Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(samanaa @ 2012 01 13, 21:04)
Sweikos. Gal kas galit parduoti ar zinot kur rasti karnisonu seklu?

Pernai pirkau Tytus F. Apačioj parašyta agurkai kornišonai. Sekluva.
Šiaip aš irgi galvodavau,kur tu kornišonu gauti. Kol tiesiogiai taip ir paprašiau.Nes ne viska galima įmatyt ir įžiuret rolleyes.gif Laiko dar daug,gali taip anksti ir nepardavinet,neužsivešt..Manieji liko neseti,taišiais metais subersiu. .O ir tiesa,kad neskinant dažnai tie karnišonai susivienodina su kitais .Net įdomu pasidare,kiek derliaus duotu vienas daigas,jei mažyčius skinti g.gif Man tai gaila,ir abejoju,ar tie neužaugos tikrai skanesni irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 13, 21:14)
Kornišonai - maži agurkėliai. Skinkit mažus ir turėsit kornišonus.
Yra dabar nemažai veislių, kurių agurkai ilgai neperauga. O tokios spec veislės kornišonų bent jau aš nežinau  g.gif  Na, nebent turit omeny  Cornishon de Paris.. bet jokio stebuklo ten iš jų nėra, vistiek norint mažų, reik dažnai skint.

Turėjau,kaip laiku nenuskyniau ir gulėjo lysvėj kaip keturiasdešimt paskutintos išmieros batai biggrin.gif
Atsakyti
esu auginus Kornisonus,jokio stebuklo,agurkai kaip agurkai,skinsi mazuliukus ir bus kornisoniniai...jie yra mazuliukais kauburiukais tai va ir kitu veisliu yra su tokiais kauburiukais kaip paberimas tad kaip kornisonai gaunas
pernai sejau Dirigent H, Melody H, Motyva H,augo puikiai,paskui labai krito ziedai tai pavaisinau negailedama dilgeliu raugu ir jokiu bedu nebebuvo
dar turejau zalius citrininius ir geltonus citrininius...zalieji arba neaugo arba isimaise tarp visu,nes skonio nebuvo isskirtinio taip pat kaip ir geltonuju...tik tiek,kad spalva ne zalia,namiskiams pasirode kartus jie
Afrikietiski agurkeliai labiausiai patiko vaikams,man skonis ne agurkiskas schmoll.gif
Balti agurkai nedygo,sejau is dvieju kartu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 13 sausio 2012 - 22:53
Pernai dar auginau Mirabelle,Atomic,Atlantic ir Dalila,Mirabelle taip sau lauke,bet šiltnamyje buvo du daigai tai derėjo kaip reikiant.Daugiausia agurkų turėjo Atomic ir Atlantic.Dalila kaip tokie popigiaiski,visai neblogai derėjo
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 14, 00:01)
Pernai dar auginau Mirabelle,Atomic,Atlantic ir Dalila,Mirabelle taip sau lauke,bet šiltnamyje buvo du daigai tai derėjo kaip reikiant.Daugiausia agurkų turėjo Atomic ir Atlantic.Dalila kaip tokie popigiaiski,visai neblogai derėjo

Bet mirabbele ,atrodo,yra pagerbti agurkai g.gif Ar tai jau praeitas etapas unsure.gif Ar ju seklu budavo pirkti,kad man nepasitaike?
Iš savidulkių-salotiniu galiu rekomenduoti Asker-pernai kelis auginau,tai buvo ir ankstyvi,ir derlūs,ir ilgaamžiai. Dabar sumąsčiau,kad šiemet reikia paset pora kitos veisles kartu,ir palygint tą ankstyvuma ax.gif
Atsakyti
Aš Mirabeles pirkau vienetais,nes išėjo pigiau pirkti negu supakuotas,šiemet nusipirksiu,bet pasėsiu pora iškėlimui į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 01 13, 23:47)
esu auginus Kornisonus,jokio stebuklo,agurkai kaip agurkai,skinsi mazuliukus ir bus kornisoniniai...jie yra mazuliukais kauburiukais tai va ir kitu veisliu yra su tokiais kauburiukais kaip paberimas tad kaip kornisonai gaunas
pernai sejau Dirigent H, Melody H, Motyva H,augo puikiai,paskui labai krito ziedai tai pavaisinau negailedama dilgeliu raugu ir jokiu bedu nebebuvo
dar turejau zalius citrininius ir geltonus citrininius...zalieji arba neaugo arba isimaise tarp visu,nes skonio nebuvo isskirtinio taip pat kaip ir geltonuju...tik tiek,kad spalva ne zalia,namiskiams pasirode kartus jie
Afrikietiski agurkeliai labiausiai patiko vaikams,man skonis ne agurkiskas schmoll.gif
Balti agurkai nedygo,sejau is dvieju kartu g.gif

aciu wisoms pasisakiusioms del karnisonu:) blakstiena5,tai rekomenduotum tas tris rusis kur wirsuj iswardinai seti jei noriu kad mazais kauburiukais augtu?nesu auginusi,noreciau derlingos,nereiklios rusies. Ir kad nedaug raizgytusi.
o dar paklausiu ne i tema,gal kas esat auginusi melionus?
Atsakyti
Manau kiekviena pagal save prisitaiko veisles,nes pas vieną gali puikiai augti ir derėti pas kitą bus visiškas šnipštas,kaip pas mane su Mirabele.Vadinasi tai veislei netinka žemė, vieta ar dar kas nors pas mane.Pavyzdžiui daugelis mano kaimynių augina Rodničiok,pas mane jie irgi neauga,ne mano agurkai.
Atsakyti
melody ir dirigent yra mazuliukais kauburiukais, motiva didesniais jau...kazkada turgui kornisonu pavadino vyriskianiais agurkais tai taip mes juo ir vadinam smile.gif
Atsakyti
Aš manau kas Samanaa norėjo kad agurkai nesiplėstų labai,būtų tokie kompaktiški kupsteliai,o ne gyvatynas po visą daržą
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 14, 00:37)
Manau kiekviena pagal save prisitaiko veisles,nes pas vieną gali puikiai augti ir derėti pas kitą bus visiškas šnipštas,kaip pas mane su Mirabele.Vadinasi tai veislei netinka žemė, vieta ar dar kas nors pas mane.Pavyzdžiui daugelis mano kaimynių augina Rodničiok,pas mane jie irgi neauga,ne mano agurkai.

ax.gif metai iš metų auginam Radničoką...jie man skaniausi ir dera gerai...dar patinka Polan...vienžo , senienos ... biggrin.gif bet man skanios , konservuoti irgi labai tinka ir rauginti labai geri thumbup.gif bet šiemet noriu ir dar šalia kokią nebandytą pabandyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 14 sausio 2012 - 05:47
Agurkų veisles jau esu atsirinkusi, todėl naujovių nebeieškau. Kasmet šiltnamyje auginu Motiva, Dirigent ir Melody. Lauke - Octopus ir Atomic.

Tiesa, pernai prie viso gėrio sėklų pardaveika sugebėjo įsiūlyt rusišką veislą Vesiolaja Kompanija, pasėjau šiltnamyje dvi sėklas nieko gero nesitikėdama, tačiau augo ir derėjo jie netgi ir tada, kai jau visi kiti agurkai buvo nurauti. Nei sirgo, nei kaip kitaip šioji "kompanija" nesikaprizijo. Nustebino ir toks ilgaamžiškumas, kadangi šią agurkų veislę iš šiltnamio roviau kartu su pomidorais spalio mėnesį. Beje, prieš išrovimą nuskyniau dailiai nuaugusius agurkus...

Gal ir šįmet susigundysiu augint pora jų daigelių.
Atsakyti