Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Cosette @ 2011 06 03, 10:13)
Alioniuko labai gražus blogas  wub.gif jūs dėjot su druska alyvas. O gal turit kokių "receptų" bijūnam?  ax.gif


aciu blush2.gif kas del bijunu, tai jie nelabai megsta "atiduoti" savo aromata, jei daryti su druska. Labai skaniai kvepia su ersketuogiu ziedais wub.gif , nors ju hidrolato (savo gamybos) kvapas man nepatinka schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2011 06 02, 15:11)
Alioniuk, ar pardavimu neužsiiminėji?


daugiausiai gaminu sau, mamai, sesei ir zinoma dovanu 4u.gif Kartais padarau pagal uzsakyma, jei ko nors idomaus praso pazystami. Bet siaip nepraktikuoju. Sau nespeju visko priraganauti lotuliukas.gif Tiesa, muiliukus pas mane megsta partijom prigriebt
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 05, 15:21)
aciu blush2.gif  kas del bijunu, tai jie nelabai megsta "atiduoti" savo aromata, jei daryti su druska. Labai skaniai kvepia su ersketuogiu ziedais wub.gif , nors ju hidrolato (savo gamybos) kvapas man nepatinka schmoll.gif

vadinasi, namų sąlygom išlaikyt bijūnų kvapo nepavyks... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 06 01, 20:50)
jau anksciau buvau rasius, kad ilgaplaukiams sunims gaminciau purskiama priemone.. pvz., hidrolatas + alkoholis (ar solubolas) + eteriniai aliejai.. eteriniai tai tinka pvz., levandos, pelargonijos, rozmarinas..
o apie tuos cheminius visokiu lasiukus esu tiek prisiskaicius, kad savo suniui tai net nesiruosiu naudoti.. mazu veisliu sunims tai net labai pavojinga tokie visokie cheminiai lasiukai, nes netycia padauginus (o padauginti labai lengva) gali suo ir numirti..

gal parašytumėt, kokios proporcijos? Bent maždaug...
Atsakyti
Aciu Eglei ir jos nuostabiai mamai wub.gif user posted image
Atsakyti
Dovilijana-aciu wub.gif

mergytes,gal galetumete pakomentuoti mano kremuka veidui?as pridejau visko,o tik po to susirupinau,ar galima su juo i saule eiti? unsure.gif rasau sudeti:

Aliejine dalis:
10ml sezamu
2ml marula
1ml avokadu
1ml simonsidiju
1ml lazdyno riesutu
1ml saltalankiu

Vandenine hidrolatu dalis:

2,5ml apelsinu ziedu
2,5ml kadagiu
5ml ylangu
13ml germanisku ramuneliu

3gr emulsinio vasko
1l palmarosu EA
1l mangu kvapo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SECREAT: 06 birželio 2011 - 21:24
Kuris is eteriniu alieju kvepetu zole, katik nupjauta zole. Arba pievu , sienaujamu pievu kvapas. Arba kazkas panasaus kas primintu vasaros kvapa. O gal tokiu nera, gal perdauk uzsisvajojau
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 06, 21:20)
Dovilijana-aciu  wub.gif




Nėra už ką mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(griegzde @ 2011 06 07, 07:06)
Kuris is eteriniu alieju kvepetu zole, katik nupjauta zole. Arba pievu , sienaujamu pievu kvapas. Arba kazkas panasaus kas primintu vasaros kvapa. O gal tokiu nera, gal perdauk uzsisvajojau


nežinau kaip dėl EA, nes iš mano uostytų tiksliai jūsų norimo kvapo tikrai neradau, gal tik užuominas, tačiau yra sukurti dirbtiniai, kurie kvepia ką tik nupjauta žole čia, man jie kažkas tokio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 06 07, 08:06)
Kuris is eteriniu alieju kvepetu zole, katik nupjauta zole. Arba pievu , sienaujamu pievu kvapas. Arba kazkas panasaus kas primintu vasaros kvapa. O gal tokiu nera, gal perdauk uzsisvajojau

siaip tai kvieciu gemalu aliejus kvepia sieneliu ir primena kaima ax.gif
Atsakyti
Doviljana o ir kokiu EA galima butu pasidaryti purskaliuka kojoms atgaivinti ax.gif 4u.gif aciu sampumna vis dar bandau blush2.gif plaukai kaip arklio uodaga tai sunku man su jais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 06 07, 08:06)
Kuris is eteriniu alieju kvepetu zole, katik nupjauta zole. Arba pievu , sienaujamu pievu kvapas. Arba kazkas panasaus kas primintu vasaros kvapa. O gal tokiu nera, gal perdauk uzsisvajojau

Puiklapių (foraha/tamanu) aliejus kvepia nušienauta pieva.


Gal esate darę nenuplaunamą kremą/balzamą ar ką nors panašaus plaukams arba plaukų galiukam? Kai džovinu plaukus džiovintuvu labai greitai nutriūšta galai, reikia tept prieš tai kuo nors... O jei grynu kokoso aliejum prieš džiovinant tept tiktų?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti