Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

kas cia, rolleyes.gif agurkautoju atostogos?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 08, 13:59)
kas cia,  rolleyes.gif  agurkautoju atostogos?

Galima sakyti, kad tikrai atostogos smile.gif Porą agurkėlių suvalgėm prieš savaitę, dabar laukiam kitų ax.gif Kažkaip šiemet nepasodinau nei vieno normalaus agurko šiltnamyje doh.gif Neskaičiuosim tų BA, ir kiwano,kuriuos išroviau lauk. Nežinau ar čia sėklos buvo blogos ar kas, nes šakojosi kaip neaišku kas, o nebuvo nei vieno žiedelio g.gif Sėklas pirkau Žalioj stotelėj, ir dar tas nukainuotas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 07 08, 13:59)
kas cia,  rolleyes.gif  agurkautoju atostogos?

Prie agurkų medituojam hihihi.gif geras mintis jiems perteikinėjam kad geriau ir greičiau augtų
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 07 08, 16:10)
Prie agurkų medituojam hihihi.gif geras mintis jiems perteikinėjam kad geriau ir greičiau augtų

visi pas mane šiltnamy dera, o 2 atostogaut sugalvojo doh.gif lapai gražiausi, bet nei vieno žiedo... ką su jais daryt? iš pradžių genėjau, dabar jau nebe, leidžiu ūglius augint, bet jie žydėt (net vyriškais žiedais) net negalvoja... mest lauk juos ar kaip?!
patarkit profės - nuo jūsų priklauso jų likimas bigsmile.gif
Atsakyti
o as siandien idesiu foto,kas su manaisiais agurkais darosi
Atsakyti
Labas vakaras, nu pagaliau ir mano agurkai atsigauna, jau daug maziuku agurkiuku matosi tongue.gif Arba sutapo, arba tikrai padejo pragenejimas smile.gif.

Turiu klausimeli:
Jei agurkai pasieke jau siltnamio virsune, leist zemyn ar nuskint virsune?
Atrodo lyg ir skaiciau, kad reikia skint, bet nesu tikra blush2.gif Todel dar karta pasitikslinu smile.gif
Atsakyti
pasirodom smile.gif
Lauke skirtingo dydzio, nes labai jau sunkiai digo blink.gif kai kurie net is 4 karto tik islindo doh.gif
Atsakyti
Ir aš šiltnamyje agurkams apskabiau jau kelintą kartą lapus. Tai mano Zozulia gausiau ėmė agurkus auginti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 07 09, 21:25)

Jei agurkai pasieke jau siltnamio virsune, leist zemyn ar nuskint virsune?
Atrodo lyg ir skaiciau, kad reikia skint, bet nesu tikra  blush2.gif  Todel dar karta pasitikslinu smile.gif



as leidziu jiems augti,nes derlius bus mazas, tai jie net pro stolani jau verciasi lauk, bet as negnybiu dar virsuniu rolleyes.gif

dabar pasakykit,kas mano agurkams help.gif help.gif help.gif user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

buvau neliejus 4 ar 5 dienas,tai siandien nuskyniau pirmus 3 agurkus
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 07 10, 10:48)
pasirodom smile.gif
Lauke skirtingo dydzio, nes labai jau sunkiai digo

O Jūs lauke augančiųagurkėlių nepakeliat ant lazdelių kaip žirnius? Pasak mano patyrusios draugės-sodininkės, drėgną vasarą kaip ši (ir ne tik) pakelti agurkai geriau dera ir nepūva nuo drėgnos žemės.
Atsakyti
Sveikos agurkeliu augintojos ax.gif

pirmi metai pas mane kazkoks biesas su lauko agurkais darosi..patys didziuliai, lapai graziausi, zydi kaip pasiute, visa lysve baigia okupuoti, tuoj nebeliks vietos kur plestis, o maziukai uzmegzti agukeliai pageltonuoja ir nukrenta blink.gif
Pasiskaiciau temuke, lyg ir neradau parasyta, kad lauko agurkus reikia geneti..o gal praziurejau g.gif jau mastau pabandyti nuskabyti kai kurias virsunes, gal tada pradetu auginti agurkus g.gif g.gif Ar bandete kuri skabyti lauko agurkus blush2.gif

Beje, agurkeliai Rodniciokas, iprastiniai, ir augo pridengti agroplevele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2011 07 10, 14:13)
Sveikos agurkeliu augintojos ax.gif

pirmi metai pas mane kazkoks biesas su lauko agurkais darosi..patys didziuliai, lapai graziausi, zydi kaip pasiute, visa lysve baigia okupuoti, tuoj nebeliks vietos kur plestis, o maziukai uzmegzti agukeliai pageltonuoja ir nukrenta blink.gif
Pasiskaiciau temuke, lyg ir neradau parasyta, kad lauko agurkus reikia geneti..o gal praziurejau g.gif  jau mastau pabandyti nuskabyti kai kurias virsunes, gal tada pradetu auginti agurkus g.gif  g.gif  Ar bandete kuri skabyti lauko agurkus  blush2.gif

Beje, agurkeliai Rodniciokas, iprastiniai, ir augo pridengti agroplevele mirksiukas.gif

Aš skabau ax.gif Pereinu per virsunes,ir vsio biggrin.gif O jusiskiai siltnaminiai,tai kodel ne rolleyes.gif
Atsakyti