Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai :)

user posted image

ankstesnė tema

dalijamės patirtim toliau 4u.gif

Atsakyti
Tuscia tema smile.gif

Iskrausciau vakar abu agurkus i siltnami... BA prigrasinau, kad jei per dvi savaites neprades auginti agurkeliu keliaus anapilin g.gif
Atsakyti
Iš mano sėtų kovo 23 d. ir dar kol kas ant palangės besiraizgančių, nežydi nei vienas. tongue.gif Tikiuosi juos šią savaitę sėkmingai perkelti į šiltnamį. Na ką manote ar galima tikėtis artimiausiomis dienomis šalnų? Priešingu atveju teks ieškoti ilgai degančių žvakių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 05 09, 16:15)
Iš mano sėtų kovo 23 d. ir dar kol kas ant palangės besiraizgančių, nežydi nei vienas.  tongue.gif Tikiuosi juos šią savaitę sėkmingai perkelti į šiltnamį. Na ką manote ar galima tikėtis artimiausiomis dienomis šalnų? Priešingu atveju teks ieškoti ilgai degančių žvakių. biggrin.gif

Tai kad visą savaitę ne tai, kad šalnų, bet ir lietaus nežada, o karščius nemažus smile.gif

Ar jūs į lauką sodinamiems agurkams daiginatės sėklytes ir auginat daigiukus ar sėjat tiesiai į dirvą?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 05 09, 16:26)
Ar jūs į lauką sodinamiems agurkams daiginatės sėklytes ir auginat daigiukus ar sėjat tiesiai į dirvą?

Ir taip ir taip... tik kad kai jau atšyla, tai tiesiai pasėti auga ir dera net geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 05 09, 16:26)
Ar jūs į lauką sodinamiems agurkams daiginatės sėklytes ir auginat daigiukus ar sėjat tiesiai į dirvą?

daigais, senokai pasėti ir jau laukia iškilmingo perkėlimo biggrin.gif
Atsakyti
mano agurku daigai net visi trys blush2.gif jau pora savaiciu siltnamyje visi zydi , bet pastebejau kad viena slyg gelsti pradejo, ir ziedukai sukrauti pabala ir nukrenta, ka man su jais daryti? kaip juos gelbeti ? ka sjiem ?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 05 09, 17:26)
Tai kad visą savaitę ne tai, kad šalnų, bet ir lietaus nežada, o karščius nemažus smile.gif

Ar jūs į lauką sodinamiems agurkams daiginatės sėklytes ir auginat daigiukus ar sėjat tiesiai į dirvą?

Į lauką sodinsiu tuos, smile.gif kurie netilps į šiltnamį. Jie visi pas mane šiuo metu ant palangės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 05 09, 18:48)
mano agurku daigai  net visi trys  blush2.gif  jau pora savaiciu siltnamyje visi zydi , bet pastebejau kad viena slyg gelsti pradejo, ir ziedukai sukrauti pabala ir nukrenta, ka man su jais daryti? kaip juos gelbeti ? ka sjiem ?

Jiems nieko nedaryti,niekas nepagelbes,tik likimas schmoll.gif .Geriau ikisk netoliese po pora seklyciu,kai tie nusibaigs,bus kiti paauge....Cia mano privati nuomone g.gif
Mano irgi sirgulingi,,ka apkaltinti nenusprendiu-ora ar uzkrata koki schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 09 gegužės 2011 - 22:04
QUOTE(amarrile @ 2011 05 10, 00:01)
Jiems nieko nedaryti,niekas nepagelbes,tik likimas schmoll.gif .Geriau ikisk netoliese po pora seklyciu,kai tie nusibaigs,bus kiti paauge....Cia mano privati nuomone g.gif
Mano irgi sirgulingi,,ka apkaltinti nenusprendiu-ora ar uzkrata koki schmoll.gif


as ir jau sone pasejau po kelias seklytes, nes kazkokie itartini man darosi, gal paskutinioji jau, bet manau seklos greit sudigs, nes silta
Atsakyti
ar jau sėjate agurkus lauke? ačiū
Atsakyti
Pagal fenologinį kalendorių agurkai lauke sėjami kai pradeda žydėt alyvos
Atsakyti