Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(egute @ 2011 07 14, 09:13)
Labukas

gal kas gali pasakyti ar maniškiai agurkai serga ar labai jau kažko jiems trūksta?

tokie nugeltę trys priekiniai daigai šiltnamyje o toliau gražesni ir žalesni gerokai.

būtu gerai sužinoti ar juos rauti lauk jei serga kad kitų neužkrėstu  g.gif

Pas mane panašiai buvo - laiku nesusizgribau, irgi galvojau, kad trūksta kažko, o dabar jau galvoju, kad turbūt visai agurkų netekt galiu - bent jau aš tai su erke kovoju. Požymiai apgaulingi - panašu į kalio ir magnio trūkumą, bet protingose knygose radau, kad ir erkė panašius pokyčiu sukelia. Tręšt kalio magnezija ir žiūrėt, ar nėra mažučių gyvūniukų ir plonyčių voratinklių. Pas mane irgi pradėjo geltonuot kraštiniai daigai, arčiausiai durų, paskui ir tolimesni. Šiltnamis didelis, daigai pakankamai retai susodinti, vėdinasi gerai, bet ir džiūsta labai. Nežinau, kaip drėgmę pakelt. Nors anksčiau ir džiaugiausi - kai sausiau pomidorus ligos mažiau puola. Bet va, dabar kitas kraštutinumas - agurkai nukentėjo sad.gif
Atsakyti
Dėkui už nuomones

Na trašos gal ir trūksta nes kol kas tik dilgėlių raugeliu laisčiau ir magnio sulfato prieš savaitėlę palaisčiau bet magnis nesuveikė nes vis daugėja geltonumo...
Drėgmės pakankamai bent grunte nes drėgnomatis rodo kad laistyti nereikia...

O vat dėl erkutės tai galvoju ar išrovus tuos kelis daigus kiti nesusirgs ar jau jei atsirado šiltnami tai jau rovimas nepadės... galgi išties nupurkšti kol vaisiai maži dar nors tinkliukų ir gyvuniukų dar nepastebėjau bet ant lapo apatinės dalies kai kur matosi nedideli balti lopinėliai...

Beja pas kaimynką šalia šiltnamyje visi agutrkai jau nudžiūvo tai sakau gal iš ten koks užkratas dar užsinešė


Ar tiesa kad nupurškus nuo erkučių chemija per tris dienas suyra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 14 liepos 2011 - 10:33
QUOTE(egute @ 2011 07 14, 10:15)
Ar tiesa kad nupurškus nuo erkučių chemija per tris dienas suyra?


žiūrint, kokia chemija. Ant pakuotės turi būti nurodytas laikotarpis, per kurį pavojinga medžiaga skyla.
Atsakyti
Pamasčiau,kad kai agurkai auga sausam ore-prie gerai vedinamu pomidoru,juos reiktu sušlapinti iki viršuniu .Tai butu siokia tokia prevencija erkutei.
Atsakyti
Tai ka jie ir taip kasryta drėgni su lašiukais stovi nuo plėvelės matyt aplaša... nors šiltnamis visad atviras...

nežinau... bandysiu nupurkšti blogiau jau nebus... pasirinkimas arįba yra purkšti arba nėra jokių
Atsakyti
kaip auga jusu agurkai? taip tylu cia sad.gif
va maniskiai, per tankiai susodinti, tai kol nuskinu doh.gif , kol randu a sjuos tam miske doh.gif doh.gif
user posted image
O cia vakarykscias sodo derlius smile.gif
user posted image
Atsakyti
labai gražus derlius, apetitnas toks thumbup.gif

Pas mane irgi agurkų miškas pasidaręs, nors sodinau nuo dūšios erdvės palikdama. O jau agurkų.. blink.gif doh.gif Vakar du krepšius kai pamačiau surinktus, tai net slobdna pasidarė. Reik kraustytis į pertekliaus skyrelį, nes užsikasiu po agurkais, jei kasdien po tiek bus..
Atsakyti
o kur ta sskyrelis yra? nes man tiek nereikes agurku. Mano seimynai gana 100 litru marinuotu agurku, o ju sode bus tikrai daug daugiau, tai galesu kam atiduoti.
Atsakyti
kažkur čia, Floros temoje, buvo tokia temelė 'Perteklius'.. reik paieškot smile.gif Arba viršuj yra 'Perku, parduodu, dovanoju' mirksiukas.gif
Atsakyti
Auginu agurkus siltnamyje pirmi metai ir mokinuosi is jusu kaip juos priziureti:). Su soninem atzalom susitvarkiau, jei neklystu remiausi amarriles patarimais, isskabiau, o sakykit kaip su virsunem elgtis, kaip jau agurkai pasiekia ta virves virsu, ant kurios jie priristi? Gal kas pasidalinsit patirtimi?
Atsakyti
Mamkaa, pas mane miskas ne prastesnis, pasodinau gana tankiai, juk galvojau,kad puse seklu neisdygs, o dabar ner kur ir kojos pastatys doh.gif
O dar visas smagumas tame,kad juos pasodinau tarp papriku siltnamiuko ir kopustu. Kopustai tai dar nieko baisaus, bet kaip i paprikas zarazos lenda biggrin.gif vis traukiu ir traukiu doh.gif
bet derlius dar toks vidutiniskas, nors praeitais metais teko gerokai pakankintis, kad suruosciau atsargas ziemai, kas antra diena po 0,7l stiklainiuka koncervuodavau, siandien tai net 7 tokius stiklainiukus suruosiau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
zinot agurku pertekliu galesiu priglausti blush2.gif tinka vieta prienai/birstonas pvz. aisku nedaug zemieciu forumieciu cia surandu SM aplamai smile.gif
Atsakyti