Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Sveikos
D-pantenolis is kur gaunat?
Benzoino su kuokiu ea maisyti, kad kvapas susvelnetu?
Ar ea citrusiniai nebus fototoksiski jei bus distiliuot??
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 06 03, 22:08)
Sveikos
1.D-pantenolis is kur gaunat?
2.Benzoino su kuokiu ea maisyti, kad kvapas susvelnetu?
3.Ar ea citrusiniai nebus fototoksiski jei bus distiliuot??



1. nežinau ar apie tą patį kalbam, nes čia B5, bet jei taip-yra čia AZ
2.O kas per benzoinas, kad kvapą reikia švelnint? g.gif maniškis kvepia švelnia vanile.
3. Taip, EA išgaunant distiliavimo būdu nebelieka fototoksiškumo 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau vakar gintaro pudros dviejų rūšių. Pirmas įspūdis ir jausmas labai geras, žiūrėsiu kaip bus ilgiau panaudojus. Sakė, kad ir nuo saulės saugo. Užtepus ant veido oda tampa matinė ir švelni. thumbup.gif
Atsakyti
Kazi ar isnyksta ea fototoksdiskumas jei jie distiliuojami garais? O kaip bergamote? Ji garais distiliuota, o fototoksiska. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 04, 11:30)
Nusipirkau vakar gintaro pudros dviejų rūšių. Pirmas įspūdis ir jausmas labai geras, žiūrėsiu kaip bus ilgiau panaudojus. Sakė, kad ir nuo saulės saugo. Užtepus ant veido oda tampa matinė ir švelni.  thumbup.gif



o kur pirkai gintaro pudra gal isduosi?
Atsakyti
Pirkau mugėje ANT RUBEŽIAUS. Yra jų puslapiukas http://www.arza.lt/gintaro-pudra-25ml Bet aš gavau dar smulkesnės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 04, 09:30)
Nusipirkau vakar gintaro pudros dviejų rūšių.

o kaip tu ja ir kur naudoji? mirksiukas.gif pas mus as ir jos uzmaciau biggrin.gif

gavau nimbmedzio alieju -nu ka -tikrai galvojau, ka jis is tolo dvoks lotuliukas.gif bet pakenciamas 4u.gif aisku kvepet tikrai nekvepia jis lotuliukas.gif bet efektingas tikrai thumbup.gif thumbup.gif o kur ji dar naudojat apart tiesiai ant spuogu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 04 birželio 2011 - 17:05
D pantenolio yra AZ
pantenolis
aprašymas
QUOTE(Oksanik @ 2011 06 03, 23:08)
Sveikos
D-pantenolis is kur gaunat?
Benzoino su kuokiu ea maisyti, kad kvapas susvelnetu?
Ar ea citrusiniai nebus fototoksiski jei bus distiliuot??


Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 04, 10:20)
Kazi ar isnyksta ea fototoksdiskumas jei jie distiliuojami garais? O kaip bergamote? Ji garais distiliuota, o fototoksiska.  g.gif



Aš specialiai kursuose teiravausi, kaip padaro nefototoksiškus citrusus?
tai man taip ir paaiškino, kad paprastai citrusų EA spaudžiamas iš žievės mechaniniu būdu, tačiau kartais distiliuojama siekiant panaikinti fototoksiškumą. Nežinau tik ar distiliuojamos pačios žievelės ar jau mechaniniu būdu išdautas EA.
Bergamotės EA gaunamas tais pačiais 2 būdais. Šalto spaudimo ir fototoksiškas
bei distiliuotas ir nefototoksiškas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 04, 19:29)
Bergamotės EA gaunamas tais pačiais 2 būdais. Šalto spaudimo ir fototoksiškas
bei distiliuotas ir nefototoksiškas  4u.gif


Kad mane velnias kur, gi uzsisakiau ta fototoksiska, ir nepaziurejau... doh.gif Ir kurgi as ja dabar desiu vidury vasaros??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 04, 21:57)
Kad mane velnias kur, gi uzsisakiau ta fototoksiska, ir nepaziurejau...  doh.gif Ir kurgi as ja dabar desiu vidury vasaros???  blink.gif



yra ir kitų EA naudojimo būdų, ne vien ant odos mirksiukas.gif
gydomaisiais tikslais bergamotės panaudojimas yra be galo platus, aš ją statyčiau net šalia levandos ir arbatmedžio, jau nekalbant apie puikų jos kvapą, o ant odos tai aš jos vengčiau net ir pavasarį bei rudenį-nes iš citrusų ji perods pati fototoksiškiausia ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif kazkaip neapsiziurejau-sudreko mano alaviju milteliai, tokie truputi gumuliukais pasidare ir kiek sukietejo...ar jau sugedo jie ir nebegaliu naudot?
Atsakyti