Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Sikart esu suzaveta AZ operatyvumu bigsmile.gif Ketvirtadieni popiet padariau uzsakyma, o siryt ji man kurjeriai jau pristate tiesiai i namus tongue.gif

Net seile varva, kiek dabar eksperimentu eilej laukia... Sivakar bandysiu gaminti kremuka savo mazylei nuo issutimu, o rytoj galbut koki losjona po skutimosi vyrui, arba bent veido tonika sau susiplaksiu rolleyes.gif
Atsakyti


QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 10, 12:15)
Sikart esu suzaveta AZ operatyvumu  bigsmile.gif  Ketvirtadieni popiet padariau uzsakyma, o siryt ji man kurjeriai jau pristate tiesiai i namus  tongue.gif

Net seile varva, kiek dabar eksperimentu eilej laukia... Sivakar bandysiu gaminti kremuka savo mazylei nuo issutimu, o rytoj galbut koki losjona po skutimosi vyrui, arba bent veido tonika sau susiplaksiu  rolleyes.gif


as lygiai taip pat dziaugiuos AZ greitumu. Sekmadieni vakare padariau uzsakyma, o vakar jau gavau bigsmile.gif eisiu miksuotis plauku balzamus ir kremus, pasiemiau hialurono, ta intensyviai drekinanti kompleksa, tai lepinsiuos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievulyte: 10 gegužės 2011 - 12:50
Ar AZ yra papaino? Nerandu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 09, 18:18)
Aš suprantu, kad titano dioksidą dedame į 60laipsnių temperatūros vandens fazę ir tada jungiame ją su aliejine faze, dedam cinko oksidą ir toliau maišom

Pasigaminau šiandien kremą pagal šį receptą, bet man visai jis nepatinka, dalį jau padovanojau draugei. Tik pakeičiau kokosų aliejų simondsijų ir šaltalankio aliejais.. Dėjau emulsinį kvapų namų vašką( tokį turėjau).Kremas gavosi tirštas, oda lieka kaip nutepta per šviesia pudra, išryškėja visos raukšlelės. Žodžiu man schmoll.gif . Iki šiol visus kremus gaminau su bičių vašku. Jie nors rieboki, bet susigeria gerai ir jausmas po to malonus. Na nejaugi neužtenka apsaugai vien aliejus naudoti, kurie turi apsaugą( aviečių sėklučių). Juk rašo apie juos, kad naudoja žmonės pietuose apsaugai nuo saulės. Manau, kad man tie milteliai Cinko ir Titano nepatiko.
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 10, 09:11)
vakar kaip tik dariausi paanšų kremą apsauginį.
Viskas kaip ir nieko, tik šiek tiek lieka balta spalva ant odos:) ir kitą kartą dėsiu didesnę aliejinę dalį, kad šiek tiek riebesnis būtų. Maniškis jau baisiai kūdas gavosi biggrin.gif

Kūdas lotuliukas.gif tikrai ir man toks jausmas.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 10, 21:03)
Pasigaminau šiandien kremą pagal šį receptą, bet man visai jis nepatinka, dalį jau padovanojau draugei. Tik pakeičiau kokosų aliejų simondsijų ir šaltalankio aliejais.. Dėjau emulsinį kvapų namų vašką( tokį turėjau).Kremas gavosi tirštas, oda lieka kaip nutepta per šviesia pudra, išryškėja visos raukšlelės. Žodžiu man  schmoll.gif . Iki šiol visus kremus gaminau su bičių vašku. Jie nors rieboki, bet susigeria gerai ir jausmas po to malonus. Na nejaugi neužtenka apsaugai vien aliejus naudoti, kurie turi apsaugą( aviečių sėklučių). Juk rašo apie juos, kad naudoja žmonės pietuose apsaugai nuo saulės. Manau, kad man tie milteliai Cinko ir Titano nepatiko.

blush2.gif manau jog uztenka tu alieju,juk kai kurie zmones(kaip as),visiskai nieko nenaudoja pries saulute blush2.gif ir i soliariuma vaikstau be jokiu teplioniu....aisku ir nevaikstau kas 2d biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Prie kokios temperatūros lydosi BTMS? Gaminau kondicionierių , niekaip nesilydo man. Gal jį vieną reikia pradžioje pakaitint, kaip bičių vašką. Recepte buvo parašyta dėti jį į aliejus ir kaitinti. Bet aliejų nesinori labai karštint . Kažkas gavosi, bet kaip pirmas blynas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 10 gegužės 2011 - 20:24
QUOTE(nikofija @ 2011 05 10, 21:10)
Pasigaminau šiandien kremą pagal šį receptą, bet man visai jis nepatinka, dalį jau padovanojau draugei.


Nu va, o as jau galvojau irgi darytis, laukiu kada AN titano dioksido tures. Bet dabar suabejojau.. g.gif Noriu sau ir vaikui kremuko ar alieju misinio nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 10, 22:24)
Prie kokios temperatūros lydosi BTMS? Gaminau kondicionierių , niekaip nesilydo man. Gal jį vieną reikia pradžioje pakaitint, kaip bičių vašką. Recepte buvo parašyta dėti jį į aliejus ir kaitinti. Bet aliejų nesinori labai karštint . Kažkas gavosi, bet kaip pirmas blynas...


Man BTMS irgi sunkiai lydosi. Pastebejau, kad tik apie 70 laipsniu pradeda tirpti, emulsuoju mazdaug prie 75, gaunasi gerai 4u.gif
Atsakyti
Kazkada nenorejau alieju per daug kaitinti, bandziau atskirai kaitinti BTMS, atskirai aliejus ir atskirai vandeni. Tai vos tik supyliau aliejus i BTMS, jis nuo vesesniu uz ji alieju tuoj pat vel susoko atgal i gabaliukus... doh.gif Pasimokiau, kad nieko nebus, teks aliejus kaitinti, kol BTMS istirps...
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2011 05 10, 21:32)
Nu va, o as jau galvojau irgi darytis, laukiu kada AN titano dioksido tures. Bet dabar suabejojau..  g.gif Noriu sau ir vaikui kremuko ar alieju misinio nuo saules.


o aš žinokit nesupratau bajerio biškiuką. AN pirkau ir titano dioksidą, cinko oksidą. Maišiukai po 10g teoriškai. Bet pasvėrus aš ten net 5g neradau g.gif blink.gif
tada pasvėriau emulsinį, tai teradau 8g.
Jau galvojau, kad mano svarstyklės grybauja, na bet susvėriau viską iš AZ - su AZ kiekiais viskas tvarkoj.
Labai nesinori tikėt, kad čia specialiai taip daroma, bet suprasčiau, jei dar vienas maišiukas neatitiktų svorio - o dabar visi trys. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 11, 08:07)
jei dar vienas maišiukas neatitiktų svorio - o dabar visi trys.  blink.gif

biznis biznis smile.gif bjauru kai taip sukciaujama istikruju... unsure.gif bet manau jie turi pilna klientu,tad jei keli atpultu,jiems nesijaustu labai,ir vistiek uzdirbtu neblogai.fe kaip nemegstu nesaziningu zmoniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 11, 08:49)
biznis biznis smile.gif bjauru kai taip sukciaujama istikruju...  unsure.gif  bet manau jie turi pilna klientu,tad jei keli atpultu,jiems nesijaustu labai,ir vistiek uzdirbtu neblogai.fe kaip nemegstu nesaziningu zmoniu  unsure.gif


aš tai labai tikiuosi, kad čia ne specialiai. verysad.gif
Atsakyti