Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

pasaliniams ne i subine - i kojas znybia, metriniais sparnais plasnodamos. Kalakutai irgi tada neatsilieka, trigubai padideje, raudonais snargliais maskatuodami, burbuliuodami. Kaimynai jau dazniausiai nuo vartu saukia, kad kas is namu iseitu, nes i kiema ieit nedrista biggrin.gif Atsinestu agurka koki, tai galetu drasiai kulniuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 08, 20:44)
pasaliniams ne i subine - i kojas znybia, metriniais sparnais plasnodamos. Kalakutai irgi tada neatsilieka, trigubai padideje, raudonais snargliais maskatuodami, burbuliuodami. Kaimynai jau dazniausiai nuo vartu saukia, kad kas is namu iseitu, nes i kiema ieit nedrista  biggrin.gif  Atsinestu agurka koki, tai galetu drasiai kulniuot  biggrin.gif



O kokia veilse tu stebuklingu agurku kurie iki siol dera ir dar kur auga lauke ar siltnamyje ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 08, 20:44)
pasaliniams ne i subine - i kojas znybia, metriniais sparnais plasnodamos. Kalakutai irgi tada neatsilieka, trigubai padideje, raudonais snargliais maskatuodami, burbuliuodami. Kaimynai jau dazniausiai nuo vartu saukia, kad kas is namu iseitu, nes i kiema ieit nedrista  biggrin.gif  Atsinestu agurka koki, tai galetu drasiai kulniuot  biggrin.gif


Visur kyšininkavimas klesti hihihi.gif

Man pasiteisino šiais metais Atomic ir Atlantis lauke,Mirabele lauke taip sau,bet buvo du daigai šiltnamyje tai iki šiol dera
Atsakyti
lauke. As tik lauke auginu agurkus. Jie ten puikiai dera, kam siltnami uzkraut? Bandziau pavasari tris agurkus i siltnami ikist - nepasiteisino.
O veisliu pas mane daug. Dera iki siol beveik visos (Aztec, Atomic, Rufus, Sremski, Cornishon de Paris, Julian ir dar kazkas, nebepamenu dabar). Bet viena pakeli sejau gal birzelio pabaigoj, jei ne liepos pradzioj, tai tie agurkeliai isvis fantastiski - zaluteliai, agurkiukai nedidukai - super. Sitie tai tikrai Julian.
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2011 09 09, 07:30)
Visur kyšininkavimas klesti hihihi.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nebloga pasitaikė rusiška veislė Serpantin. Dar ir dabar kelis agurkus nusiskinam. Lauke auginami, nėra hibridinės sėklos. Pasirinkau kitiems metams. Jaučiu, kad nepirksiu agurkų laukui, kaip iki šiol. Kitais metais reiks išbandyt kitas veisles, taip pat nehibridines, kurias parsisiunčiau.
Atsakyti
net negirdėta tokia.. Ar derlinga? Konservavimui tinka?

Pas mane irgi dar lauke yr agurkų. Ne tokie kiekiai, kaip anksčiau, bet valgymui pakanka ir dar žąsinams lieka.
Atsakyti
Svarbiausia, kad ir marinavinams tinka. Skanūs traškūs agurkėliai. Sėklos atsiųstos iš Sibiro.
Atsakyti
Sejau tokius
http://www.balticsee...s...t&Itemid=27
tai dar ir dabar randam po kelis agurkiukus, jai pelytės nenugrauzia....

o savidulkiai senokai pasibaigė...
labai derlingi ir anktyvi buvo....
http://www.balticsee...s...t&Itemid=27
Atsakyti
Sweikos. Gal kas galit parduoti ar zinot kur rasti karnisonu seklu?
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 01 13, 20:04)
Sweikos. Gal kas galit parduoti ar zinot kur rasti karnisonu seklu?


Kornišonai - maži agurkėliai. Skinkit mažus ir turėsit kornišonus.
Yra dabar nemažai veislių, kurių agurkai ilgai neperauga. O tokios spec veislės kornišonų bent jau aš nežinau g.gif Na, nebent turit omeny Cornishon de Paris.. bet jokio stebuklo ten iš jų nėra, vistiek norint mažų, reik dažnai skint.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 13, 22:14)
Kornišonai - maži agurkėliai. Skinkit mažus ir turėsit kornišonus.
Yra dabar nemažai veislių, kurių agurkai ilgai neperauga. O tokios spec veislės kornišonų bent jau aš nežinau  g.gif  Na, nebent turit omeny  Cornishon de Paris.. bet jokio stebuklo ten iš jų nėra, vistiek norint mažų, reik dažnai skint.


pritariu, nieko mandro, o skinti reikia kiekvieną dieną
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 13, 21:14)
Kornišonai - maži agurkėliai. Skinkit mažus ir turėsit kornišonus.
Yra dabar nemažai veislių, kurių agurkai ilgai neperauga. O tokios spec veislės kornišonų bent jau aš nežinau  g.gif  Na, nebent turit omeny  Cornishon de Paris.. bet jokio stebuklo ten iš jų nėra, vistiek norint mažų, reik dažnai skint.

su temeles atgimimu 4u.gif thumbup.gif

Situos esu auginusi, jei kiekviena diena skinti, tai bus mazi,kaip kornisonai, o jei tik perlauksi, tai agurkai kaip agurkiai smile.gif
Atsakyti