Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(amarrile @ 2011 07 10, 14:34)
Aš skabau ax.gif  Pereinu per virsunes,ir vsio biggrin.gif  O jusiskiai siltnaminiai,tai kodel ne  rolleyes.gif


Aciukas, prasieisiu tada ir as siandien drinks_cheers.gif Gal susipras, kad man ne tik graziu lapu ir ziedu reikia biggrin.gif
Atsakyti
tai niekas nepades man? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 10, 16:50)
tai niekas nepades man? verysad.gif

Aš tai nezinau,pas mane irgi yra demiu, irnesakyk.gif Nesuku galvos blink.gif Purksti vistiek nieku nenusiteikus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 10, 18:00)
Aš tai nezinau,pas mane irgi yra demiu, irnesakyk.gif Nesuku galvos blink.gif  Purksti vistiek nieku nenusiteikus  unsure.gif



as jau issiaiskinau kas mano agurkams verysad.gif Sklerotinis puvinys verysad.gif ir dar jauciu kekerinis vaisiu uzuomazgu puvinys, gal zinot kaip juos butu galima pagydyti be chemikalu?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 10, 22:37)
as jau issiaiskinau kas mano agurkams verysad.gif Sklerotinis puvinys verysad.gif ir dar jauciu kekerinis vaisiu uzuomazgu puvinys, gal zinot kaip juos butu galima pagydyti be chemikalu?



MANO TAS PATS BUVO AGURKAMS, AŠ TADA VISUS TUOS LAPUS - ŠNIOKŠT- PEILIUKU PRAĖJAU mirksiukas.gif , AUGA TOLIAU, MEZGA, GAL BUS VISKAS GERAI , SVARBU SPĖT ŽIEMAI PRISIDĖT lotuliukas.gif

KELIS AGURKUS ŠIEMET LEIDAU ANT TVOROS VYNIOTIS, NA, KĄ GALIU PASAKYTI, PATINKA JIEMS IR MEZGA AGURKIUKUS SĖKMINGAI. KAŽI ,JEI VISUS PAKELTI, NES LABAI JAU DRĖGNA, VISAI LAISTYTI NEREIKIA ŠIEMET doh.gif Aišku gerai tas, bet kas per daug ir nesveika
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 11, 16:55)
MANO TAS PATS BUVO AGURKAMS, AŠ TADA VISUS TUOS LAPUS - ŠNIOKŠT-  PEILIUKU PRAĖJAU  mirksiukas.gif , AUGA TOLIAU, MEZGA, GAL BUS VISKAS GERAI , SVARBU SPĖT ŽIEMAI PRISIDĖT  lotuliukas.gif



tai as taip ir padariau,lapai keli liko tik virsunese, o apacioje vien stiebai.
Atsakyti
O čia jau antąkart skinami lauko agurkai user posted image
user posted image
...lauke vos dviem savaitėm vėliau, nei šiltnamyje blink.gif - nu niekaip man nesiseka šiltnamyje užsiaugint labai anksti, kažkoks absurdas.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas susidure su afrikietiskais agurkais, mano mama nusipirko, pasisodino balkone, uzaugo graziai, prazydo, pradejo megztis agurkeliai, kurie iskart dziuna ir juoduoja, kazin kodel cia taip? g.gif Turbut nebus nei vieno vaisiaus..
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 07 12, 21:31)
Sveiki,

Gal kas susidure su afrikietiskais agurkais, mano mama nusipirko, pasisodino balkone, uzaugo graziai, prazydo, pradejo megztis agurkeliai, kurie iskart dziuna ir juoduoja, kazin kodel cia taip? g.gif Turbut nebus nei vieno vaisiaus..

nezinau kodel g.gif turiu ir as siltnamyje 1 afrikieti, labai veslus, daug mezga, vienas kitas nukrenta ax.gif daug vaisiu apie 3cm dydzio, tai mane domina kokio dydzio jie uzauga, kada skinti g.gif pirmi metai auginu tai nezinau, o ragauti jau norisi cool.gif
Papildyta:
paklausiau, bet atsakyma pati radau- pagooglinau, pasirodo man jau juos valgyti reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vilma*: 12 liepos 2011 - 21:53
Aš lauko agurkų jau ir pasimarinuot spėjau biggrin.gif pilnas kibiras buvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 07 10, 12:03)
O Jūs lauke augančiųagurkėlių nepakeliat ant lazdelių kaip žirnius? Pasak mano patyrusios draugės-sodininkės, drėgną vasarą kaip ši (ir ne tik) pakelti agurkai geriau dera ir nepūva nuo drėgnos žemės.

Mes tai nupirkom vielines tvoros ,istempem per ežią,tai uglius tik perkaisiojau per skyles,po to jie patys lipa ax.gif Tik jaučiu rudenį turėsiu gražaus darbelio ,kol nukarpysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 07 12, 23:02)
Aš lauko agurkų jau ir pasimarinuot spėjau biggrin.gif pilnas kibiras buvo tongue.gif

šaunuole motera 4u.gif Tik neišpuik biggrin.gif
Atsakyti