Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

Susipažinkim-Asker agurkeliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 16, 22:11)
Painiai aiskinat doh.gif Galvojau,kad agurku uzuomazgos pagelsta ir nukrenta...Kitur skaitau,kad ju nera,nes tik vyriski ziedai.Pabandymui nugnybk poros daigu virsune,kad leistu atzalas,ir atkreip demesi,ar ant ju moteriski ziedai. manau,jau dabar yra nors trumpuciu atzalu,apziu apziurai mirksiukas.gif

oj, ne- priesingai- daugybe moterisku ziedu su mazais augurkeliais. zydi, perzydi, pageltonuoja , sudziusta ir plumpt- nukrenta. ir visi lyg vieno... augalai sveiki lubas siekia, lapai graziausi, dregmes sociai. nu rimtai jau tik bloga akis belieka. kiek auginau agurkus- man tokiu ciudu niekad nedare...prisivekuodvau, i kaire i desne dalindavau...o dabar jau blesta mintis sulaukti derliaus...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 17, 11:04)
Susipažinkim-Asker agurkeliai

blink.gif ŪAAA koks gražus miškas ir derliaus gausumas wub.gif
Aš iš savo šiltnaminių daug nesitikiu, o su didele viltim spoksau į lauke augančius rolleyes.gif
Atsakyti
Mano laukinuku,nudengus plevele kai kurie lapai pabalo ir net truputuka pasiraukslejo,bet manau cia nuo oro poveikio,juk dalis tupejo po dviguba agroplevele

Is karto prasinesu,kai tik pradesiu svepluoti,esu ne namie,o sunaus lapausis neturi normalnu raidziu biggrin.gif
Atsakyti
Melody
user posted image
Kaip auga tie moringai.kur pavasary buvo mineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 17, 21:05)

wub.gif wub.gif wub.gif tavo agurkiukai - ir Asker ir Melody thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikriausiai tavo šeimyna labai mėgsta agurkus, nes maniškei trijų daigų šiltnamyje per akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 06 17, 21:42)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  tavo agurkiukai - ir Asker ir Melody  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tikriausiai tavo šeimyna labai mėgsta agurkus, nes maniškei trijų daigų šiltnamyje per akis   g.gif

Neturiu darzo,tik siltnami.Laisvai uztenka pomidoru (ne dabar biggrin.gif )agurkais vaisinu gimine pirmaisiais,paskui konservuoju. Siltnamis perskitas pusiau,tai salygas galima patenkinti ir tiems,ir tiems.Ryt rolleyes.gif dar viena rusis demonstruojama- motiva
user posted image
user posted image
Cia kad nuo pomidorininkiu neatsiliktumem tongue.gif cool.gif
Atkreipkit demesi,kad si veisle Ex buvo pagitra ,kap labai tinkama rauginimui. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 17 birželio 2011 - 21:20
QUOTE(amarrile @ 2011 06 17, 21:53)
Cia kad nuo pomidorininkiu neatsiliktumem tongue.gif  cool.gif
Atkreipkit demesi,kad si veisle Ex buvo pagitra ,kap labai tinkama rauginimui.  rolleyes.gif

Aš šiemet lauke PROFI auginu - išgyrė pardavėja, kad labai rauginimui tinka ir nusipirkau smile.gif
Atsakyti
Amarile,žiūriu išgeni stipriai agurkus?Neleidi jokiems pažastiniams ūgliams eiti? g.gif Gal ir man reiks taip padaryti?Nes pas mane truputi jau miškas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 18, 07:42)
Amarile,žiūriu išgeni stipriai agurkus?Neleidi jokiems pažastiniams ūgliams eiti? g.gif Gal ir man reiks taip padaryti?Nes pas mane truputi jau miškas. bigsmile.gif

Apacioj kelis pasalinau,kitus palikau po viena sanariuka,,vidury po du bus... kai patrumpini,jie suskanta auginti vaisius ir tu atzalu nera dar daug uzaugusiu smile.gif Skabyt,skabyt,ir dar karta skabyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 18, 09:23)
Apacioj kelis pasalinau,kitus palikau po viena sanariuka,,vidury po du bus... kai patrumpini,jie suskanta auginti vaisius ir tu atzalu nera dar daug uzaugusiu smile.gif  Skabyt,skabyt,ir dar karta skabyt thumbup.gif

Ačiū reiks taip ir padaryti.Apatiniai lapai pasidarė su dėmelėmis,nors purkšti su PREVICURU agurkai vieną kartą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 06 18, 11:52)
Ačiū reiks taip ir padaryti.Apatiniai lapai pasidarė su dėmelėmis,nors purkšti su PREVICURU agurkai vieną kartą. g.gif

Nuskinti reiketu,manau. Jei demes kaip mozaika gelsva,truksta magnio. To elemento daznokai truksta augalams,kaip pastebejau...
Atsakyti