Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Kažkas turejo šita beda pagalbai citata...
Pelenai gelbsti ir agurkų kekerinio puvinio atveju. Šią ligą galima įveikti naudojant tokį mišinį: 1 šaukštelis vario sulfato ir 1 stiklinė pelenų. Gerai sumaišytu mišiniu pabarstomos pažeistos agurkų vietos.
O mano šiltnaminiai išejo į atostogas doh.gif Ir turguj pabrango jie,nors šilta. Reiškia,reikejo anksčiau užsiimti prevencija. Neskabiau lapu,o matomai reikejo mastau.gif Vakar šusnis išvariau doh.gif
Dar skaičiau,kad puvinio vietas apibarstyti kalkem ar kreida...šiaip ar taip,blogiau nebutu,išsausetu ir prisidegintu žaizdos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 13 liepos 2011 - 09:56
QUOTE(amarrile @ 2011 07 13, 09:07)
šaunuole motera 4u.gif  Tik neišpuik biggrin.gif


Neišpuiksiu biggrin.gif čia pirmakartės netyčiukas ir dar su mamos pagalba blush2.gif Mano pačios,kuriuos pati be pagabos prisižiūriu,tai tik dabar primezgė mažiukų agurkiukų blush2.gif bet čia jau kaltinu gamtinę žemdirbystę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 13, 10:53)
Kažkas turejo šita beda pagalbai citata...
Pelenai gelbsti ir agurkų kekerinio puvinio atveju. Šią ligą galima įveikti naudojant tokį mišinį: 1 šaukštelis vario sulfato ir 1 stiklinė pelenų. Gerai sumaišytu mišiniu pabarstomos pažeistos agurkų vietos.
O mano šiltnaminiai išejo į atostogas doh.gif  Ir turguj pabrango jie,nors šilta. Reiškia,reikejo anksčiau užsiimti prevencija. Neskabiau lapu,o matomai reikejo mastau.gif Vakar šusnis išvariau doh.gif
Dar skaičiau,kad puvinio vietas apibarstyti kalkem ar kreida...šiaip ar taip,blogiau nebutu,išsausetu ir prisidegintu žaizdos...


taip,jau visa ta padariau,ir zinokit po to nuplikinimo vakar nuskyniau 6agurkus,siandien du,savaitgaliui nusimato koks 10 thumbup.gif
Atsakyti
Gal turit kas parduoti agurkų Kaune? smile.gif Rašykit į až...
Atsakyti
Mes jau beveik atsivalgem agurku is tu siltnaminiu penkiu su puse daigu bigsmile.gif : pusryciam zali agurkai, pietum parauginti, vakarienei vel agurkai... laugh.gif ir taip kasdien lotuliukas.gif
Desimciai laukinuku siandien sukaliau kuoliukus, apvyniojau, priraisiojau nes neapsikenciau ziuret i purvinus visus. Situos visus desiu i stiklainius, nes dar ir siltnaminiams nesimato pabaigos cool.gif Gal kita savaite jau skinsiu pirmuosius, nes nemazu jau yra.
Atsakyti
Sveikutes o as vat niekaip nesulaukiu agurkeliu lauke, stovi net piestu auga puikiai ir primegzta mazu agurkiuku, bet jie neauga nors tu ka doh.gif gal ko jiems truksta?
o del svarumo laukiniu tai radau puikia iseiti: sodinau agurkus i platesne lysve, padariau grioveli, ten beriau seklas ir laisciau ta grioveli kol isdygo, o aplink visa zeme uzmulciavau zole, tai dabar kai pakeliu agurkelius, tai tas mulcas kaip koks kilimelis ir lietus nepriplaka agurku prie zemes ,tai ir agurkeliai ir lapeliai svarus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 07 14, 06:50)
tai tas mulcas kaip koks kilimelis ir  lietus nepriplaka agurku prie zemes ,tai ir agurkeliai ir lapeliai svarus  thumbup.gif


Pas mane irgi ant mulčiaus thumbup.gif plius ant vejos nuleisti toliau augti. Tik vat neašku,kai jie išbujos,kaip teks pakelt,kad tą veją nupjaut cool.gif Vis rezgu mintį juos pakelt kaip nors,bet man labai gražu,kai jie draikosi žeme blush2.gif
Atsakyti
Mano veja dar tik pora menesiu kaip paseta, tai ir tresta, ir nuo piktzoliu purskineta, todel nerizikuoju siemet mulciuoti nieko su ja smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 07 14, 07:23)
Pas mane irgi ant mulčiaus thumbup.gif plius ant vejos nuleisti toliau augti. Tik vat neašku,kai jie išbujos,kaip teks pakelt,kad tą veją nupjaut cool.gif Vis rezgu mintį juos pakelt kaip nors,bet man labai gražu,kai jie draikosi žeme blush2.gif

Nereiks tos vejos pjaut, nes ten, kur agurkai užskleis, žolytė bus mažytė mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

gal kas gali pasakyti ar maniškiai agurkai serga ar labai jau kažko jiems trūksta?

tokie nugeltę trys priekiniai daigai šiltnamyje o toliau gražesni ir žalesni gerokai.

būtu gerai sužinoti ar juos rauti lauk jei serga kad kitų neužkrėstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 07 14, 09:13)
Labukas

gal kas gali pasakyti ar maniškiai agurkai serga ar labai jau kažko jiems trūksta?

tokie nugeltę trys priekiniai daigai šiltnamyje o toliau gražesni ir žalesni gerokai.

būtu gerai sužinoti ar juos rauti lauk jei serga kad kitų neužkrėstu  g.gif


Mano neprofesionalia nuomone, jiems medžiagų trūkumas, panašu į magnio trūkumą. Palaistyk magnio sulfato tirpalu (10 l vandens, šaukštas magnio sulfato). Dar gali komposto arbatėle "Humiverd" (rasi Senukuose) nupurkšti, ten visokių medžiagų kompleksas ir natūralus. Rinkis vieną iš dviejų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 14 liepos 2011 - 08:21
egute Rauti nerauk,lapus gal nuskink kelis,pas mano uošvienele taip atrodo,kas yra nezinau. Magnio trukumo nepastebejau anksciau,taip atrodyti gali ir nuo erkutes doh.gif faktas,kad pas ja truko laistymo ir buvo sausas oras. Pas tave irgi prie šiltnamio duru ligoti,kiek supratau g.gif Ten irgi sausros truputi daugiau,greiciau pradziusta. Sausas karstas oras erkutems patinka schmoll.gif Patresti agurkus reiketu siek tiek,tai augalas, duodantis daug derliaus ir neras zemej tiek,kiek reikia maisto.O del erkutes spresk pati,kaip su ta ekologija. Agurkai trešiami Ca salitera ir magniu pagrindinai,kaliu reiktu irgi palepint. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 14 liepos 2011 - 08:52