Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 05 26, 15:14)
Nebandžiau, tačiau šiemet leisiu vytis ant kukurūzų. Sekančiais metais ant tinkliuko. Gaila vietos agurkams  bigsmile.gif

Na taip,jie tik posuniai,lyginant kiek cia musu besizavinciu pomidoru auginimu lotuliukas.gif
As skyniau syryt agurkus ir meciau lauk irnesakyk.gif Kai daug yra apaciose negaila lotuliukas.gif
O didieji po agurkeli isaugine atostogas pasieme blink.gif Ko cia ir tiketis is ankstyvu agurku doh.gif Stebuklu nebuna....
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 27, 13:34)
Na taip,jie tik posuniai,lyginant kiek cia musu besizavinciu pomidoru auginimu lotuliukas.gif

Man ir agurkai labai patinka, tik, lyginant su pomidorais, agurkus augint man visiškai nesiseka.... verysad.gif Va ir dabar buvau pasodinusi 20 daigų, augo gražiai, tris gražius lapus užsiauginę buvo, tai jau pusė kokio tai bieso visiškai nugelto ir žemėn sulindo... unsure.gif Kai roviau, tai pakapsčiusi žemes po kai kuriais daigais radau rudų-ryžų skruzdžių kolonijas doh.gif Turbūt man jos ir sugadino agurkėlius....
Liko keletas gražių daigelių, o likusieji irgi merdėt pradeda. Lauke auginsiu, gal ten seksis labiau... unsure.gif
Atsakyti
Tai as agurkus galesiu fotografuoti ir rodyti tongue.gif .Dabar patresiau,naikinu kalio ar kitu elementu trukumo pozymius-geltona apvada pagal visa lapo perimetra, paaugsim ir pozuosim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 27, 15:23)
Tai as agurkus galesiu fotografuoti ir rodyti tongue.gif .

Šaunu drinks_cheers.gif labai lauksim fotoreportažų su visa mokomąja, parodomąja ir menine medžiaga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 05 28, 04:55)
Šaunu drinks_cheers.gif labai lauksim fotoreportažų su visa mokomąja, parodomąja ir menine medžiaga  wub.gif

Ex, čia ne į temą, bet kelintą valandą keliesi savaitgaliais ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 05 28, 10:36)
Ex, čia ne į temą, bet kelintą valandą keliesi savaitgaliais ?  biggrin.gif

Vasarą man septynios dienos per savaitę savaitgaliai, taigi galiu rinktis kada man miegot ir kada keltis... wink.gif Tokiu laiku jau du kartus kavos būnu "įkalusi".. tongue.gif

O kad į temą būtų, tai tikriausiai šiandien eisiu agurkus laukan sodint. Daigeliai dar mažiukai, bet bus gerai, pripras.. Eksperimentiniai moliūgai lauke sudygę, nakvoja nepridengti ir nieko - gyvi. Gal ir agurkai išgyvens, pridengsiu mažumėlę smile.gif
Atsakyti
Po dienos ir aš nuskinsiu pirmąjį agurką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 28, 14:39)
Po dienos ir aš nuskinsiu pirmąjį agurką  thumbup.gif

apšvieskit mane kitiems metams - kada ir kokią veislę sėti, kaip prižiūrėt, kad galėčiau gegužės pabaigoj išdidžiai parašyt: "rytoj ir aš eisiu agurkų skint wub.gif "
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 05 28, 15:38)
apšvieskit mane kitiems metams - kada ir kokią veislę sėti, kaip prižiūrėt, kad galėčiau gegužės pabaigoj išdidžiai parašyt: "rytoj ir aš eisiu agurkų skint   wub.gif "

Aš auginu šiemet šiltnamyje ASKER - visai patiko smile.gif Pirmąjį suvalgėm prieš savaitę, dabar dar du auga. Daigas vienas didesnis, o du mažesni - nemokėjau šiemet daigus anksti išauginti. Manau, kad jiems buvo peršalta ir mirė jie viens po kito, kol man "daėjo" jų mirties priežastis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 28 gegužės 2011 - 15:46
QUOTE(Daivad @ 2011 05 28, 15:38)
apšvieskit mane kitiems metams - kada ir kokią veislę sėti, kaip prižiūrėt, kad galėčiau gegužės pabaigoj išdidžiai parašyt: "rytoj ir aš eisiu agurkų skint  wub.gif "

man labiausiai patinka seti balandzio pradzioje ir gausiau valgyti birzelio pirma dekada,nei uzauginti po viena agurka ant ankstyvo neuzaugos diego ir laukti,kol pajegs kita uzauginti unsure.gif
Atsakyti
Man siais metais gavosi netycia toks experimentas: sejau dirigent ir asker po du daigus - po viena i paprasta vazoniuka, po viena - i durpini. Tai tie kur durpiniam buvo - daigai maziukai, bet ziedais apkibe ir jau uzmegstu agurku nemazai. o tie kur paprastam - lapai didziausi, daigai dvigubai uz anuos didesni, bet ziedu mazokai ir dar nei vienas nezydi. Tai sprendziu kad durpiniam agurkui prastai ir jis artejanti gala jausdamas skuba daugintis.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 28, 18:20)
man labiausiai patinka seti balandzio pradzioje ir gausiau valgyti birzelio pirma dekada,nei uzauginti po viena agurka ant ankstyvo neuzaugos diego ir laukti,kol pajegs kita uzauginti unsure.gif

Aukso žodžiai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(polfast @ 2011 05 29, 01:09)
Man siais metais gavosi netycia toks experimentas:

Tai sprendziu kad durpiniam agurkui prastai ir jis artejanti gala jausdamas skuba daugintis.

Taip, pritariu smile.gif Lygiai tas pats ir su paprikom, pomidorais, čili... Kai tik pradeda ankštuose vazonėliuose skursti, skuba kuo anksčiau žydėt, nors turėtų dar vis augt, stiprėt.
Atsakyti