Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

sveikos,gal galite man patarti ką daryti,mano afrikietiški agurkėliai,užmezga ir nukrenta blush2.gif auginu šiltnamyje,kartais papurtau nestipriai augaliuka,bet vistiek nieko,šiandien radau ant žemės kokį 20 agurkėlių verysad.gif tai ką man daryti g.gif
Atsakyti
Pernai man su šitais afrikietiškais agurkais visiškas fiasko buvo... Per vasarą sugebėjo tik išsikrūmyt, didžiausią šiaušį užsiaugino - agurko nei vieno. Daugiau nežadu jų augint..
Va, gal užeis AistėZ, tai jai kur kas geriau sekėsi su šitais spirgais, gal dar kuri sėkmingai augino... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 29 gegužės 2011 - 10:15
Ačiū Ex dar luktelėsiu ką kitos augintojos pasakys,nors labai jau niežti rankos juos pešt lauk mad.gif
Atsakyti
Aš pernai irgi auginau afrikietiškus agurkus ir ta pati problema buvo.. Jie gan anksti pradėjo megzti, bet užsimegzdavo ir nukrisdavo agurkėliai, ir tai gana ilgai. Nieko nedariau, bet kažkaip savaime vėlau viskas susitvarkė - užaugo tikros džiunglės ir agurkėlių visų net nesugebėjau sunaudoti. Bet pradėjo normaliai augti jie link vasaros vidurio, kai visi kiti augalai šiltnamyje tiesiog leipo nuo karščio - gal jiems tiesiog daugiau šilumos reikia smile.gif

Gal dar nemeskit lauk, leiskit pasitaisyt rolleyes.gif

P.S. Pati buvau nusprendusi šiemet nebeauginti, nes nesužavėjo skonis, bet pridygo savaiminukų... Tai porą daigelių pasilikau. Bent konservus gražiai puošia smile.gif
Atsakyti
na gal tikrai pasitaisys g.gif ačiū už patarimą na bandysiu laukti 4u.gif
Atsakyti
Merginos (atsiprašau jei yra ir vaikinų) o kaip reikia skabyt agurkus šiltnamy? Pas mane pirmi metai auga 8 agurkėliai šiltnamy ir jau gan neblogi - pririšau jau, nes vytis pradėjo. Lyg skaičiau kažkur, kad visas ataugas kol dar agurkas nedidelis reik išskabyti ir ūsus taip pat, kad galėtų toliau augt ir stiprėt. O tai juos kaip pomidorus - skabyt, kad būtų visada vienas stiebas ar kaip čia? blush2.gif
Atsakyti
na, paragausiu geguzi as vis delto BA bigsmile.gif Vienas jau didelis, o mazu irgi primegzta ne taip mazai.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 05 29, 19:32)
skabyt, kad būtų visada vienas stiebas ar kaip čia? blush2.gif

taip drinks_cheers.gif Nuskabai ūsus, nuskabai pažastų ataugas, tada apsuki aplink špagatą ir viskas 4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 05 29, 21:19)
na, paragausiu geguzi as vis delto BA  bigsmile.gif  Vienas jau didelis, o mazu irgi primegzta ne taip mazai.

clap.gif clap.gif jeeee essen.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 05 29, 18:32)
Merginos (atsiprašau jei yra ir vaikinų) o kaip reikia skabyt agurkus šiltnamy?

Pomidorus skabau, o agurkų -ne unsure.gif Reikės bandyti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šiltnamyje agurkų neauginu,nes vietos labai maža. O lauko niekada neskabau, bet ir miškas po to būna g.gif Gal kas kokią mintį turit, kaip lysvėje juos pakelti g.gif Pernai bandžiau lankus metalinius susmaigstyti skersai lysvės kas 1 m, bet šnipšts gavosi doh.gif Slydo, griuvo, laužėsi doh.gif Gal iš tinklo kokias atramas padaryt g.gif
Atsakyti
O as beskindama agurkus visada atzalu virsunes apgnaibau. Paskatina vaisiu augima,nes kol neprignybi,tai ir varo i ilgi sakas....Paeksperimentuokit smile.gif
Atsakyti
Anksciau rasytam poste turejau galvoje lauko agurkus....Siltnaminius reikia trumpinti visas atzalas,apatines kelias visai panaikinti...
antrasis derlius po trumpalaikiu atostogu rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 31 gegužės 2011 - 12:57