami jaunesniu diegu,nes lauke neturiu kur seti...
Atsakyti
Pasejau vakar agurkus lauke... gal ir ankstoka g.gif Ar dar kuri sejot laukan?
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 05 16, 19:51)
Pasejau vakar agurkus lauke... gal ir ankstoka g.gif Ar dar kuri sejot laukan?


As vakar pasejau smile.gif Bet dengiau agro plevele.

Vakar paziurejau savo BA-tai vienas agurkiukas nudziuvo, kitas kazkoks kreivas auga ax.gif
Atsakyti
Gal žinote, kodėl agurkų lapai ėmė balti, po savaitės perkėlimo į šiltnamį? g.gif
Atsakyti
Man su agurku daigais siemet aplamai kazkoks pravalas verysad.gif isdygsta, paauga ir kai pradeda leisti tikruosius lapelius, slilcialapiai pagelsta pradzioj is krasteliu, o po to ir aplamai viskas sudziuva....Sejau per kelis kartus, keiciau zemes ir vistiek tas pats. Taip palaidojau BA, askerius, dabat motiva pradeda gelsti g.gif Kazko nemoku su agurku daigais draugauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 16, 21:10)
Gal žinote, kodėl agurkų lapai ėmė balti, po savaitės perkėlimo į šiltnamį? g.gif

Nudege nuo saules. Reikejo pridengti agroplevele,kol aklimatizuosis.Ir nesulieti lapu vidurdieni vandeniu,nes tada saule degins ipatingai....
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 16, 20:59)
As vakar pasejau  smile.gif  Bet dengiau agro plevele.

Vakar paziurejau savo BA-tai vienas agurkiukas nudziuvo, kitas kazkoks kreivas auga ax.gif

Setus pernai po agro laikiau,kol gero sprindio buvo...Nes labai laimingi atrode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 05 13, 13:49)
Ne nu kur tik į kokią temą įlendi, tai visur ex būsimas derlius akis bado biggrin.gif  4u.gif
o aš su tais BA žaidžiau, žaidžiau ir normalių neužsiauginau į šiltnamį verysad.gif labai tikiuosi, kad lauke kažkas geresnio užaugs smile.gif sekmadienį atidarysiu lauko agurkų sezoną, nes pas mus jau alyvos žydi smile.gif

Kokią veislę šiemet augini?
Atsakyti
mano agurkiu lapai irgi pagelto,pradejo dziuti. tai pagalvojau kad kokia liga ir apskainiojau lapelius.tai db agurkai lb graziai auga daug ziedu jiems tai nepakenke. 4u.gif
Atsakyti
Užvakar pasisėjau lauke agurkus,agroplėvele pridengiau,dabar reik laukt kas išdygs,nes prilijo ir dar šalta
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 16, 20:59)
As vakar pasejau  smile.gif  Bet dengiau agro plevele.

Vakar paziurejau savo BA-tai vienas agurkiukas nudziuvo, kitas kazkoks kreivas auga ax.gif


Mudvieju agurkai lyg ir kartu uzsimezge? Ar as cia kazka painioju? g.gif Mes jau suvalgem ir pamirsom.
Atsakyti
QUOTE(Eliza68 @ 2011 05 16, 20:51)
Pasejau vakar agurkus lauke... gal ir ankstoka g.gif Ar dar kuri sejot laukan?

Aš ir sekmadienį pasėjau, pridengiau agroplėvele 4u.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2011 05 16, 21:59)
Kokią veislę šiemet augini?

Lauke pasisėjau Atomic F1 ir Allianz F1 (nei vienos nei kitos veislės dar nesu auginus ax.gif )

QUOTE(Lady Dy @ 2011 05 17, 11:19)
Užvakar pasisėjau lauke agurkus,agroplėvele pridengiau,dabar reik laukt kas išdygs,nes prilijo ir dar šalta

tikiuosi, kad nepils ištisai lietus, nes pamenu vienais metais tai kai kurios sėklos ir nesudygo nuo vandens pertekliaus, tai reikėjo atsėt...bet tikėkimės, kad nuo ketvirtadienio atšils biggrin.gif

Mano šiltnamyje BA skilčialapiai irgi nugelto, bet aš juos nuskyniau ir vsio, auga toliau gražus visas žiedais apsipylęs net gražu žiūrėt kaip kokia geltonžiedė gėlytė, tik įdomu kaip su vaisiai bus, ar nereiks tik tą gražiąją gėlytę mest lauk g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 17 gegužės 2011 - 12:20
[quote=amarrile,2011 05 16, 22:58]
Nudege nuo saules. Reikejo pridengti agroplevele,kol aklimatizuosis.Ir nesulieti lapu vidurdieni vandeniu,nes tada saule degins ipatingai....
Papildyta:

Ačiū, 4u.gif Taip atsitiko tik keliems lapams smile.gif
Atsakyti