Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(supergyte @ 2011 05 11, 13:52)
sveikos agurku augintojos,esu dar naujoke,bet sekiau jusu tema ir iskilo klausimas.vakar persodinau savo agurkus o sendien jie visi nulepe net nepanasus.kaip manote ar atsigaus ar jau viskas? verysad.gif

Agurkai nemėgsta persodinimų,na kada šaknys draskomos
Jei norit persodinėt tai geriau prasiauginti juos indeliuose
Atsakyti
sveikos.pas mane jie buvo susodinti durpiniuose ar kaip ten jie indeliuose bet man pasirode kad gal geriau su jais nesodint nors rase kad galima doh.gif
Atsakyti
O agurkai savidulkiai ar jiems reikai kad pas juos bitutės atskristų?

PAsodinau daigus jau su žiedais į lauką, po plėvele, bet ten jų bitutės tikrai neras... o gal jiems ir nereikia? g.gif
Atsakyti
[quote=ErikaI,2011 05 12, 13:11]
O agurkai savidulkiai ar jiems reikai kad pas juos bitutės atskristų?

PAsodinau daigus jau su žiedais į lauką, po plėvele, bet ten jų bitutės tikrai neras... o gal jiems ir nereikia?

Buna ir savidulkiai ir ne, paziurekit ant seklu pokucio kas parasyta, arba bent jau pasakykit pavadinima savo agurku, gal issiaiskinsim bendrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2011 05 12, 13:11)
O agurkai savidulkiai ar jiems reikai kad pas juos bitutės atskristų?

PAsodinau daigus jau su žiedais į lauką, po plėvele, bet ten jų bitutės tikrai neras... o gal jiems ir nereikia?  g.gif

nereikia smile.gif
Atsakyti
4u.gif As savo agurkus daiginau namuose,uzpraeita savaite isveziau i kaima pas mama.Tai uzpuole kazkokia zaraza,suvalge verysad.gif ,ziuriu lapai geltonoja takeliais,pakeliu lapa,o ten kazkokie gyventojai smulkus laksto doh.gif Zodziu 10 daigu i bala...
Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2011 05 12, 20:35)
4u.gif As savo agurkus daiginau namuose,uzpraeita savaite isveziau i kaima pas mama.Tai uzpuole kazkokia zaraza,suvalge  verysad.gif ,ziuriu lapai geltonoja takeliais,pakeliu lapa,o ten kazkokie gyventojai smulkus laksto  doh.gif Zodziu 10 daigu i bala...

alyvos pas jus jau žydi? sėkit tiesiai į dirvą, uždenkit plėvele, kol sudygs ir užaugs ir spės derlių tokį duot, kad nespėsit kibirais iš daržo nešt tongue.gif Juk dar ne per vėlu agurkus sėt, taigi, neverta nusimint labai 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmasis būsimasis agurkų derlius smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 05 13, 13:03)
Mano pirmasis būsimasis agurkų derlius smile.gif



essen.gif

jau taip noriu agurku.... nzn ka atiduociau.
O man taip nepasiseke su tais BA ir per juos visus kitus uzvelinau... doh.gif tai dabar dar mizerijos tokie daigeliai..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 05 13, 13:03)
Mano pirmasis būsimasis agurkų derlius smile.gif

user posted image

Ne nu kur tik į kokią temą įlendi, tai visur ex būsimas derlius akis bado biggrin.gif 4u.gif
o aš su tais BA žaidžiau, žaidžiau ir normalių neužsiauginau į šiltnamį verysad.gif labai tikiuosi, kad lauke kažkas geresnio užaugs smile.gif sekmadienį atidarysiu lauko agurkų sezoną, nes pas mus jau alyvos žydi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 05 13, 13:49)
visur būsimas derlius akis bado biggrin.gif

o man atrodo, kad Amarrilė ir Gaudvilė jau seniai savo pirmąjį derlių suvirškino niekam akių nebadydamos.... biggrin.gif
Atsakyti
aha, tik ką jau ten suvalgyta, primarinuota, priraugta ir dar troškinta. Žodžiu visaip kaip su tais agurkais buvo biggrin.gif
Realiai net nežinau kaip jie atrodo, uždengiau nuo akių. Koks ten jų stovis, tik kurkliai ir krapai šalia augantys žino rolleyes.gif

brr, koks tavasis šiltnamio adresas, kažkaip praslydo pro akis flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 gegužės 2011 - 13:36