Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(tany @ 2011 07 28, 14:46)
QUOTE(Ex @ 2011 07 28, 13:38)

o kas cia per baltas agurkas? Tokia rusis? PIrma kart matau blink.gif
Ir tikria ten 500ml acto ir 500g cukraus 1 l vandens?

Tas yra vienas agurkas blondinas lotuliukas.gif
Nors ir ne Ex, bet atsakysiu - taip, tokiu santykiu yra daromas šit marinatas - 500ml acto ir 500g cukraus 1 l vandens 4u.gif
Šitaip marinuoti agurkai arba patinka, arba negali valgyt jų doh.gif Mano šeimynai nepatinka jie schmoll.gif , o svečiai aikčioja, kad patinka tongue.gif Tai dabar dar turiu pernykščių - dėl svečių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 07 28, 14:46)
Ir tikria ten 500ml acto ir 500g cukraus 1 l vandens?

Parodyk nors vieną mano postą kur esu apsimelavusi.... dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 07 28, 14:46)
QUOTE(Ex @ 2011 07 28, 13:38)

o kas cia per baltas agurkas? Tokia rusis? PIrma kart matau blink.gif
Ir tikria ten 500ml acto ir 500g cukraus 1 l vandens?

Pas EX ir agurkai extremalūs biggrin.gif ir receptai taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 07 28, 08:50)
Gal gali receptuką "įmesti"  4u.gif


receptukas yra "agurku marinavimas" temoje pirmam psl smile.gif smile.gif smile.gif



Ex, baltas agurkas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 07 28, 14:38)
user posted image

MARINUOTI AGURKĖLIAI SU GARSTYČIOMIS

6-8 kg agurkų

Marinatui

1 ltr vandens
6 valg. šaukštai druskos
6 valg šaukštai garstyčių
500 gr. cukraus
0,5 ltr acto

Agurkus supjaustome išilgai perpus ir sudedame į dubenį ar puodą. Uodegėles nupjauname - taip gražiau.
Į vandenį sudedame visus reikiamus ingredientus, išmaišome ir užverdame vis pamaišydamos. Karštą marinatą iškart užpilame ant agurkų. Indą galima pridengti maistine plėvele (nebūtina, pas kurias nėr musių...). Retkarčiais vis pamaišydamos, agurkus taip palaikome apie 8-10 val, (spėsit manikiūrą, makiažą pasidaryt..) arba tiesiog pora kartų pamaišę, paliekame per naktį pastovėt (agurkai niekur nedings - geriau su vyru naktį turiningai praleist...)
Sudedame agurkėlių puseles į stiklainius (ne į burną!!!) kuo talpiau, įdedame keletą pipiriukų, krapų, lauro lap., užpilame marinatu ir pakaitiname, kol stiklainiukuose pradės kilti burbuliukai. Užsukame. Apverčiame.
Burnas jau galite atsikimšti... biggrin.gif

Ar garstycios milteliuose ar is stiklainiuku ir ar uzteks 8 kg agurku tiek marinato?
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 07 28, 19:23)
Ar garstycios milteliuose ar is stiklainiuku ir ar uzteks 8 kg agurku tiek marinato?

Stiklainiukuose garstyčios.
Aš dariau 6 kg agurkų, tai marinato pakanka. Dargi iš agurkų sulčių papildomai pasidaro. Daugiau derliaus nesukrapštau... renku per dvi dienas blush2.gif Paprastam marinavimui noriu daugiau atsargų pasidaryt smile.gif
Atsakyti
Ačiū už receptukus 4u.gif
Atsakyti
Ex, Ačiū už receptą, jau išsaugotas ir laukia agurkų rinkimo biggrin.gif O tas albinosas tai super atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Tas agurkas baltas visai ne albinosas biggrin.gif , bet į sėklų pakelį netyčia pakliuvusi baltojo agurko sėklytė. Yra tokie balti agurkai, aš prieš kelis metus buvau nusipirkusi sėklų ir pasisėjusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(širma @ 2011 08 02, 09:21)
Tas agurkas baltas visai ne albinosas  biggrin.gif , bet į sėklų pakelį netyčia pakliuvusi baltojo agurko sėklytė. Yra tokie balti agurkai, aš prieš kelis metus buvau nusipirkusi sėklų ir pasisėjusi  4u.gif

žinau, kad ne albinosas ax.gif biggrin.gif bet tikrai labai idomiai jisai atrodo bigsmile.gif

Agurkeliai pagal Ex jau stiklainiuose, dariau is puses normos, nes tik tiek agurku galiun pririnkti per viena karta smile.gif
Atsakyti
O mano agurčikams bai bai,lapai jau pradėjo ruduot ir geltonuot doh.gif
Atsakyti
Jei lapai geltonuoja, mieliu pakelis i kibira vandens pailgina ju gyvenima. Pati dar nebandziau, kaimyne taip patare. Galvojau, pabandysiu jei taip atsitiks. (Atsiprasau kad nelietuviskom raidem, kazko negaliu persijungti)
Atsakyti