Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(@asta @ 2011 06 09, 22:24)
Aš BA irgi anksti pasisėjau,tikėjausi ankstybo agurkų derliaus... kolkas turiu tik vieną,padoriau atrodanį...po kelių dienų bandysiu skint smile.gif  Lauke pasodinti,sėti žymiai vėliau kogero  pradės derėti  greičiau smile.gif  Maniau man vienai su BA nepasiskė-naujoko kliurkos ir pan,bet paskaitinėjus temą,pamačiau daugiau nusivylusių  unsure.gif  Galvoju raut lauk,ar dar palikt  g.gif

Nu manau kad reikia lukterti nes tik dabar pradėjo megzti daugiau mažų agurkėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
Dal laikau.... paragauti tai norisi,ką augini biggrin.gif
Atsakyti
Matyt agurkai užauga savo laiku, gali sėti anksti, gali vėliau, kai jiems ateina laikas, tada ir uždera. Pasėjau ir aš anksti, ilgavaisius, seniausiai pražydę, o normaliai derėti tik dabar pradėjo. Ir tai pamiršau, kad agurkus reikia žymiai daugiau laistyti, negu pomidorus, tai nuo drėgmės trūkumo buvo sustoję augti.
Atsakyti
As is BA tik 1 daiga palikau..2 ismeciau cool.gif smalsu ar dar bus kada is jo naudos.O vakar turguj pas dieduka nusipirkau MONIKA tai tiek maziukų agurkėlių primegsta..susigundziau,sakė kad jie siltnaminiai ,bet tinka ir marinavimui ,tik ne rauginimuiAr kas auginat tokius?O darže auga Dirigent ir Strem (ar pan g.gif )pardaveja labai juos isgyre..lauksiu rezultatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 06 09, 20:50)
santykinis oro drėgnumas, niu wink.gif Aš tai saviškius gerai išmaudau su šlanga ir dar ant nakties  bigsmile.gif

maudau ryta vakar po slanga, net rukas siltnamy... tiesa sakant visiskai nebepagaunu kame kampas- man dar taip nebuvo g.gif . vis nugeltonuoja ir nugeltuoja.... doh.gif jau butu kibiras agurku, jei butu mezgesi, nu unsure.gif ....augtu viena veisle- nurasyciau ant jos blogumo, bet dabar- dvi ir abi vienodai elgiasi.
Atsakyti
Daug minimas BA ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Siandiena paragavau pirmojo kokiu 5 cm ilgio agurkelio ir... jis kartus mega_shok.gif cray.gif cry.gif

Zaluteliai, ziedais aplipe, mulciuojami zole, dirva visuomet dregna... kas jiems?

Aciu uz nuomones iskart...
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 06 14, 19:07)
Sveikutes  4u.gif

Siandiena paragavau pirmojo kokiu 5 cm ilgio agurkelio ir... jis kartus  mega_shok.gif  cray.gif  cry.gif

Zaluteliai, ziedais aplipe, mulciuojami zole, dirva visuomet dregna... kas jiems?

Aciu uz nuomones iskart...

pas mane kartūs būna, kai laistau rečiau - bet čia gla ir ne Jūsų variantas...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 06 09, 12:01)
kazkur nuskaiciau, kad negalima seti pernai metu agurku seklu, nes buna labai daug vyrisku ziedu ir mazai naudos, Agurku seklos sejamos jas islaikius du metus, o turgininkai greiciausiai pavaro pernyksciu is peraugeliu iskrapste g.gif

Idomu g.gif , nebuvau dar sito girdejusi smile.gif . Visada kasmet pasilieku po kelis agurkus, perauga, issiimu seklas ir kitais metais jas seju tiesiai i idirva. Agurku sociai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 06 10, 15:48)
maudau ryta vakar po slanga, net rukas siltnamy... tiesa sakant visiskai nebepagaunu kame kampas- man dar taip nebuvo g.gif . vis nugeltonuoja ir nugeltuoja.... doh.gif  jau butu kibiras agurku, jei butu mezgesi, nu unsure.gif ....augtu viena veisle- nurasyciau ant jos blogumo, bet dabar- dvi ir abi vienodai elgiasi.

Ar nesusiprato agurkai augti?
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 16, 19:26)
Ar nesusiprato agurkai augti?

Vis dar ne!!!!! blink.gif blink.gif blink.gif
zydi, perzydi, pageltonuoja ir nukrenta. o juk ir jau orai atveso ir saules maziau. o paciu agurku grazumas- jau siltnamio lubas siekia. lapai sveiki, jokiu ligu nepazeisti. jau neapsikentusi palaisciau ir spec.trasomis agurkams su fosforu. lapus dar jomis apliejau... paprastai man ir be jokiu trasu kibirai priauga, o dabar nei vieno... blink.gif o ziedu tai daug, visi moteriski... unsure.gif
pradedu itart , kad cia anyta mani prakeike. kai sejau agurkus ji man paskambino, paklause ka veikiu- atsakiau, kad agurkus seju. o ji pradejo saukti, kad neaugs man agurkai, nes per kirminu diena seju. ( ziurejau i menulio kalendoriu- buvo pacios tinkamiausios dienos sejai, bet ji visuomet nori mane pamokyt, sudirbt, tai bile ka sako, kad tik blogai butu). nu ir va neauga man tie agurkai doh.gif lotuliukas.gif kitakart sakysiu , kad geriu kava, jei vel per seja uztaikys paskambint...
gal man su kokia sventinta zvakele dabar po siltnami pavaiksciot, kad tos raganos prakeiksma nuimt? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 06 16, 19:53)
Vis dar ne!!!!! blink.gif  blink.gif  blink.gif
zydi, perzydi, pageltonuoja ir nukrenta. o juk ir jau orai atveso ir saules maziau. o paciu agurku grazumas- jau siltnamio lubas siekia. lapai sveiki, jokiu ligu nepazeisti. jau neapsikentusi palaisciau ir  spec.trasomis agurkams  su fosforu. lapus dar jomis apliejau... paprastai man ir be jokiu trasu kibirai priauga, o dabar nei vieno... blink.gif o ziedu tai daug, visi moteriski... unsure.gif
pradedu itart , kad cia anyta mani prakeike. kai sejau agurkus ji man paskambino, paklause ka veikiu- atsakiau, kad agurkus seju. o ji pradejo saukti, kad neaugs man agurkai, nes per kirminu diena seju. ( ziurejau i menulio kalendoriu- buvo pacios tinkamiausios dienos sejai, bet ji visuomet nori mane pamokyt, sudirbt, tai bile ka sako, kad tik blogai butu). nu ir va neauga man tie agurkai doh.gif  lotuliukas.gif  kitakart sakysiu , kad geriu kava, jei vel per seja uztaikys paskambint...
gal man su kokia sventinta zvakele dabar po siltnami pavaiksciot, kad tos raganos prakeiksma nuimt? g.gif  lotuliukas.gif
Painiai aiskinat doh.gif Galvojau,kad agurku uzuomazgos pagelsta ir nukrenta...Kitur skaitau,kad ju nera,nes tik vyriski ziedai.Pabandymui nugnybk poros daigu virsune,kad leistu atzalas,ir atkreip demesi,ar ant ju moteriski ziedai. manau,jau dabar yra nors trumpuciu atzalu,apziu apziurai mirksiukas.gif
Atsakyti