Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Devyni metai kaip auginam agurkus šiltnamyje, ir nei vienais metais nieko aš jiems neskabiau. Agurkų visus tuos metus turim kalnus. Daug suvalgom, begales prikonservuoju ir antrą tiek išdalinu. Kam juos skabyt smile.gif
Atsakyti
cia manau individualaus augintojo sumetimai, kas kaip gali taip ir augina as skabau nes man nepasitesina byra tik uzmegzti, o isskabau jau nebebeyra smile.gif
Atsakyti
As irgi dar mokinuos auginti. Del agurku geltonavimo. Mano irgi po pasodinimo graziu daigu,gero prigijimo,jie buvo gelsvi. Tarsi azoto truko,nors dirva tresta stipriai meslu buvo. neapsikentusi visa lysve pabarsciau ta zalia granuliuta trasa,kur ir bulves ir viska žmones tresia. Mano senole salietruoja daigus,tapo gražus. Padariau isvada,kad tai gal butina,vakar dar pasiskaiciau šį traktata,įdedu vel nuoroda ax.gif
http://www.darzovius...ECHNOLOGIJA.pdf
kokios puikios nuotraukos su visu bedu pavyzdziais,niekas taip gerai nepatars,kaip ten pasizvalgius. Ir nebutina viska skaityti,greit susirandi aktualia informacija. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 06 23, 23:46)
cia manau individualaus augintojo sumetimai, kas kaip gali taip ir augina as skabau nes man nepasitesina byra tik uzmegzti, o isskabau jau nebebeyra smile.gif

Tikra tiesa.
Bet kad šioje temoje skabomi šoniniai ūgliai man didelė naujovė. Šiaip interneto plautomose teko skaityt, kad ant pagrindinio stiebo pagrinde išauga tik vyriški žiedai, o ant šoninių moteriški. O agurkiukai užsimezga tik iš moteriškų. Bent jau mano agurkų auginimo stebėjimas tą patvirtina, kai tik randąsi šoniniai ūgliai randąsi ir agurkiukai. O jei tie šoniniai išgenimi ir paliekami augt tik viršutiniai šoniniai, tai kaip suprantu gerokai suvėluoja derlius.
Čia paskaičius kad reikia skabyt šoninius ūglius, netgi išsitraukiau savo turimą Karališkosios sodininkystės draugijos sodo enciklopediją, kurioje rekomenduoja kuo daugiau leist agurkams šakotis, ir centrines virkštis gnybt virš 4-5 lapo, kad agurkas kuo daugiau šakotųs.
Beje ta pati enciklopedija rašo, kad agurkams reikia labai mažai azoto. Čia irgi įdomu, temoj apie raugus paskaičiau, kad agurkai labai mėgsta tuos raugintų žolių antpilus. Šiemet aš irgi jo pasidariau. Daliai šiltnamio man to raugo užtekdavo, kitai daliai ne. Agurkėliai, kurie to raugo negaudavo, auga daug žalesni, vešlesni ir ankščiau pradėjo derėt nei gavę to raugo. Nors veislė ta pati, sėti ir auginti visiškai vienodom sąlygom. Iš dalies dariau eksperimentą, kai kelis kart neužteko man to raugo, nusprendžiau neuežtekusiems ir nebeduot jo ir palygint. Rezultatas atvirkštinis. O vat pomidorams lyg ir patinka tas raugas.
Čia tik taip, dėl informacijos, ginčytis visai nenoriu smile.gif 4u.gif
Gero visoms agurko derėjimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 24, 09:23)

http://www.darzovius...ECHNOLOGIJA.pdf
kokios puikios nuotraukos su visu bedu pavyzdziais,niekas taip gerai nepatars,kaip ten pasizvalgius. Ir nebutina viska skaityti,greit susirandi aktualia informacija. clap.gif

aciuks.gif ačiuks, kokia gera info .
Atsakyti
Citata
Augalus geriau tręšti tirpalais. Galima maišyti kelių rūšių trąšas, tačiau tirpalo koncentracija neturi būti didesnė kaip 0,5 proc. (500g trąšų/100 litrų vandens). Tirpale negali būti daugiau 0,2 proc. azoto. Tiktai magnis "nedegina" šaknų. Jį naudojant, bendra tirpalo koncentracija gali siekti iki 0,7 proc.

Derėjimo metu augalams reikia daugiausia maisto, todėl formuojantis užuomazgoms papildomai tręškime kas 10-12 dienų. Retas, gausus tręšimas augalams žalingas. Prieš tręšdami dirvą būtinai palaistykim
Akcentuojama kad magnis ir kalcio salietra tirpinama kartu santykiu vienas su keturiais.Smulkiau neklauskit,gramais nezinau blink.gif
Atsakyti
Eisiu ryt išskinti saulės nudegintų lapų,bet toks jausmas žiūrint į agurkus kad tų lapų daugėja g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 06 26, 22:23)
Eisiu ryt išskinti saulės nudegintų lapų,bet toks jausmas žiūrint į agurkus kad tų lapų daugėja g.gif  doh.gif


as neatskiriu, ar jie nuo saules nudege, ar jie padilo kai raisiojau kiekviena stiebeli g.gif

beje, tuos kur sejau is seklos pries gera menesi, tai skabau gerokai, uglius visus, ir apatines pazastis,o tuos is daigu sodintus jau tik apacias siek tiek pragenejau, ziuresiu koks skirtumas bus rolleyes.gif
Atsakyti
Tai čia mano laukiniai agurkai tokie
O iš šiltnamio jau nuskyniau pirmą agurkėlį,du daigus įspraudžiau tarp pomidorų
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 06 26, 21:30)

O iš šiltnamio jau nuskyniau pirmą agurkėlį,du daigus įspraudžiau tarp pomidorų

Aš jau lauke skinu agurkėlius. 4u.gif Nežinau ar tas padėjo ar ne, bet pasinaudojau patarimu, kad uždengti reikia pasodinus dviguba plėvėlė.
Labai gerai man agurkėliai prigijo ir auga kaip pašėlę.Tfu tfu neprisišnekėjus.
O vat šiltnamy agurkų beveik neturiu. Auginau tik 4 daigus, du iš jų BA, tai didesnio siaubo kaip šie dar nesu auginus. Suvalgėm du argurkus ir vsio. Vieną pirktinį daigą Mirabelle buvau įkišus, bet ko tai jam nepatinka šiltnamy. O bat pačios išaugintas vėliausiai Pasalimo šauniai pradeda derėti.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 06 27, 10:17)
Aš jau lauke skinu agurkėlius. 4u.gif Nežinau ar tas padėjo ar ne, bet pasinaudojau patarimu, kad uždengti reikia pasodinus dviguba plėvėlė.
Labai gerai man agurkėliai prigijo ir auga kaip pašėlę.Tfu tfu neprisišnekėjus.
O vat šiltnamy agurkų beveik neturiu. Auginau tik 4 daigus, du iš jų BA, tai didesnio siaubo kaip šie dar nesu auginus. Suvalgėm du argurkus ir vsio. Vieną pirktinį daigą Mirabelle buvau įkišus, bet ko tai jam nepatinka šiltnamy. O bat pačios išaugintas vėliausiai Pasalimo šauniai pradeda derėti.
smile.gif



drinks_cheers.gif BA, tai didesnio siaubo kaip šie dar nesu auginus. Suvalgėm du argurkus ir vsio.

Mes dar nei vieno nesuvalgėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GOLD whiteris @ 2011 06 27, 12:51)
drinks_cheers.gif BA, tai didesnio siaubo kaip šie dar nesu auginus. Suvalgėm du argurkus ir vsio.

Mes dar nei vieno nesuvalgėm ax.gif

Pagenekit stipriai ji. Paziurekit,jei agurkiuka matot,ir nupjaukit virs jo likusia dali. reikia sustabdyti prievarta augima saku,priversti auginti vaisius.Idomu,nejau neina pazaboti tu BA g.gif aR YRA UZUOMAZGU?
Atsakyti