Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(vobla @ 2011 07 04, 20:39)
Nu bet agurku visiskas mizeris... unsure.gif  kasdien nuskinu po kelis, bet pagal augalu masyvuma, tai jau prisivekavus tureciau buti unsure.gif

Gal veislė kokia prasta g.gif ? Nes mano tėr trys daigai, o tų agurkų pavalgymui sočiai 4u.gif
Atsakyti
Is 6 sodintu siltnamio gale tarp pomidoru - 5 normaliai mezga thumbup.gif , jau beveik menuo kaip valgom ir uztenka kolkas musu seimynelei (2 suauge ir du maziai)
Cia siandienos mano "grobis" smile.gif (1,4 kg)
user posted image
Lauke dar 10 daigu yra, ziuresiu kas ten augs cool.gif (JEI augs)
Atsakyti
user posted image


sveikos, gal zinot kas mano agurkams yra? bandziau ziuret pagal nuoroda ideta, ko jiems truksta, bet tokio paveikslelio neradau. gal cia nieko baisaus, bet beveik visu lapu krastai taip pabale, atrodo, kaip butu aplaseja. bet is kur? g.gif jei lasetu tai ir ant vidurio lapo butu demiu baltu g.gif kaimyne, sako, kad trasom nudeginau, bet laisciau griestai pagal instrukcija. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 07 04, 20:49)
Gal veislė kokia prasta  g.gif ? Nes mano tėr trys daigai, o tų agurkų pavalgymui sočiai  4u.gif

dvi veisles ir abi vienodai elgiasi doh.gif nu man dar niekad taip nebuvo....
15 milzinisku daigu is visiskas snipstas...
aj, jau rankas nuleidau....
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 07 05, 12:26)
dvi veisles ir abi vienodai elgiasi doh.gif  nu man dar niekad taip nebuvo....
15 milzinisku daigu is visiskas snipstas...
aj, jau rankas nuleidau....

atleik,ar genejai,ar tik dejuoji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 04, 07:36)
Laistyti reikia anksti ryte, kad neatsirastų lapų nudeginimų, o augalai galėtų per dieną apdţiūti. Vakarinis laistymas skatina ligų vystymąsi, ypač miltligės ir bakterinės dėmėtligės. Jeigu tam tikrais laikotarpiais agurkams trūksta vandens, smarkiai svyruoja temperatūra, ţiedai ima kristi, vaisiuose atsiranda tuščių ertmių, jie deformuojasi.

nu va isdure mane mociute blink.gif
Sake agurkus vidurdieni reikia laistyt, o pomidorus vakare ...
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2011 07 05, 15:40)
nu va isdure mane mociute  blink.gif
Sake agurkus vidurdieni reikia laistyt, o pomidorus vakare ...

Tiesa pasakius,lauke visos pavakariais laistom g.gif Is dvieju blogybiu pasirenkam viena
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 05, 15:11)
Tiesa pasakius,lauke visos pavakariais laistom g.gif  Is dvieju  blogybiu pasirenkam viena

as apie siltnami sneku. Lauke as ir vakare laistau visa darza iskart, jau nerankioju. Nors kaip taip lyja, jau nepamenu kada laisciau tongue.gif
Atsakyti
mama visada šiltnamy agurkus tik vakare laistydavo, su gerai įšilusiu vandeniu, o aš ... kada vyras susimyli palaistyt. Jam agurkai, tai jis dėl jų ir rūpinasi, prie lauke augančių nereikia tik daug cackinimosi, tik spėk skinti. Na, nemyliu šiltnaminių agurkų ir taškas, galėtų ir nudžiūti netikėtai cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 07 05, 15:40)
mama visada šiltnamy agurkus tik vakare laistydavo, su gerai įšilusiu vandeniu, o aš ... kada vyras susimyli palaistyt. Jam agurkai, tai jis dėl jų ir rūpinasi, prie lauke augančių nereikia tik daug cackinimosi, tik spėk skinti. Na, nemyliu šiltnaminių agurkų ir taškas, galėtų ir nudžiūti netikėtai  cool.gif .

realiai as ir nematau naudos bent jau is musu siltnaminiu agurku, gavom derliu savaite anksciau uz laukinius ir tai tik kelis agurkus tongue.gif. Visi kiti geltanuoja ir nukrenta. Aisku skaitau dabar, kad ne taip priziurejau, pasirodo ir juos reikejo skabit blink.gif blush2.gif Reikes eit rytoj darbuotis biggrin.gif
Atsakyti
o pas mane va kokia problema.
kaip ir kazkuri rase, agurkeliai nunyksta budami vos keliu cm,pries isvaziuodama is namu (ketvirtadieni) patresiau juos su trasom, galvojau grysiu, rasiu agurku pilna siltnami..ir ka jus manot, gryzus ilekiu, ogi visi tokie patys, ir apacioje jau net parudave verysad.gif jie pas mane isskabyti neblogai, nuo apacios beveik visai pliki.Galvoju gal truksta "apdulkinti" juos, bet per visa siltnami tesuradau 5 vyriskus ziedus doh.gif visi kiti nudziuve/nuvyte...nezinau ka daryt, agurkeliu simtai kabo,bet jie nedideja.....gal kuri nors ka patars? beje, siaubingai eina tiek i lapu dydi, tiek i daigu auksti,jau lenda pro stoglangi lauk,per diena paaua mazdau po puse sprindzio blink.gif
Atsakyti
ar gali buti, kad siltnamy tiesiog per dregna?siandien begenedama radau daug tiesiog supuvusiu lapu ir net apipelyjusiu mazyciu agurkeliu g.gif
Atsakyti