Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 08:34)
Aš šių nenaudojau, bet dėjau bičių pikį padariusi. Tiesiog ištirpdžiau spirite ir įlašinau kelis lašus. Ča buvo rankų kremas, dar su bičių vašku, tai kvepėjo dieviškai smile.gif Kelis kartus įlašinau į veido kaukę. Žadėjau ir į veido kremą dėti, bet primiršau kaip matau..
Duonelę, gal irgi galima spirite tirpdyti? o pienelis skystas? aš jo niekad nemačius, tik girdėjus, jog jis stebuklingas ir prieinamas tik ponams  lotuliukas.gif


biciu pieneli esu 'valgiusi' (vartojamas po degtuko galvutes didumo kasneli kasdien), tikrai labai geras imuniteta stiprinantis produktas, bet nemanau kad jis i kremus tiktu - jis gi laikomas saldytas nes be saldiklio labai greit praranda savo savybes.

esu darius krema su biciu duonele, tirpdyta spirite, tai tas po kokiu poros savaiciu pakeite kvapa. homeopatinese vaistinese yra saulegrazu aliejuj tirpdyto propolio, reiks su tuo pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 11, 15:54)
Sveikos kremu gamintojos  4u.gif

Prasau, pagelbekit, esu situose reikalyuose visiska naujoke, ir kiek naudoju, tai tik alieju ir sviestu misinius, bet dar niekad nedariau kremo su hidrolatu, o labai noreciau  blush2.gif
Sakykit, kad jusu nuomone geriau kaip konservantas, ar GSE, ar ekokonservantas? Niekaip negaliu apsispresti, nes tiek apie viena, tiek apie kita esu daug gero ir blogo girdejus... g.gif
Ir dar vienas dalykas, ar ksantanas naudojamas gelio gamybai gali atstoti emulsini vaska? (atsiprasau jei nusisnekejau, pataisykit mane:) ). Ta prasme noreciau kremo kurio sudeti butu aliejus ir daugiau hidrolato, kad daugiau drekinantis butu ir vasariskesnis, todel nezinau, kaip geriau tirstinti... blush2.gif


As manau, kad tiek GSE, tiek ekokonservantas konservavimo ir sintetikos/ne sintetikos poziuriu panasus. Pasirinkau ekokonservanta dabar pabandyti, nes man nepatinka, kad GSE suskystina krema.

Viena labai lengva krema dariau: 15% alieju, 4% emulsinio vasko, plius priedai ir kas liko, vanduo. Graziai susijunge, jau menesi stovi, viskas ok smile.gif

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 11, 16:04)
bet kad ta pieno rugstis nuskystino balzama


Tu rimtai? Gavau pieno rugsties, ruosiuosi isbandyti, bet tai jeigu ji skystina, tai reik is anksto skaiciuoti receptuka tirstesniam, nei noreciau, kremui...
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 11, 17:06)
As manau, kad tiek GSE, tiek ekokonservantas konservavimo ir sintetikos/ne sintetikos poziuriu panasus. Pasirinkau ekokonservanta dabar pabandyti, nes man nepatinka, kad GSE suskystina krema.

Nu gi prisiminiau, gse netinka gaminiams su ksantanu, taigi Rasskee jeigu darysi su ksantanu gse nedėk! Gausi rūgpienį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 11, 16:06)

Tu rimtai? Gavau pieno rugsties, ruosiuosi isbandyti, bet tai jeigu ji skystina, tai reik is anksto skaiciuoti receptuka tirstesniam, nei noreciau, kremui...


rimtu rimciausiai biggrin.gif lauksiu kaip pasiseks smile.gif
Atsakyti
paloma, maciau receptuka dezodoranto su sviestmedziu, kaip manai, jei jis kaip rasei per kietas, kad butu kaip tik ji daryt tepama, ipylus i koki sena induka nuo "stick" dezodoranto? O aluna i ta recepta kaip manai galima pridet? Bandziau daryt rutulini skysta dezodoranta, dejau aluno, hidrolato, sodos, krakmolo, aliejaus, emulsinio vasko ir ksantano, tai soda man su alunu labai suputojo ir snypste biggrin.gif dar ir susiemulsint po to nelabai norejo, bet finale gavos visai nieko dezodorantas, kazkiek laiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noriu paklausti, o ka jusu vyrai naudoja skutimuisi, vietoj skutimosi gelio is parduotuviu? 4u.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 08, 22:51)
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas  biggrin.gif
[...]

Saunu kai artimieji taip ivertina tavo darbus wub.gif
Vyras thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 11, 17:50)
paloma, maciau receptuka dezodoranto su sviestmedziu, kaip manai, jei jis kaip rasei per kietas, kad butu kaip tik ji daryt tepama, ipylus i koki sena induka nuo "stick" dezodoranto? O aluna i ta recepta kaip manai galima pridet?

viskas priklauso nuo indelio.. manau, kad butu labai neblogai..
o dezikas man patika.. tik kita kart gal metu ea nedeciau, nes man nebepatinka kvapas lotuliukas.gif
gali bandyt idet ir aluno, bet man pvz vien su soda veikia labai neblogai..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 11, 12:13)
Kalbėjot apie BTMS, man jis normaliai lydosi, paskutinį kartą dariau draugei garbanoms formuoti preparatą biggrin.gif, tai tirpdžiau vandenyje, o ištirpus įplakiau aliejus. Ir gerai ištirpo, ir suemulsino. Kai ilgiau panaudos, ir teigiamai atsilieps galėsiu viešinti receptą biggrin.gif

gal galima būtų plačiau apie tą preparatą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 11, 15:04)
kuri nors bandet kondicionuojanti emulsikli is AZ, skirta plauku balzamams? SU juo balzamus darant reikia pH 4-4.5, tad pieno rugsties reik, bet kad ta pieno rugstis nuskystino balzama, nors gavosi superinis, plaukuciai blizga nerealiai. Kazi ar dar kuri bandet su juo kazka daryt? ax.gif

As siandien pasiekiau savo siuntini is AZ darbu sarasas seniai ilgas ilgas sudarytaslaukia yu.gif ir pieno rugstis su kondicionuojanciu emulsikliu taip pat eis i trasa, bandysiu deti i skysta sampuna , gal kas gero iseis smile.gif

QUOTE(aaangelika @ 2011 05 11, 18:11)
Noriu paklausti, o ka jusu vyrai naudoja skutimuisi, vietoj skutimosi gelio is parduotuviu?  4u.gif
Saunu kai artimieji taip ivertina tavo darbus  wub.gif
Vyras thumbup.gif  lotuliukas.gif

Siandien "konstruosiu skutimosi putas, jei bus vertos demesio pasipasakosiu garsiai smile.gif
Atsakyti
Patarkit, kokiom proporcijom reikėtų maišyti aliejų patempimams ir sumušimams tepti? (Paslydau vonioj mažę bemaudydama ir dabar va sūpuoju sutinusią mėlyną pėdą išpurtusiais pirštais...) Turiu simondsijų al., medetkų ištrauką alyv,. al., arnikos ištrauką, rozmarino ištrauką, rozmarino ea, kadagių ea, kedrų ea., levandų ea.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 05 11, 17:11)
Patarkit, kokiom proporcijom reikėtų maišyti aliejų patempimams ir sumušimams tepti? (Paslydau vonioj mažę bemaudydama ir dabar va sūpuoju sutinusią mėlyną pėdą išpurtusiais pirštais...) Turiu simondsijų al., medetkų ištrauką alyv,. al., arnikos ištrauką, rozmarino ištrauką, rozmarino ea, kadagių ea, kedrų ea., levandų ea.


sumaisykite arnikos ir rozmarino istrauka (jei alyvuogiu aliejuje darytos isvis gerai) su rozmarino ir levandu EA 4u.gif (cia atsizvelgiant i jusu arsenala)
o dar labai gerai itrinti obuoliu actu, ir ne tik peda, siuo atveju, o visa koja, slauni...


aciu merginom, atsakiusiom del kokoso pienelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites turiu toki klausimėli blush2.gif koki tepaliuka butu galima sumeistravoti nuo pragulu ax.gif bernuzelis nejaucia koju nuo liemens ir dabar labai jo mama vargsta su pragulom tik visas laime kad jis nejaucia skausmo verysad.gif sake odele net po kelis sluoksnius nuejusi verysad.gif as galeciau koki alieju sumaisyti su taukmedziu ,bet jei daktarai sake jokio aliejaus netepti tipo labai drekina oda ,padaro ja slapia ir dar blogiau g.gif gal kuri turesit kokiu minciu busiu labai dekinga 4u.gif

ir dar klausimelis apie AHA rugsti blush2.gif zinau kad jos negalima daug ir pries saule naudoti ,bet po kelis laselius jus lasinate i kaukes ar kur kitus blush2.gif galiu pasidalinti kokia 10ml
Atsakyti