Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Reikia ir man turbūt saviškius gerokai pagenėti. Du agurkus suvalgėme, o kiti...atrodo, kad sustojo, nebeauga ax.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Pirmi metai auginu daržoves šiltnamyje, tai klausimų begalė blush2.gif nuskyniau šiandien agurkėlį - kartus rupūžė verysad.gif čia drėgmės stoka?
ačiū, kad atsakys 4u.gif
Atsakyti
Skaitau postus ir suprantu,kad BA šiemet kaik as sodins paskutinius metus smile.gif Aš viena iš jų.... Pirmi metai pasodinau,bet jie bus ir paskutiniai. Tuoj tuoj lauke skinsiu agurkus,o BA,šiltnamyje suvalgėm kokius 8... Primegztų labai daug,bet kai bus normalių agurkų šitų nesinorės unsure.gif Didysis agurkų mezgimas prasidėjo,kai paskaitinėjus patarimus,čia išpjausčiau super dydžio apatinius lapus ir apnuoginau pagrindinį stiebą - išpjausčiau visas apačioje išaugusias atžalas ir besimezgančius vaisius ( nuogas stiebas apie 15 cm). Ir toliau neleidžiu plėstis atžaloms,bei šalinu didesnius lapus. Pradžioj viską dariau kaip eksperimentą,juk gaila išmesti užmegztus agurkėlius,ypač kai jų labai lauki,bet šiai dienai nesigailiu tai padarius. ax.gif



O lauko agurkų kaip suprantu genėti nereikia? Ar patrumpinti pagrindinį stiebą,kad labiau leistų šoninius?
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 06 28, 10:34)
O lauko agurkų kaip suprantu genėti nereikia? Ar patrumpinti pagrindinį stiebą,kad labiau leistų šoninius?


aš lauke augančių niekad negeniu, agurkus vežimu vežt galiu. Nors šiemet nežinia kaip bus. Paprastai agurkų būna daugybė, o krapų nėr. Šiemet krapų jūra, tai kaži kaip čia agurkai pasirodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 06 28, 12:41)
aš lauke augančių niekad negeniu, agurkus vežimu vežt galiu. Nors šiemet nežinia kaip bus. Paprastai agurkų būna daugybė, o krapų nėr. Šiemet krapų jūra, tai kaži kaip čia agurkai pasirodys  biggrin.gif


Pasirodys ir agurkai,krapais iš karto kvepiantys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 06 28, 11:34)
Skaitau postus ir suprantu,kad BA šiemet kaik as sodins paskutinius metus smile.gif Aš viena iš jų....  Pirmi metai pasodinau,bet jie bus ir paskutiniai. Tuoj tuoj lauke skinsiu agurkus,o BA,šiltnamyje suvalgėm kokius 8...  Primegztų labai daug,bet kai bus normalių agurkų šitų nesinorės  unsure.gif  Didysis agurkų mezgimas prasidėjo,kai paskaitinėjus patarimus,čia išpjausčiau super dydžio apatinius lapus ir apnuoginau pagrindinį stiebą - išpjausčiau visas apačioje  išaugusias atžalas ir besimezgančius vaisius ( nuogas stiebas apie 15 cm). Ir toliau neleidžiu plėstis atžaloms,bei šalinu didesnius lapus.  Pradžioj viską dariau kaip eksperimentą,juk gaila išmesti užmegztus agurkėlius,ypač kai jų labai lauki,bet šiai dienai nesigailiu tai padarius.  ax.gif
?

bet tai, kad visur raso, kad agurku silpnos saknys ir dauguma maistiniu medziagu jie pasiima per lapus. ar taip apskabius neisseks augalelis? g.gif aisku, as jau mielai prageneciau dziungles, bet kazkaip gaila sutrikdyt augala.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 06 28, 14:04)
bet tai, kad visur raso, kad agurku silpnos saknys ir dauguma  maistiniu medziagu jie pasiima per lapus. ar taip apskabius neisseks augalelis? g.gif aisku, as jau mielai prageneciau dziungles, bet kazkaip gaila sutrikdyt augala.


Artaip,artaip jie mano akyse buvo pasmerkti rauti lauk,už tai aš juos ir praretinau Pasirodo ne be reikalo... arba stiesiog sutapimas,kad augalai subrendo duoti derlių biggrin.gif Nors aš ir toliau kelis lapus nuskinu,jei matau,kad trukdo aurkėliui augti ir užstoja šviesą. Tuos išvis viršūnes pjausiu lauk,nes į lubas remsis.
Atsakyti
sveikos, as irgi naujai iskepta sodininke. siemet pirma kart sodinau ir siltnamyje ir darze darze augantys agurkai mezgasi ir vystoi gerai.
bet stai siltnamyje uzsimezga ir nudziuna.. ko jam truksta?
prisegu vaizdine medziaga
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 06 28, 13:42)
Artaip,artaip jie mano akyse buvo pasmerkti rauti lauk,už tai aš juos ir praretinau  Pasirodo ne be reikalo... arba stiesiog sutapimas,kad augalai subrendo duoti derlių  biggrin.gif 


as irgi tiems BA gerokai lapus apskabiau mirksiukas.gif Mezga kaip dideli. Tas, kuri labiau apnuoginau, kur kas daugiau agurku prisikabines, nei tas, kurio lapu laikinai pagailejau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 06 28, 17:39)
as irgi tiems BA gerokai lapus apskabiau  mirksiukas.gif  Mezga kaip dideli. Tas, kuri labiau apnuoginau, kur kas daugiau agurku prisikabines, nei tas, kurio lapu laikinai pagailejau.


Va va ir pas mane tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 06 28, 14:42)
  Nors aš ir toliau kelis lapus nuskinu,jei matau,kad trukdo aurkėliui augti ir užstoja šviesą. Tuos išvis viršūnes pjausiu lauk,nes į lubas remsis.


maniskiai ziuriu kai kurie irgi jau i lubas remesi,ir jau sliauzia palube,kazin kirpt virsune ar tegu sau kerojasi? g.gif
Atsakyti
negi niekas nenumanot kas mano agurkeliams? unsure.gif

Atsakyti