Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)



Grazios dziungles.Palik siemet po viena sanariuka,nedaryk pagal valdiska instrukcija. Taip kelias patrumpink....Cia ne pomidorai,nera taip svarbu,vienas kitas sen ar ten...
Vizualiai turetu nesimatyti nei vienos virsunes atzalu,kurios matosi nuotraukoj iki vidurio stiebo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 21 birželio 2011 - 18:29
QUOTE(amarrile @ 2011 06 21, 19:27)
Grazios dziungles.Palik siemet po viena sanariuka,nedaryk pagal valdiska instrukcija. Taip kelias patrumpink....Cia ne pomidorai,nera taip svarbu,vienas kitas sen ar ten...
Vizualiai turetu nesimatyti nei vienos virsunes atzalu,kurios matosi nuotraukoj iki vidurio stiebo rolleyes.gif


zinok nesusigaudau ka parasei doh.gif lotuliukas.gif juokas juokais, bet kol neisivaizduoju to, ka perskaitau, tai ir nesuprantu...

kuri vieta yra sanariukas? blush2.gif

o del tu atzalu, kodel turetu nesimatyt? nes jas reiktu skabyt?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 06 21, 19:33)
zinok nesusigaudau ka parasei doh.gif  lotuliukas.gif juokas juokais, bet kol neisivaizduoju to, ka perskaitau, tai ir nesuprantu...

kuri vieta yra sanariukas? blush2.gif

o del tu atzalu, kodel turetu nesimatyt? nes jas reiktu skabyt?

Na kaip pavadinti ta vieta,kur yra lapas ir agurkiukai? Paziurek mano nuortauka paskutine virs tavosios ten skaitosi du,nemoku apibraukti.
Turetu nesimatyt,nes laikas apziureti,paskaiciuoti ir nugnybti.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 21, 19:54)
Na kaip pavadinti ta vieta,kur yra lapas ir agurkiukai? Paziurek mano nuortauka paskutine virs tavosios ten skaitosi du,nemoku apibraukti.
Turetu nesimatyt,nes laikas apziureti,paskaiciuoti ir nugnybti.


tai pazastele?
dabar siek tiek aptvarkiau ta sabakstyna, apskabiau siek tiek apatinius lapus,usiukus,stengiausi kiekviena stiebeli pakelti i virsu,bet ju tokia daugybe doh.gif
dabar dar yra maziuku visai daigiuku, tokiu per pora sprindziu,kaip juos tvarkyti,kadneissikerotu iki beprotybes? nuo apacios neleisti pazastuotis?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 06 21, 22:32)
tai pazastele?
dabar siek tiek aptvarkiau ta sabakstyna, apskabiau siek tiek apatinius lapus,usiukus,stengiausi kiekviena stiebeli pakelti i virsu,bet ju tokia daugybe doh.gif
dabar dar yra maziuku visai daigiuku, tokiu per pora sprindziu,kaip juos tvarkyti,kadneissikerotu iki beprotybes? nuo apacios neleisti pazastuotis?

As pirmi metai auginu 6 daigus siltnamyje. Nuo daigu pasodinimo apie menesiuka skabiau viska - ir atzalas, ir usiukus. Kai pradejau skinti agurkus (po 3 sav nuo pasodinimo), tai leidau augti kelioms atzaloms kurios yra auksciau. Usus skabau iki siol. Lapus planuoju praskabyt kazkiek, tik dar neturiu info kiek, kaip ir t.t.
Kolkas nesiskundziu derlium - kas 1-2 dienas agurkauju bigsmile.gif
Tik 1 daigas atsilikes nuo kitu-mazesnis perpus, duoda derliaus, bet ir nudziusta dalis uzmegztu agurku g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 06 21, 22:32)
tai pazastele?
dabar siek tiek aptvarkiau ta sabakstyna, apskabiau siek tiek apatinius lapus,usiukus,stengiausi kiekviena stiebeli pakelti i virsu,bet ju tokia daugybe doh.gif
dabar dar yra maziuku visai daigiuku, tokiu per pora sprindziu,kaip juos tvarkyti,kadneissikerotu iki beprotybes? nuo apacios neleisti pazastuotis?



Kažkada pernai šitam forume buvo išaiškinimas apie agurkų genėjimą, aš jį išsisaugojau, bent man jis labai aiškus:
Siltnamyje pazastinius uglius reikia trumpinti,o ne visai panaikinti. Apatinius reiktu visai isgnybti,todel,kad neaugintu agurku ir taip pakenktu pacio diego augimui. as apacioj palieku po viena uzuomazga trijose pazasryse,paskui trijose po dvi,paskui po tris ir .nei vienos nenugnybtos. Darbo nedaug,vienas malonumas,jokiu papildomu risimu,krumas tvarkingas,''nepasileides'' i lankas.Derlius ankstyvas,nes nugnybus virsune,visa energija atiduodama vaisiaus auginimui NE augalo,o pazastiniu augalu virsunes.
Jau nepamenu kieno tai žodžiai, tikiuosi nesupyks, kad pacitavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2011 06 22, 11:16)
Kažkada pernai šitam forume buvo išaiškinimas apie agurkų genėjimą, aš jį išsisaugojau, bent man jis labai aiškus:
Siltnamyje pazastinius uglius reikia trumpinti,o ne visai panaikinti. Apatinius reiktu visai isgnybti,todel,kad neaugintu agurku ir taip pakenktu pacio diego augimui. as apacioj palieku po viena uzuomazga trijose pazasryse,paskui trijose po dvi,paskui po tris ir .nei vienos nenugnybtos. Darbo nedaug,vienas malonumas,jokiu papildomu risimu,krumas tvarkingas,''nepasileides'' i lankas.Derlius ankstyvas,nes nugnybus virsune,visa energija atiduodama vaisiaus auginimui  NE augalo,o pazastiniu augalu virsunes.
Jau nepamenu kieno tai žodžiai, tikiuosi nesupyks, kad pacitavau blush2.gif

Mano aiskinimas tongue.gif Jau vien is klaidu galima atpazinti lotuliukas.gif Na,as mociute,atleistina doh.gif Siemet nuskyniau viska is triju pazastu,paskui palikau po viena ir t.t.DAIGAI STIPRESNI,nes apatiniai agurkai sustabdydavo diego augima ir jis greit pasendavo.Vis tas godumas nugaledavo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 22 birželio 2011 - 14:50
TAi dabar ir man tundrai paaiškinkit... Kai paliekamos tos ataugos aukščiau, jų viršūnės nugnybamos (jei taip, kokiam aukštyje) ar paliekamos augti?
Atsakyti
Nu ka- pasisnekejau as su savo agurkais- pasakiau, kad jei jie klausys pavydzios mano anytos ( kuri i rageli man sauke:" NEAUGS TAU AGURKAI!!!! NEAUGS!!!! PER KIRMINU DIENA SEJI!!!!), tai pas mane naujoj dailioj kompostinej labai daug laisvos vietos ax.gif Atrodo mes vieni kitus supratom- jau pilna primegsta biggrin.gif
Ot tie augalai patiklus tongue.gif
Atsakyti
mergaites va isigijau lauke 12 agurku daigu jie buvo pagelte, sakiau pasodinsiu dirvon atsigaus bet per sia savaite eme gelsti dar labaiu jau manau, kad antpiliukai nelabai macys, gal cia dremes per daug, ka patartumete kuo patresti 4u.gif aciuks
beje pas mus ledukais uzvakar lijo tai sukapojo visus svogunu laiskus doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,as su tokiu klausimeliu,mano agurkeliu lapai pradejo gelsti ir atsirado skylutes.Gal zinot kas tai gali buti ir kaip gelbetis.Labai aciu uz atsakymus!
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 06 23, 12:02)
Sveikutes,as su tokiu klausimeliu,mano agurkeliu lapai pradejo gelsti ir atsirado skylutes.Gal zinot kas tai gali buti ir kaip gelbetis.Labai aciu uz atsakymus!

Voratinklinė erkutė - mažas plika akimi vos įžiūrimas voragyvis, gyvenantis apatinėje agurko lapo pusėje. Suaugę vabzdžiai ir jų lervutės maitinasi augalų sultimis. Apie pradurtą vietą ima formuotis šviesus taškas, lapas tampa tarsi marmurinis ir išdžiūna. Spartesniam erkučių plitimui padeda sausas oras, piktžolės. Geriausia natūrali priemonė - palaikyti didesnę drėgmę. Naikinami akaricidais ir insekticidais. Kenkėjų atsparumas šiems preparatams didėja, todėl to paties daugiau kaip du kartus ar kitą sezoną naudoti nerekomenduojama.
Gal ta beda unsure.gif
Atsakyti