Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Taip atrodo lapai,kai truksta magnio arba uzpuola erkute,labai panasus vaizdas abiem atvejais. Esu idejus nuoruoda sitoj temoj,ten puikios nuotraukos,nuspresi pati.

""Paaiskinkit,merginos,kas suprantat,gal kokiu trasu jiems reikia. "
*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 01 liepos 2011 - 08:10
QUOTE(Lady Dy @ 2011 07 01, 08:53)
turiu piktą įtarimą kad čia kažkokia liga,lapai pradeda baltuoti nuo kraščiukų..

Ne tik su šiltnamio, bet ir su lauko agurkais turėjau problemą, stovėjo nupeizę, pageltę, kūdi tokie, šiltnaminio agurkėlio vos kelios užuomazgos, lauko išvis bedvesiantys, tai neapsikentusi birželio 20d. ir 25d. palaisčiau ir lauko, ir šiltnamio agurkus magnio sufatu. Dozę dariau nedidelę, bet šiandien šiltnaminius kemšam pilna burna netaupydami, lauko agurkai - kaip iš katalogo, gražu žiūrėt wub.gif ir agurkėlių primegzta..
Taigi aš visa apsipatenkinusi, dairausi kur čia mano stiklainiai, jau kad griebsiu... kad marinuosiu.... tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane pirmiausia tas lapų balimas prasidėjo nudengus agroplėvelę ir ten kur ji buvo dviguba,o po truputį vis plito ant kitų agurčikų
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 07 01, 09:14)
Pas mane pirmiausia tas lapų balimas prasidėjo nudengus agroplėvelę ir ten kur ji buvo dviguba,o po truputį vis plito ant kitų agurčikų

http://www.darzovius...ECHNOLOGIJA.pdf
Pazvelgiau i si straipsni,nieko tau tinkamo neradau,bet suzinojau,kad agurkus reikia kaupti biggrin.gif Nezinojau blush2.gif
Lapu pakrasteliai pas mane buvo nusvieseje pradioj,tai pasiziurejus i ta straipsni greit supratau,kad truksta kalio,patresiau viena karta vienanare trasa. Jei paziuretum mano anksciau detas nuotraukas,apacioj aiskiai matos tie lapai su aureolem. Gal ir pas tave tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir tręšti pas mane jie kol kas tik du kartus,pirmą kartą per pirmą ravėjimą mano numylėtom Daigos trąšom ir dar laistyti vieną kartą dilgėlėm,daugiau nieko nėr gavę
Atsakyti
Vat ir pas mane ant agurku, auganciu lauke, atsirado baltos didelės dėmės ant lapų. Bet atsirado atidengus plėvelę. Nelabai suprantu ko jiems trūksta. g.gif amarrile, žiūrėjau Jūsų įdėtam straipsny, bet nieko panašaus neradau.
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 07 01, 22:02)
Vat ir pas mane ant agurku, auganciu lauke, atsirado baltos didelės dėmės ant lapų. Bet atsirado atidengus plėvelę. Nelabai suprantu ko jiems trūksta. g.gif  amarrile, žiūrėjau Jūsų įdėtam straipsny, bet nieko panašaus neradau.

As jau diena pagalvojau,kad nudeginti augurkiukai.Matyt,reikia tureti omeni,kad atidengti reikia ukanotom dienom,o taip ,esant reikalui,tik pradengdti apdangalus
mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 01 liepos 2011 - 21:42
Nu matysiu kas yra mano agurčikams,kaip rašiau pabalusisu lapus išskyniau gal ir negerai padariau,bet kaip kitaip pamatyt ar daugėja pabalusių lapų ar ne nesugalvojau,šiandien žiūrėjau atrodo neatsirado naujų pabalimų.
Bet kas keisčiausia kiekvienais metais pasėtus dengiu agroplėvele ir tik šiemet taip atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 07 01, 22:51)
Nu matysiu kas yra mano agurčikams,kaip rašiau pabalusisu lapus išskyniau gal ir negerai padariau,bet kaip kitaip pamatyt ar daugėja pabalusių lapų ar ne nesugalvojau,šiandien žiūrėjau atrodo neatsirado naujų pabalimų.
Bet kas keisčiausia kiekvienais metais pasėtus dengiu agroplėvele ir tik šiemet taip atsitiko.

Gal per pacia saulekaita buvo vandens ant lapu ir gavos tipo saules zuikuciai g.gif
Atsakyti
Agurkus visuomet laistau per patį karštį ir tik šiltu vandeniu,na jis būna jau prileistas ir paliktas apšilti
Atsakyti
nzn keista as niekada negirdejau, kad agurkai laistomi kai karsta ar tikrai tai pasitvirtina g.gif
as lieju is vonios vakare kai vanduo pasiles buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 07 02, 20:20)
nzn keista as niekada negirdejau, kad agurkai laistomi kai karsta ar tikrai tai pasitvirtina g.gif
as lieju is vonios vakare kai vanduo pasiles buna smile.gif

Aš taip pat per karštį niekada nelaistau schmoll.gif
Atsakyti