Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(zydrem @ 2011 05 11, 20:36)
mergaites turiu toki klausimėli blush2.gif koki tepaliuka butu galima sumeistravoti nuo pragulu ax.gif bernuzelis nejaucia koju nuo liemens ir dabar labai jo mama vargsta su pragulom tik visas laime kad jis nejaucia skausmo verysad.gif sake odele net po kelis sluoksnius nuejusi verysad.gif as galeciau koki alieju sumaisyti su taukmedziu ,bet jei daktarai sake jokio aliejaus netepti tipo labai drekina oda ,padaro ja slapia ir dar blogiau  g.gif gal kuri turesit kokiu minciu busiu labai dekinga 4u.gif

ir dar klausimelis apie AHA rugsti blush2.gif zinau kad jos negalima daug ir pries saule naudoti ,bet po kelis laselius jus lasinate i kaukes ar kur kitus  blush2.gif galiu pasidalinti kokia 10ml

Nuo pragulų bandykite deguonies balzamą iš faberlic , turėtų gerai padėti. Taip pat, jei yra galimybė Bioptrono šviesos terapiją. O aliejus gal tamanų gerai būtų dar su kokiu sviestmedžiu gal pamaišyti. http://www.aromanatu...nu-aliejus.html Nors nežinau ar tepčiau aliejus ant žaizdos. Su-Džok pagalba galima labai pagerinti kraujotaką. Čia ne į temą prirašiau, bet kai reikalas liečia sveikatą, manau galima daryti išimtį.
Ar, kai pasitepus veidą kremu, jis pabala, čia kaltas emulsinis vaškas?Čia tas kremas nuos saulės ,kur buvo neseniai aprašytas. Kažin ar galima pasigaminti tokį kremą ( naudojant cinką ir titaną)su daugiau aliejų ir iš vis be emulsiklio arba bent jau su bičių vašku. Na kūnui būtų per riebus tikriausiai. Arba kūnui pienelį su BTMS tikriausiai reikia gaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 11 gegužės 2011 - 20:31
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 11, 16:06)
As manau, kad tiek GSE, tiek ekokonservantas konservavimo ir sintetikos/ne sintetikos poziuriu panasus. Pasirinkau ekokonservanta dabar pabandyti, nes man nepatinka, kad GSE suskystina krema.

Viena labai lengva krema dariau: 15% alieju, 4% emulsinio vasko, plius priedai ir kas liko, vanduo. Graziai susijunge, jau menesi stovi, viskas ok smile.gif
Tu rimtai? Gavau pieno rugsties, ruosiuosi isbandyti, bet tai jeigu ji skystina, tai reik is anksto skaiciuoti receptuka tirstesniam, nei noreciau, kremui...


Labai aciu 4u.gif , butinai pabandysiu kremuka, vakar padariau uzsakyma, tai kai sulauksiu meistravosiu biggrin.gif O siandien jei pavyks bandysiu tiesiog sviestmedi su mangu sviestu issukti su aliejais ir hidrolatu, turetu kazkiek suemulsinti, bet tokiu atveju manau ilgai toks kremas be ekokonservanto nestoves, ane? blush2.gif kiek mazdaug ir kur laikyt geriausia butu? blush2.gif

QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 16:16)
Nu gi prisiminiau, gse netinka gaminiams su ksantanu, taigi Rasskee jeigu darysi su ksantanu gse nedėk! Gausi rūgpienį biggrin.gif


Aha, sita ir as isidemejau is sio forumo smile.gif Todel visgi pasirinkau ekokonservanta, o ne GSE, pradziai isbandysiu, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 11, 19:36)
viskas priklauso nuo indelio.. manau, kad butu labai neblogai..
o dezikas man patika.. tik kita kart gal metu ea nedeciau, nes man nebepatinka kvapas  lotuliukas.gif
gali bandyt idet ir aluno, bet man pvz vien su soda veikia labai neblogai..



as zadejau darytis tavo dezodoranta, bet nuejau ziuriu sviestmedzio nebera sad.gif, tai va reiks laukt kada gausiu, o taip norisi isbandyt.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 11, 21:22)

aciu 4u.gif
reikes pasakyti del to tepaliuko su deguonimi ax.gif o ta sviesos terapija pirko speceliai del sunelio na bet kaip tokia problema nedaro ten kazkokiu stebuklu kaip kad pasakoja apie ja ,
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 12, 10:18)
Labai aciu  4u.gif , butinai pabandysiu kremuka, vakar padariau uzsakyma, tai kai sulauksiu meistravosiu  biggrin.gif O siandien jei pavyks bandysiu tiesiog sviestmedi su mangu sviestu issukti su aliejais ir hidrolatu, turetu kazkiek suemulsinti, bet tokiu atveju manau ilgai toks kremas be ekokonservanto nestoves, ane? blush2.gif  kiek mazdaug ir kur laikyt geriausia butu? blush2.gif



turiu kremuka sviestmedis+kokosas+ aliejus+distiliuotas vanduo ir jau pora men. bus ir geras, kvapas nepakites, konsistencija gera.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 05 12, 08:31)
turiu kremuka sviestmedis+kokosas+ aliejus+distiliuotas vanduo ir jau pora men. bus ir geras, kvapas nepakites, konsistencija gera.


O gal proporcijas kur nors turit mazdaug kokios? smile.gif
Atsakyti
Ech, merginos, deze is AZ kambary stovi, akis bado ir sirdi skaudina - nes kaip tik sia savaite turiu tiek darbo, kad net miegui lieka vos po kelias valandas, ka jau kalbeti apie kremukus... verysad.gif O taaaaip noriu... Nu nieko, dar pora dieneliu, tik pora dieneliu...

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 11, 18:34)
rimtu rimciausiai biggrin.gif lauksiu kaip pasiseks  smile.gif


Pagal artimiausia plana mintyse, pieno rugstis eis plauku kondicionieriu ir sampuna rolleyes.gif

QUOTE(linuke @ 2011 05 11, 21:11)
Patarkit, kokiom proporcijom reikėtų maišyti aliejų patempimams ir sumušimams tepti? (Paslydau vonioj mažę bemaudydama ir dabar va sūpuoju sutinusią mėlyną pėdą išpurtusiais pirštais...) Turiu simondsijų al., medetkų ištrauką alyv,. al., arnikos ištrauką, rozmarino ištrauką, rozmarino ea, kadagių ea, kedrų ea., levandų ea.


Vat as irgi apie ta galvoju - visa seimyna nuolat turi kokiu nors "skauduliu" - kas koja pasitempe, kam po darbo sode nugara skauda, kam dar kas... Mastau, is kokiu ingredientu kazka susukti? Turbut reikia EA komplekta surinkti... Gal dar kokio biciu pikio - jis puikiai nuima visus skausmus g.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 05 12, 10:31)
turiu kremuka sviestmedis+kokosas+ aliejus+distiliuotas vanduo ir jau pora men. bus ir geras, kvapas nepakites, konsistencija gera.


Man irgi idomu - kiek esu bandziusi daryti krema be emulsikliu, nesigauna, nors tu ka doh.gif Atsisluoksniuoja...

As isvis kaip ne zmogus - man amzinai nesigauna kas nors elementaraus... Va, net skysta muila isviriau, o kremo be emulsikliu arba tik su biciu vasku niekaip negaliu susukti biggrin.gif
Atsakyti
Kur perkate kukurūzų krakmolą ir stearino rūgštį dezodorantui? Naudojau alūno kristalą jau daug metų, dabar pasirodo ir tas negerai doh.gif . O aprašyme AN rašo: alūnas neprasiskverbia į ląsteles ir nepažeidžia prakaito liaukų funkcijų. Tai kaip iš tikrųjų?
Atsakyti
Dėl to purškaliuko garbanotiems plaukams parašysiu vėliau, nes laukiu kol draugė normaliai išbandys.

O man dėl tos sodos kažkaip neramu, ar ji jau toks sveikas dalykas? Buvau pasidarius miltelinį ala dezodorantą dienos metu pasipudruoti pažastis, bet mano jautriai pažastų odai visai netiko, iš karto graužė, nors jokių žaizdelių nebuvo. Alūnas man vienintelis išsigelbėjimas jau daug metų, nors ir tai kai būna stresuotos dienos nebegelbsti..
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 12, 10:54)
O gal proporcijas kur nors turit mazdaug kokios?  smile.gif



siaip dejau is akies, bet apytiksliai viskas kazkur po 25%. issukau sviestmedi su kokosu kiek isejo, tada pyliau po biskuti vandeni, aliejus ir vel sukau, kol pasidare tinkama konsistencija.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 12, 11:41)
Vat as irgi apie ta galvoju - visa seimyna nuolat turi kokiu nors "skauduliu" - kas koja pasitempe, kam po darbo sode nugara skauda, kam dar kas... Mastau, is kokiu ingredientu kazka susukti? Turbut reikia EA komplekta surinkti... Gal dar kokio biciu pikio - jis puikiai nuima

Nuo skausmo labai geras kvapiųjų bruknuolių EA. Ir efektyvus, ir nebrangus (KN 5ml - 9Lt). Tėtis buvo pradėjęs snargliuotis, tai liepiau kojas garinti, padėjo, nes bruknuolės lapeliai turi medžiagos, panašios į aspiriną, tad ne tik nuimą skausmą, tačiau ir kovoja su gripu ir peršalimo ligomis. Tačiau netiks tiems, kam skaudulių negalima šildyti (pvz podagros atveju), nes pasitepus jaučiama šiluma

QUOTE(Flos @ 2011 05 12, 12:21)
O man dėl tos sodos kažkaip neramu, ar ji jau toks sveikas dalykas? Buvau pasidarius miltelinį ala dezodorantą dienos metu pasipudruoti pažastis, bet mano jautriai pažastų odai visai netiko, iš karto graužė, nors jokių žaizdelių nebuvo. Alūnas man vienintelis išsigelbėjimas jau daug metų, nors ir tai kai būna stresuotos dienos nebegelbsti..

Man tai alūnas vasarą laiko pusdienį, ne daugiau... žiemą dar dar, bet vasarą, kai karšta labai ir prakaitavimas gausesnis, tai nežinau kuo teptis dabar
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 11, 21:36)
mergaites turiu toki klausimėli blush2.gif koki tepaliuka butu galima sumeistravoti nuo pragulu ax.gif bernuzelis nejaucia koju nuo liemens ir dabar labai jo mama vargsta su pragulom tik visas laime kad jis nejaucia skausmo verysad.gif sake odele net po kelis sluoksnius nuejusi verysad.gif as galeciau koki alieju sumaisyti su taukmedziu ,bet jei daktarai sake jokio aliejaus netepti tipo labai drekina oda ,padaro ja slapia ir dar blogiau  g.gif gal kuri turesit kokiu minciu busiu labai dekinga 4u.gif

ir dar klausimelis apie AHA rugsti blush2.gif zinau kad jos negalima daug ir pries saule naudoti ,bet po kelis laselius jus lasinate i kaukes ar kur kitus  blush2.gif galiu pasidalinti kokia 10ml


Arbatmedžio aliejus rašo jog nuo pragulų tinkamas, bet jį reikia skiesti šaltalankio aliejumi ar glicerinu (santykiu 1:5 ar 1:10). Čia galit pasiskaityt http://www.sveikaszm...r...&subtema=71
Jei ne iš natūralių tai labai thumbup.gif hidrokoloidiniai pleistrai, kurie yra kompensuojami ir grikių lukštų pagalvės.

Atsakyti