Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

aš tai kažkokius mundy H pirkus buvau - kažkokie savadulkiai hibridai.Dar visai nedideli o kad primezgė agurkėlių........ tai apatinius skaudančia širdim nuskabiau. nes toks daigelis nuvargs beaugindamas iškart tiek agurkų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 06 01, 09:36)
aš tai kažkokius mundy H pirkus buvau - kažkokie savadulkiai hibridai.Dar visai nedideli o kad primezgė agurkėlių........ tai apatinius skaudančia širdim nuskabiau. nes toks daigelis nuvargs beaugindamas iškart tiek agurkų  doh.gif

As tukius irgi smile.gif Puikios veisles siais laikais thumbup.gif
Atsakyti
[quote=amarrile,2011 05 31, 11:49]
Anksciau rasytam poste turejau galvoje lauko agurkus....Siltnaminius reikia trumpinti visas atzalas,apatines kelias visai panaikinti...
antrasis derlius po trumpalaikiu atostogu rolleyes.gif
blink.gif Nu koks grozis, o mano pomidorai, paprikos ir t.t. puikiai na o su agurkais kazkoks kosmaras jau antri metai nesigauna, tai perlaistau tai nedalaistau. Kur gi tas viduriukas g.gif
Atsakyti
Oho, mulčiuoji nuopjauta žole? Geras g.gif


QUOTE(amarrile @ 2011 05 31, 13:49)
Anksciau rasytam poste turejau galvoje lauko agurkus....Siltnaminius reikia trumpinti visas atzalas,apatines kelias visai panaikinti...
antrasis derlius po trumpalaikiu atostogu rolleyes.gif
user posted imageuser posted image

Atsakyti
Iš mano sėtų lauke 30 sėklyčių, išlindo kokios 7 tik doh.gif Prakrapčiau aš ten,tai vienų iš vis nerasta,kitos kaip pasėtos,taip ir tūno. Klausimas, jei dabar dar persėčiau, tai nebūtų gal per vėlu labai blush2.gif Greičiausiai aš jas per giliai sukišau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 06 03, 13:20)
Iš mano sėtų lauke 30 sėklyčių, išlindo kokios 7 tik doh.gif Prakrapčiau aš ten,tai vienų iš vis nerasta,kitos kaip pasėtos,taip ir tūno. Klausimas, jei dabar dar persėčiau, tai nebūtų gal per vėlu labai blush2.gif Greičiausiai aš jas per giliai sukišau doh.gif

pernai man irgi nesiseke su agurkais.sejau 3 kartus ir daigais sodinau,vistiek spiga pamaciau unsure.gif s.m.kol kas tfu 3 kartus.auga po plevele.pries savaite tai visai graziai atrode,kaip bus po tokiu karsciu lieka tik speliot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 06 03, 13:20)
Iš mano sėtų lauke 30 sėklyčių, išlindo kokios 7 tik doh.gif Prakrapčiau aš ten,tai vienų iš vis nerasta,kitos kaip pasėtos,taip ir tūno. Klausimas, jei dabar dar persėčiau, tai nebūtų gal per vėlu labai blush2.gif Greičiausiai aš jas per giliai sukišau doh.gif

Kaip gaila, kad taip mažai išdygo, bet dar galit drąsiai sėt, nebus per vėlu. Mano mama dar irgi ruošiasi sėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis galvoju,kodel agurkai prastai dygsta daug kam,ju daigumas neprastas ,buna,kas liecia seklu kokybe. Pernai sejau,puikiai sudygo rolleyes.gif .gal reiktu atkreipt demesi i dirvos dregme,bet ne slapuma ir isdziovinima. seju i griovelius du,padarytus lysveje.juos pripilu vandens,kai sutraukia,beriu seklas,uzzeriu dirva,ant virsaus gali buti ir sausa.Gal jau geriau nelieti pasejus tuoj pat, ,,kad nesusidarytu nelaidus orui pavirsius. jei reikes lieti,pavirsiu lengvai pajudinti po laistymo,pridengtiir palikti ramybej kelias dienas turi dregmes pakakti. 4u.gif
Papildyta:
p.s. Kaip malonu laistyti mulciuota siltnamy biggrin.gif Kaifas bigsmile.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif dėkui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pasidziaugti savo pirmu gyvenime agurku derliumi bigsmile.gif (tiesa, is pirktu daigu blush2.gif )
Per tris savaites ir tokiu daigu:
user posted image
uzaugo mano pirmieji agurkeliai thumbup.gif:
user posted image

Skaiciau kazkur, kad skinti galima kai pradeda byreti spygliukai - tiesa? blush2.gif Ar dar kazkuo kitu vadovaujates? rolleyes.gif
Atsakyti
Jei dideli auginsi viena,nebus lemta uzaugti kitam vaisiui. ipatingai,kol daigai mazi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 06 04, 17:16)
Ateinu pasidziaugti savo pirmu gyvenime agurku derliumi  bigsmile.gif (tiesa, is pirktu daigu blush2.gif )
Per tris savaites ir tokiu daigu:
user posted image
uzaugo mano pirmieji agurkeliai  thumbup.gif:
user posted image

Skaiciau kazkur, kad skinti galima kai pradeda byreti spygliukai - tiesa?  blush2.gif Ar dar kazkuo kitu vadovaujates?  rolleyes.gif

Nu ne bardakas ir čia,visos tik ir nervina hihihi.gif su tokiom nuotraukom
Pavydžiu ,pavydžiu ir vistiek pavydžiu juodai mad.gif hihihi.gif einu biški cry.gif cry.gif cry.gif

Nelauk jokių spygliukų byrėjimo užaugo iki norimo dydžio ir skink
Atsakyti