Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(amarrile @ 2011 06 08, 19:07)
Turiu keturiu rusiu agurkus,bet visi moteriski ziedai. Kaip jus sau norit,o as sedama ar persodindama i menuli atsizvelgiu. Jei perkat rasoda ir matos ne agurku uzuomazgos,o vyriski ziedai,tai pirkti ju neverta. kad nemeluoju,irodymas rolleyes.gif
My Webpage

Oho kokie agurkai thumbup.gif Pas mane primegzta daug, bet tokie maziukai ir stovi, nei gelsta, nei auga g.gif
Atsakyti

as sejau kelias seklas ankstesniam derliui lotuliukas.gif matau,kad snipstas gavosi...
[/quote]
As taip pat sejau 1 ilgavaisi agurka labai anksti .Tikejausi irgi ankstyvo derliaus ,bet sulaukau tik vieno siokio tokio agurkelio .Manau kad zeme silnamyje jam buvo per salta , bet dabar tai jau galetu augti ir vesti , bet ne. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2011 06 09, 09:59)
As taip pat sejau 1 ilgavaisi agurka labai anksti .Tikejausi irgi ankstyvo derliaus ,bet sulaukau tik vieno siokio tokio agurkelio .Manau kad zeme silnamyje jam buvo per salta , bet dabar tai jau galetu augti ir vesti , bet ne. 4u.gif

Gal BA sėjai? aš vieną irgi šiltnamyje pasisodinau tai du agurkiukus išstenėjo šiaip ne taip ir jau taip niežti nagai jį lauk išmest, bet reikia, kad ir tie du dar užaugtų iki reikiamo dydžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 06 09, 10:46)
Gal BA sėjai? aš vieną irgi šiltnamyje pasisodinau tai du agurkiukus išstenėjo šiaip ne taip ir jau taip niežti nagai jį lauk išmest, bet reikia, kad ir tie du dar užaugtų iki reikiamo dydžio biggrin.gif

Pas mane jau 3 agurkėliai BA, dabar tik pradeda derėjimas didesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 06 09, 11:18)
Pas mane jau 3 agurkėliai BA, dabar tik pradeda derėjimas didesnis ax.gif

Tai gal tada viskas normalu, palauksiu ir pažiūrėsiu, kiek tų ilgųjų agurkų per sezoną man jis užaugins smile.gif kitas šalimais pasodintas jau penkis normalius agurkiukus baigia užaugint nors ir vėliau sodintas...kitais metais to BA tikrai neauginsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 06 09, 11:39)
Tai gal tada viskas normalu, palauksiu ir pažiūrėsiu, kiek tų ilgųjų agurkų per sezoną man jis užaugins smile.gif kitas šalimais pasodintas jau penkis normalius agurkiukus baigia užaugint nors ir vėliau sodintas...kitais metais to BA tikrai neauginsiu schmoll.gif

Nu ir aš nebeauginsiu schmoll.gif tai vienas užaugino viena, o kitas viena diedelį ir vieną mažiuka ir jau yra nemažai primegstų, tai tykiuosi užaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 08, 19:07)
Turiu keturiu rusiu agurkus,bet visi moteriski ziedai. Kaip jus sau norit,o as sedama ar persodindama i menuli atsizvelgiu. Jei perkat rasoda ir matos ne agurku uzuomazgos,o vyriski ziedai,tai pirkti ju neverta. kad nemeluoju,irodymas rolleyes.gif
My Webpage

kazkur nuskaiciau, kad negalima seti pernai metu agurku seklu, nes buna labai daug vyrisku ziedu ir mazai naudos, Agurku seklos sejamos jas islaikius du metus, o turgininkai greiciausiai pavaro pernyksciu is peraugeliu iskrapste g.gif
Atsakyti
sveikos agurkų augintojos 4u.gif ,
mano šiltnamy vienas agurkiukas geltonuot pradėjo - jokių vabaliukų lyg ir nematyt, bet kažkas puola jį verysad.gif praeitais metais jau paaugę agurkai taip geltuonodavo ir po to visai nunykdavo... laistau si dilgėlėm, įdomu ko dar jam trūksta ir ką daryt, kad kitų neužkrėstų?
padėkit, prašau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 06 08, 11:05)
nei tas nei tas man netinka. dregmes daug ( mulciuota, prilaistau net siltnamio taka, backa didele su vandeniu  viduje garuoja). skersvejo jokio. na , durys praviros, bet kiaurai nepucia...

santykinis oro drėgnumas, niu wink.gif Aš tai saviškius gerai išmaudau su šlanga ir dar ant nakties bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, is mano patirties-pernai anyta ikiso man i rankas daiga, tipo sodink, pasiusti kur nors su tuo daigu negalejau, tai ikisau siltnamio kampan, deret pradejo praktiskai su lauko agurkais, palyginus gigantai, labai panasus i tuos BA, bet naudos kiek is ju gavau, kai baigesi lauke derlius, anie buvo saldesni uz cukru ir labai ilgai derejo biggrin.gif Morale - kam jau auga ir netrukdo del vietos, tai gal dar nemeskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš BA irgi anksti pasisėjau,tikėjausi ankstybo agurkų derliaus... kolkas turiu tik vieną,padoriau atrodanį...po kelių dienų bandysiu skint smile.gif Lauke pasodinti,sėti žymiai vėliau kogero pradės derėti greičiau smile.gif Maniau man vienai su BA nepasiskė-naujoko kliurkos ir pan,bet paskaitinėjus temą,pamačiau daugiau nusivylusių unsure.gif Galvoju raut lauk,ar dar palikt g.gif
Atsakyti
Mano tai Konsa F1 , ne BA.Bet pasirodo nieko gero ir is jo . 4u.gif
Atsakyti