Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(Ex @ 2011 07 03, 06:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Komentarų neturiu, labai pritariu cezi.
Labiausiai prajuokino atskiri dialogo trupinėliai... biggrin.gif

daržininkystėj kaip ir gyvenime jumoro jausmas padeda ištverti negandas biggrin.gif taigi labai svarbu jo neprarasti, kitaip piktžolės, ligos ir kenkėjai paims viršų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2011 07 03, 09:04)
sveikos, padekit nepatyrusiai  4u.gif  pirma karta auginu agurkus, tai nelabai ka ismanau blush2.gif auginu juos siltnami. va kokia beda: uzmezga agurkelius ir kai kurie mazi budami pagelsta, sujuoduoja ir nukrenta.... tuo tarpu ant to pacio augalo kiti puikiausiai auga. ir dar usai nunyksta, sudziuva. kas cia galetu buti, gal zinot kuri? tresiau 2 kartus.

o jus agurkus genejat? pas mane vis isleidzia nauju saku, jas reikia panaikint, ar tegul auga?  ax.gif

Kai genesi,tai ir augs. Teks paskaitinet tema nuo pradziu mirksiukas.gif
Mano nudegeliai
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 03 liepos 2011 - 11:29
QUOTE(amarrile @ 2011 07 03, 12:23)
Kai genesi,tai ir augs. Teks paskaitinet tema nuo pradziu  mirksiukas.gif
Mano nudegeliai
My Webpage


jei tureciau laiko, tai ir neklausciau, bet su dviem mazais leliais nelabai imanoma perskaityt visa tema. ir tai neaisku ar rasiu atsakyma. galbut atsiras kas paaiskyns ir be skaitymo.
Atsakyti
jatau jau kaip laukiu agurku lysvej kada galesiu vakuotis, jau baigiu apsivalgyti Ex agurkeliais tai gera mamka atsiunte seklyciu nepatingejo, super agurkeliai o daba laukia koncervavimai-vakavimai ant nosies jatau tik kad rodos iseinu lauk kaip ant zapadlo lietus kala i nosi, tik su krosais namuciu tas lietus jama ir apstoja, jau durnesnes vasaros nepasitaike seniai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2011 07 03, 13:21)
jei tureciau laiko, tai ir neklausciau, bet su dviem mazais leliais nelabai imanoma perskaityt visa tema. ir tai neaisku ar rasiu atsakyma.  galbut atsiras kas paaiskyns ir be skaitymo.

Paskaityk nuo 20 puslapio mano zinutes. Tada klausk,kas neaisku smile.gif
Ilgai neužtruks rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2011 07 03, 15:02)
jatau jau kaip laukiu agurku lysvej kada galesiu vakuotis, jau baigiu apsivalgyti Ex agurkeliais tai gera mamka atsiunte seklyciu nepatingejo, super agurkeliai o daba laukia koncervavimai-vakavimai ant nosies jatau tik kad rodos iseinu lauk kaip ant zapadlo lietus kala i nosi, tik su krosais namuciu tas lietus jama ir apstoja, jau durnesnes vasaros nepasitaike seniai doh.gif

Peskaičiau -vaikuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 03 liepos 2011 - 14:43
QUOTE(georgiana @ 2011 07 03, 15:02)
jau baigiu apsivalgyti Ex agurkeliais tai gera mamka atsiunte seklyciu nepatingejo, super agurkeliai


Kokios veislės tie super agurkeliai?

Atsakyti
Tokia visa mano lysve agurku šiltnamy, su gaubtom virsunem ,kad net ydomu pasidare. kodel viena iš triju,ji vidurine,ar nuo veisles priklauso g.gif Kitose dviejuose ne vieno tokio reiskinio....Žvilgtelekit i nuoroda auksciau. Nebijau,kad tai liga,bet su Ca trukumu sutikčiau
Čia del laistymo citata
Laistyti reikia anksti ryte, kad neatsirastų lapų nudeginimų, o augalai galėtų per dieną apdţiūti. Vakarinis laistymas skatina ligų vystymąsi, ypač miltligės ir bakterinės dėmėtligės. Jeigu tam tikrais laikotarpiais agurkams trūksta vandens, smarkiai svyruoja temperatūra, ţiedai ima kristi, vaisiuose atsiranda tuščių ertmių, jie deformuojasi.
Atsakyti
[quote=amarrile,2011 07 03, 15:45]
Paskaityk nuo 20 puslapio mano zinutes. Tada klausk,kas neaisku smile.gif
Ilgai neužtruks rolleyes.gif


aciu, perskaiciau ir lyg ir supratau ax.gif jei gerai isgenesiu, tai ir neturetu agurkeliai sudziut ir nukrist smile.gif
Atsakyti
pagaliau ir as nuskiniau pirmaji agurcika siltnamy ax.gif nuo tokio maziuko kvepejo visa virtuve thumbup.gif si savaitgali tikiuosi nuskinti daugiau,eigu kaiminai neuzsuks,nes kur ziedas,ten ir agurkelis tupi rolleyes.gif silnamy buvo sodinti TANJA ir MELODY,bet is 3-ju daigu liko tik vienas.atrodo,kad MELODY g.gif
Atsakyti
Ir mes jau ragaujam savo šiltnaminius agurkėlius bigsmile.gif
Atsakyti
Oi megstu egzaminuoti blush2.gif Užduotis
user posted image
http://images51.fotk...lynas501-vi.jpg
Atsakyti
kazko truksta? g.gif gal i galva negaves?
-------
maniskiams tai tikrai reikia i galva. vien tik zalia mase auginasi. jau tuoj ratu aplink siltnami suksiu- sitokie augus, veslus, jau taka turejau zirklemis per dziunges issikirpti. Nu bet agurku visiskas mizeris... unsure.gif kasdien nuskinu po kelis, bet pagal augalu masyvuma, tai jau prisivekavus tureciau buti unsure.gif
Atsakyti