Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(2jolitka @ 2011 08 04, 14:35)
Mano ir lapai geltonuoja,nebegelbesiu tikriausiai,labai gausiai derejo''dirigentai'',uzteks jau ziemai

Ir as negelbesiu - sociai jau primarinuota, siltnaminiai dera be sustojimo, tai valgymui uzteks ilgam.
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 08 08, 11:10)
O kur tas Bordo skiedinys perkamas?
Mes vakar pabandėm mielėmis nupurkšti. Dėl šiltnamio tai gerai, o lauke niekšybės dėsnis- naktį lietus nulijo  doh.gif

Paieškok bet kurioj sėklomis ir trąšomis prekiaujančioje parduotuvėje,net ir Senukuose turėtų būti,nereiks atskirų komponentų ieškot,sverti ir kitaip blūdyt
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 08 08, 19:32)
Paieškok bet kurioj sėklomis ir trąšomis prekiaujančioje parduotuvėje,net ir Senukuose turėtų būti,nereiks atskirų komponentų ieškot,sverti ir kitaip blūdyt


senukuose tikrai nera schmoll.gif sestadieni ieskojom, sake konsultantas, kad tokio nebegamina, nes kenksmingas, uzdrausta g.gif
Atsakyti
QUOTE(VIP @ 2011 08 03, 21:20)
Jei lapai geltonuoja, mieliu pakelis i kibira vandens pailgina ju gyvenima. Pati dar nebandziau, kaimyne taip patare. Galvojau, pabandysiu jei taip atsitiks. (Atsiprasau kad nelietuviskom raidem, kazko negaliu persijungti)

sakykit,o cia sausu mieliu pakelis ar tu vadinamu slapiu?Lapus reikia purkst,ar agurkus laistyt?Aciu
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 08 08, 20:45)
senukuose tikrai nera schmoll.gif sestadieni ieskojom, sake konsultantas, kad tokio nebegamina, nes kenksmingas, uzdrausta g.gif

Sukomplektuoto nebuna,bet vario sulfatas-melinasis akmenelis-pardavinejamas daug kur...
Atsakyti
na kur dinge, gal agurkeliuose paskende, o gal jau tik lapkocius metate i kompostines lotuliukas.gif
imetu nuotrauka kad pakelti temele, cia "kitaijskij fermeskij" is Ex siltnamiuko sekliukai, buvo be prto daug bet turi minusiuka megsta greitai suvysti ax.gif

user posted image
na netilpo i teri ir dar gyventoja siltnamio pamegino prisijungti blush2.gif
Atsakyti
Net nesitiki,kad dar yra tokiu agurku,iš kuriu galima seklas imti thumbup.gif
o aš eksperimentuoju-darau ta stebukla,kai ;;sužaliuos lazda'' bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
O lauke dar laikot agurkelius ar jau nuemete viska, mano dar stovi nzn ka daryt, nes per koncervavimus nera laiko ax.gif
Atsakyti
aš jau seniai nurovusi, nes derliaus nebėr, tai kam laikyti rolleyes.gif
Atsakyti
mano ne lauke, siltnami, bet ko duoda aurku, tol laikau, valgykui dar uztenka rolleyes.gif
Atsakyti
laikom, laikom dar, agurku sociai. Zasinai su kalakutais visai nebeduoda praeit - puola visu buriu agurku atiminet. Tevas dar paskutiniu metu kaskart is darzo parejes agurkais juos pavaisina, tai dabar chebra suizulejus galutinai - zasys ne tik krepsius, bet ir kisenes iskrausto.
Bet jau kur sargai - nieks i kiema neuzeis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 09 08, 18:08)
laikom, laikom dar, agurku sociai. Zasinai su kalakutais visai nebeduoda praeit - puola visu buriu agurku atiminet. Tevas dar paskutiniu metu kaskart is darzo parejes agurkais juos pavaisina, tai dabar chebra suizulejus galutinai - zasys ne tik krepsius, bet ir kisenes iskrausto.
Bet jau kur sargai - nieks i kiema neuzeis  bigsmile.gif

lotuliukas.gif noreciau pamatyt kai i subine kam znybteltu lotuliukas.gif gerai tu cia pavarei mirksiukas.gif
Atsakyti