Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

o, kokia faina tema apie agurkus bigsmile.gif

mano daržiukas toks daugiau dėl grožio, pernai sodinau rodničioka, pirkau turguje 10 daigelių, jokios priežiūros nereikėjo, tik laisčiau kasdien, nebuvau net uždengus, kasdien prisiskindavom iki 1 kg mažų agurkiukų, ir valgymui užteko ir pasimarinavom kelis stiklainius thumbup.gif ir skanūs kokie, net saldūs ir kvepėjo, gal dėl to, kad pati užsiauginau biggrin.gif
šiemet 15 daigiukų nusipirkau, pažiūrėsim kaip seksis. šalia dar yra 10 pomidorų daigų, tai visus tuos "gėrius" aptvėrėm 1 m aukščio plėvele, užuovėją padarėm, gal agurkams dar labiau patiks? nors užuovėją daugiau dėl pomidorų darėm ax.gif

tik dabar mąstau, tie agurkai labai į šonus eina, plačiai šliaužia, gal galima kaip šiltnamyje juos parišt? ar šita veislė tinkama "į viršų" augt? būtų daugiau laisvos vietos, dar kelis daigus pasodinčiau g.gif
Atsakyti
vobla Salygos geros,irgi idomu pasidare. Dar viena priezastis,virsu paeme daigas su lapais ,agurkai liko posuniais.... Kaip su atzalom,ar skabei,ar davei valia? Ir ar neuzaugino jau po agurkiuka?
Papildyta:
Radniciokas tikrai tinka risti ir skabyti kaip siltnamini. Gal iseitu tvirtus kuolus ikalti ir viela istemti,ir kitiems metams butu paruosta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 birželio 2011 - 11:23
QUOTE(vobla @ 2011 06 08, 11:05)
pas mane tas pats. pats augalas, net blizga kaip imites, o agurkiukai vis pageltonuoja ir nukrenta... unsure.gif jokiu ligu pozymiu nesimato. tieog nemezga ir tiek. dvi veiles sodintos ir abu vienodai elgiasi... gal fosforo truksta g.gif  ale is kur jo naturaliu budu gaut? g.gif  po karosiuka kiekvienam agurkeliui pakast?
nei tas nei tas man netinka. dregmes daug ( mulciuota, prilaistau net siltnamio taka, backa didele su vandeniu  viduje garuoja). skersvejo jokio. na , durys praviros, bet kiaurai nepucia...

Gal tiesiog per karšta, jeigu šiltnamy g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 06 08, 12:24)
Gal tiesiog per karšta, jeigu šiltnamy g.gif

Mano ,pvz,stiklinis,bet virsuj dvi orlaides.... Eisiu celsiju ziureti :mirksiukas:40 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 birželio 2011 - 11:50
QUOTE(amarrile @ 2011 06 08, 13:19)
Radniciokas tikrai tinka risti ir skabyti kaip siltnamini. Gal iseitu tvirtus kuolus ikalti ir viela istemti,ir kitiems metams butu paruosta g.gif


nu svarbu tinka parišt juos, o kaip, tai jau sugalvos MB ką nors smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(amarrile @ 2011 06 08, 12:19)
vobla  Salygos geros,irgi idomu pasidare. Dar viena priezastis,virsu paeme daigas su lapais ,agurkai liko posuniais.... Kaip su atzalom,ar skabei,ar davei valia? Ir ar neuzaugino jau po agurkiuka?



atzalas tik dabar pradejo leisti- lyg siol vienu stiebu vare. atzalos dar net nezydi- trumpukes...
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 06 08, 12:24)
Gal tiesiog per karšta, jeigu šiltnamy g.gif

bet pernai tokia pat karsta vasara buvo unsure.gif ir augo nors vezimais vezk. salygos buvo lygiai tokios pacios. tik veisle agurku buvo kita( nepatiko man, nes kietaskuriai)...
gal jiems neitiko, kad siemet gausiai zeme patresiau pelenais? pernai neturejau ir nedejau. daugiau nieko nekeiciau g.gif unsure.gif
du kartus laisciau raugintom dilgelem ir du kartus skiestu raugintu meslu... mazdaug kas trys-penkios dienos gaunasi...
Atsakyti
vat ir mano agurkai siemet siltnamyje nunyko. pernai auginau radniciok, tai puikiausiai augo ir derejo, tik is pradziu ziedus mete.siemet pasodinau dvi siltnamines veisles ir jos nei dereti nori, nei augti. tiesiog pagelto ir sudziuvo. ir sudie ankstyvas derliau...
Atsakyti
Aš šiltnamy sodinu Cabaret.Pabandžiau vienais metais-patiko,tai dabar visada juos ir sėju.Šiemet turiu pasodinus aštuonis daigelius.Šiandien nuskyniau pirmąjį derlių-du agurkėlius,o primegztų ir jau pradedančių augti daug.Prie kiekvieno lapo po du tris agurkėlius.Kol kas visi gražūs,žali,tuščių žiedų nėra.
Atsakyti
Aaaaa... apziurejau savo aguriecus- nugi vien moteriski ziedai, vyrisku- ner unsure.gif nepamenu ar mano sodintos veisles savidulkes doh.gif gal cia suva pakastas? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Na nezinau g.gif mano savidulkiai ir kolkas tik kelios mazos uzuomazgos, pagrinde vyriski ziedai erzinasi doh.gif
Atsakyti
Turiu keturiu rusiu agurkus,bet visi moteriski ziedai. Kaip jus sau norit,o as sedama ar persodindama i menuli atsizvelgiu. Jei perkat rasoda ir matos ne agurku uzuomazgos,o vyriski ziedai,tai pirkti ju neverta. kad nemeluoju,irodymas rolleyes.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 08, 19:07)
Turiu keturiu rusiu agurkus,bet visi moteriski ziedai. Kaip jus sau norit,o as sedama ar persodindama i menuli atsizvelgiu. Jei perkat rasoda ir matos ne agurku uzuomazgos,o vyriski ziedai,tai pirkti ju neverta. kad nemeluoju,irodymas rolleyes.gif
My Webpage


pavydetinai atrodo 4u.gif
as sejau kelias seklas ankstesniam derliui lotuliukas.gif matau,kad snipstas gavosi...
Atsakyti