Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Didesnį derlių iš BA sulauksit rugpjūtį , juk jie patys ankstyviausi lotuliukas.gif . Čia aš iš savo patirties . Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2011 06 29, 10:58)
negi niekas nenumanot kas mano agurkeliams?  unsure.gif

O kad ten susiveles pamidoras ir agurkas i kruva,ar ne.... g.gif Ta nuotraukyte prastai veikia,bartis vercia,tai ir tyliu... Arba kazko nesuprantu,ar reikia elementarios prieziuros unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 29, 17:45)
O kad ten susiveles pamidoras ir agurkas i kruva,ar ne.... g.gif  Ta nuotraukyte prastai veikia,bartis vercia,tai ir tyliu... Arba kazko nesuprantu,ar reikia elementarios prieziuros unsure.gif



na taip, agurka ikisau salia pomidoro blush2.gif klaida padariau tikriausiai..
bet jie nesusipyne (nors foto taip atrodo), kazkur 20 cm atstumu pasodinti vienas nuo kito.
prasau didesne foto jusu demesiui
user posted image

man idomios priezastys, kodel vaisiai nudziuna sad.gif priziuriu agurkeli, laistau kas antra diena, tresiu kas kelias savaites unsure.gif
pomirodai puikiausiai dera, o agurkai tik lauke..vakar viena jau ragavom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2011 06 30, 09:24)
na taip, agurka ikisau salia pomidoro  blush2.gif klaida padariau tikriausiai..
bet jie nesusipyne (nors foto taip atrodo), kazkur 20 cm atstumu pasodinti vienas nuo kito.


man idomios priezastys, kodel vaisiai nudziuna sad.gif priziuriu agurkeli, laistau kas antra diena, tresiu kas kelias savaites unsure.gif
pomirodai puikiausiai dera, o agurkai tik lauke..vakar viena jau ragavom  bigsmile.gif


tai kad sie du augalai reikalauja visiskai skirtinos prieziuros, pomidorui kur sausesnis oras, jiems reikia retai bet gausiai gausiai vandens, jokiu lasu negali buti,o agurkas atvirksciai, megsta dregme,megsta kai vandenuko gauna ir lapai...ir aplamai, zolytes reikia apraveti. O kodel ta agurka taip nuskabet? artodo kaip koks vargselis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(graazke @ 2011 06 29, 13:21)
Didesnį derlių iš BA sulauksit rugpjūtį , juk jie patys ankstyviausi  lotuliukas.gif . Čia aš iš savo patirties . Labas visoms  4u.gif

Pas mane jau dabar prasidėjo derlius iš BA lotuliukas.gif vakar net nustebau kad agurkais pasidabines. Tai reik apskabyti jiems tas šakeles neleisti šakotis daug
Atsakyti
QUOTE(extravaganza @ 2011 06 30, 09:24)
na taip, agurka ikisau salia pomidoro  blush2.gif klaida padariau tikriausiai..
bet jie nesusipyne (nors foto taip atrodo), kazkur 20 cm atstumu pasodinti vienas nuo kito.
prasau didesne foto jusu demesiui
user posted image

man idomios priezastys, kodel vaisiai nudziuna sad.gif priziuriu agurkeli, laistau kas antra diena, tresiu kas kelias savaites unsure.gif
pomirodai puikiausiai dera, o agurkai tik lauke..vakar viena jau ragavom  bigsmile.gif

Agurko apacia turetu buti isskabyta,tureti erdves,kad nesimestu puviniai.Matos kazkoks ugis ant zemes,ji reikia nupjauti.Nera is ko tam agurkui maitintis,kai saknis prie saknies,jom vystytis irgi reikia vietos schmoll.gif As agurkus sodinu kas 80 cm ir sachmatine tvarka kita eile... Taigi,lesk augti tik trumpom atzalom,tai uzaugs agurkeliu.Jei neisimes puvinys apacioj,t o ada kaput doh.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif pirmas mano blynas, ty agurkas tongue.gif
butinai atsižvelgsiu į jūsų patarimus
Atsakyti
Sveikutės,
esu kaip ir daugelis "žalia" daržininkė, todėl labai norėčiau sužinoti kas per veislė ta BA? Ar čia tikrasis pavadinimas? Bijodama labai mandrų veislių, prisipirkau ir auginu tik visokius ale Radničiok'us bigsmile.gif tiek šiltnamyje, tiek lauke.
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
BA - tai Beth Alpha mirksiukas.gif Sprendziant is atsiliepimu, gerai, kad situ ir nepirkot smile.gif
O siaip mandru veisliu ner ko bijot, yra labai netgi neblogu smile.gif
Atsakyti
Mano pirmamečiai agurkėliai: valgom jau seniai, dera gerai, skanūs-gardūs. Tik lapai keli yra tokie įdomūs:

user posted image

Ne visi, kokie 3-4 tik:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2011 07 01, 00:02)
Mano pirmamečiai agurkėliai: valgom jau seniai, dera gerai, skanūs-gardūs. Tik lapai keli yra tokie įdomūs:

user posted image

Ne visi, kokie 3-4 tik:

user posted image





Paaiskinkit,merginos,kas suprantat,gal kokiu trasu jiems reikia.
Atsakyti
Nusiravėjau vakar savo laukinukus,išskyniau pažeistus lapus,bus matyt ar daugėja jų ar ne,bet turiu piktą įtarimą kad čia kažkokia liga,lapai pradeda baltuoti nuo kraščiukų,pelėsio jokio nebūna,tik džiūna ir bąla vis daugiau,atsiranda ir ant koto bei pačio stiebo tokia kaip drūžė balta,bet ją jau galima nukrapštyti.
Ne kas bus jei agurkams bus amen,o jau pradeda žydėti
Atsakyti