Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

pioneer.gif lotuliukas.gif Rytoj "imsiu derliu" essen.gif
Atsakyti
ba jau nuskintas thumbup.gif , tik gaila, kad jis vienintelis doh.gif
Atsakyti
Dziaugiuos kai pas zmones viskas auga ir dera.Is mano sudaigintu ir pasetu 40 agurku liko TIK3,kitus surijo kurklys ir vel viskas is pradziu,daiginu ir sesiu i durpinius puodelius o poto sodinsiu su jais.Pernai nesurijo tai ir siemet to tikejaus,bet labai apsirikau,daugiau negalima buti neapdairiai,visur ir visada buti budriai,nes tie grobuonis nesnaudzia tik ir laukia kur ka praziopsosi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 06 05, 22:17)
Dziaugiuos kai pas zmones viskas auga ir dera.Is mano sudaigintu ir pasetu 40 agurku liko TIK3,kitus surijo kurklys ir vel viskas is pradziu,daiginu ir sesiu i durpinius puodelius o poto sodinsiu su jais.Pernai nesurijo tai ir siemet to tikejaus,bet labai apsirikau,daugiau negalima  buti neapdairiai,visur ir visada  buti budriai,nes tie grobuonis nesnaudzia tik ir laukia kur  ka praziopsosi. schmoll.gif

Siaubas blink.gif Kaip gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 06 04, 16:16)
Ateinu pasidziaugti savo pirmu gyvenime agurku derliumi  bigsmile.gif (tiesa, is pirktu daigu blush2.gif )
Per tris savaites ir tokiu daigu:
Skaiciau kazkur, kad skinti galima kai pradeda byreti spygliukai - tiesa?  blush2.gif Ar dar kazkuo kitu vadovaujates?  rolleyes.gif

Nu ir kokios čia veislės? g.gif
Bais pavydu. smile.gif
O skint tavo vietoj, aš jau skinčiau. Matos, kad jau valgomi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 06 05, 21:30)
Nu ir kokios čia veislės? g.gif
Bais pavydu. smile.gif
O skint tavo vietoj, aš jau skinčiau. Matos, kad jau valgomi. 4u.gif

Situ veisles nezinau... doh.gif
Pirkau is vienos moterytes, is kurios drauge eile metu perka daigus ir labai giria. Pirkdama klausiau tiktai ar tikrai savidulkiai lotuliukas.gif - daugiau nieko nezinojau apie agurkus, ir nebuvau spejus pasidometi. Pradiniuose planuose darzininkavimas buvo tik kitiems metams doh.gif , o eme ir pasikeite planai geguzes vidury bigsmile.gif - tai kulversciais lekiau i turgu, pirkau ir sodinau biggrin.gif

Nuskinti jau didziausi ir suvalgyti essen.gif Skanuuuu!
Atsakyti
na man agurkai labai graziai auga po plevele smile.gif
agronom firmos seklu daigumas 100%,dar visi isdygo savidulkiai nojaus seklos firmos.kornisonai is 24 islido tik 2 blink.gif pamirsau firmos pavadinima mastau.gif ,tai pasejau ju vietoj kitu.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitelis @ 2011 05 26, 14:03)
Sveikutes  smile.gif 
kazkur skaiciau , bet vis neprisiruosdavau arba pamirsdavau , kad i agurku lysve reikia sejant agurkus paseti aukstaugiu saulegrazu, nes dera gausiau , jie turi kur lipti ir skinti patogiau agurkus ,tai siais metais pabandziau jau ir agurkai ir saulegrazos sudygusios, o gal kuri esat taip bandziusios? kokiu turejot rezultatu ?  smile.gif


Atrodo kordiumovas dar teigia, kad agurkams galima leisti vytis ir aplink kukuruzus ir dar jis sako, agurkus daznai seja po medziai (pvz., obelimis) ir leidzia jiems ten lipti - tai svarus buna agurkai ir patogu skinti ir idomiai atrodo smile.gif
O man laukiniai agurkai, kur daigeliais sodinti, tai jau nemazai uzuomazgu turi, o vat kur pries 3 savaites tiesiai i dirva seti - tai kai sudyge tie pirmieji lapai, tai taip ir stovi kaip uzmarinuoti - pyktis paeme, tai vyras savaitgali agroplevele uzdenge. Ziuresim kaip jie i tai sureaguos smile.gif
Net nesakysiu, kad baltai pavydziu toms, kurios jau savo saldzius kvepiancius agurkus valgo, nes pavydziu juodai, kadangi mano pati megstamiausia darzove. Bet siaip linkiu gero derliaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 06 06, 12:04)
agronom firmos seklu daigumas 100%,

sita firma as irgi dziaugiuos, planuose buvo 20 seklu, bet uzmeciau 6seklytes atsragai, isdygo po 3dienu visos 26 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 06 06, 14:36)
sita firma as irgi dziaugiuos, planuose buvo 20 seklu, bet uzmeciau 6seklytes atsragai, isdygo po 3dienu visos 26  thumbup.gif

liko tik sulaukti 100% derliaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos agurku augintojos ir augintojai 4u.gif
Jungiuosiu prie jusu burio.

Agurkus pati auginu tik treti metai ir vis skirtingai. Pirmus metus sejau seklytes ir viskas man graziai sudygo. Rye iseinu apziureti kaip dygsta mano agurkeliai-grazu ziureti. Po darbo gryztu namo, lekiu i darza paziureti kiek paaugo per diena-ogi tik koteliai styro doh.gif Manau, kad kokie varnenai nuskabe verysad.gif Sejau naujai, staciau visokius makaluoklius baidyti-na, uzaugo. Pernai auginausi ant palanges. net vyras dziaugesi, kad labai jau grazus agurkeliai. Specialiai palaukiau ne tokiu karstu sauletu dienu.....vistiek nugelto, pabalo, sunyko. Papykau, nupirkau dar daigelius, mazesnius nei maniskiai-agurku turejom. Siemet vel pasisejau, bet vakar , neziurint i mano pastatytus vejo malunelius-pora daigeliu nuskabyta verysad.gif Ziauru.
Kas ne taip?
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 06 06, 19:44)
Sveikos agurku augintojos ir augintojai  4u.gif


Kaip gaila console.gif
Atsakyti