Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Mano ir lapai geltonuoja,nebegelbesiu tikriausiai,labai gausiai derejo''dirigentai'',uzteks jau ziemai
Atsakyti
QUOTE(VIP @ 2011 08 03, 21:20)
Jei lapai geltonuoja, mieliu pakelis i kibira vandens pailgina ju gyvenima. Pati dar nebandziau, kaimyne taip patare. Galvojau, pabandysiu jei taip atsitiks. (Atsiprasau kad nelietuviskom raidem, kazko negaliu persijungti)



as vakar su alum nupurskiau, sako tas pats kas mieles,tai ziuresim kaip cia bus g.gif nes agurkui net valgymui neuztenkam, ka jau kalbet apie isidejima ziemai doh.gif
Atsakyti
Kazkaip aprimo augimas, gal del to, kad naktys saltos? Kazi ar dar bus, nes maziuku tai galybe, ar uzaugs?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 08 04, 16:02)
Kazkaip aprimo augimas, gal del to, kad naktys saltos? Kazi ar dar bus, nes maziuku tai galybe, ar uzaugs?

gal agro plevele uzmest g.gif
Atsakyti
o pas mane ilgavaisiai šiltnaminiai vis dar dera. Kaip pradėjo gegužę, tai iki pat dabar. Jau ir pabodo jie... Tai lupu žievę ir į salotas, o trumpavaisius marinuoju žiemai.
Atsakyti
Mergaites tongue.gif Esu pries daug metu tai dariusi,ir labai nustebusi rezultatais gerais. turejau didziuli šiltnamį,kuris visas staiga susirgo. Purškiau vieno procento BORDO skiediniu, Pradejo augti lapai,agurkai formuotis tiesiog ant koto Karencija pasiskaičiau astuonios dienos. Viena lysve pasibaige šiltnami,tai vel darysiu eksperimenta, Visi suauge esam,gal malonu bus rudeni pasiskinti agurkeli blush2.gif Pirmieji susirgo MELODY. MANDY atrodo neblogai,kaip ir salotiniai ASKER F. Tie tai šaunuoliai,ankstyvi,derlus ir ištvermingi ax.gif
P,s. Jei kas skaitinesit apie bordo skiedini,gal rasit parašyta,kad jis naikina amarus ar erkes. Kažkur buvo užkliuve tokia informacija,tingiu ieškot patvirtinimo blush2.gif Tada parašykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 04 rugpjūčio 2011 - 15:15
pas mane agurkų vis dar ne mažiau kibiro per dieną. O kai parsinešu, tuoj pat apipuola žąsys su kalakutais - kuris greičiau agurką nugriebs. Delikatesas Nr. 1 biggrin.gif Lauke nei nuplaut nebegaliu, nes tuoj pat viską ištampo. Į verandą vis govėda sulenda, jei tik agurkus pamato. Dabar jau specialiai palieku, kad dalis agurkų didžiuliai augtų, nes be išpirkos jau ir per kiemą praeit negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 04, 19:11)
pas mane agurkų vis dar ne mažiau kibiro per dieną. O kai parsinešu, tuoj pat apipuola žąsys su kalakutais - kuris greičiau agurką  nugriebs. Delikatesas Nr. 1  biggrin.gif  Lauke nei nuplaut nebegaliu, nes tuoj pat viską ištampo.  Į verandą vis govėda sulenda, jei tik agurkus pamato. Dabar jau specialiai palieku, kad dalis agurkų didžiuliai augtų, nes be išpirkos jau ir per kiemą praeit negaliu  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras,mano broleriai i pomidorus ar dar kazkokias darzoves jiems pamestas ziuri kaip i ateivius
Atsakyti
broileriams ir pas mus tie agurkai buvę nebuvę. Be to, anie uždaryti. O šitie teroristai laisvai blūdinėja. Vos mane pamatę jau atlekia visa šaika, jei nieko neduodu, tai už skvernų tampyt pradeda biggrin.gif Pati prisipratinau, vis taip miela buvo žąsytes iš rankų agurkais maitinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 08 04, 16:02)
Kazkaip aprimo augimas, gal del to, kad naktys saltos? Kazi ar dar bus, nes maziuku tai galybe, ar uzaugs?

ir pas mane tas pats g.gif
Ir dar kaip jau mergaitės rašė, labai pasitvirtino agurkų auginimas ant atramų. Tie kur driekiasi palei žeme, jau pradėjo geltonuot, vaisių mažų yra...
o keturis daigus buvau pasodinus vieną priešais kitą, o tarp jų įsmeigiau koliukus, kiek patys kabinosi, kiek pririšdavau, bet užtat dar lapai žaliut žaliutėliai smile.gif ir agurkiukai gerai auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 08 04, 17:11)
Mergaites tongue.gif  Esu pries daug metu tai dariusi,ir labai nustebusi rezultatais gerais. turejau didziuli šiltnamį,kuris visas staiga susirgo. Purškiau vieno procento BORDO skiediniu


O kur tas Bordo skiedinys perkamas?
Mes vakar pabandėm mielėmis nupurkšti. Dėl šiltnamio tai gerai, o lauke niekšybės dėsnis- naktį lietus nulijo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 08 08, 11:10)
O kur tas Bordo skiedinys perkamas?
Mes vakar pabandėm mielėmis nupurkšti. Dėl šiltnamio tai gerai, o lauke niekšybės dėsnis- naktį lietus nulijo  doh.gif

Jis gaminamas iš vario akmenelio ir kalkiu. Reikia plačiau pasiskaityti internete,nes ilgokas aiškinimas... Vario sulfatas perkamas,kur trašos buva.Melini milteliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 rugpjūčio 2011 - 10:38