Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 03, 08:49)
Ir visi 6 kg tavo? bigsmile.gif


mano ir draugės wub.gif primą kartą užsisakinėjom, tai kai užsišokom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 06 02, 23:34)
Dar esu girdejus, kad bent jau is darzu skruzdes isbaido pomidoru lapai.



as irgi buvau girdejus kad kur pomidorai auga ten skruzdziu nera, bet deja siltnami prisodinau pomidoru, o skrudziu pilna.
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 06 02, 23:10)
sako dar padeda kavos tirsciai smile.gif



jo tirsciai padejo, pyliau ant skruzdelynu na ir siaip pabarsciau, tai tose vietose tikrai dingo skruzdes.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 03, 09:55)
friends.gif medali uzkabinti 4u.gif ne mano skausmuj tokios proceduros doh.gif uzteko isnesioti dvynius 9men doh.gif

Oj, aš su epiliatorium važinėju ir man neskauda, pripratau jau biggrin.gif Na, gal tik truputį, o su karštu vašku išvis skausmas minimalus, kad net skausmu to nepavadinsi irnesakyk.gif
Vat tau čia už dvynius medalį reikia kabinti clap_1.gif 4u.gif
Atsakyti
As biski paveluotai, bet siaip man nusibrozdinus ar nusideginus oda labai gerai skausma nuima ersketuogiu aliejus.. paskutiniu metu bisk kerepla pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
Alioniuko labai gražus blogas wub.gif jūs dėjot su druska alyvas. O gal turit kokių "receptų" bijūnam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 02, 23:16)
Merginos, kokiu e-mail rasyti AZ? Visiska velniava su uzsakymu, noriu issiaiskint, kol neissiunte, rasiau tuo, kuris buvo ju e-mail nurodytas (hotline@aroma-zone.com), bet visa diena is ju ne garso... Kad neissiustu neprideje, ko prasiau, ne kasdien uzsakymai...  unsure.gif Ir, reik manyt, angliskai jie mane supras?  blink.gif

Aš jiems esu rašiusi tuo e-mailu contacts@aroma-zone.com, bet atsakė tik po keleto dienų. Nors aš rašiau dėl išsipylusio ea, tau gal greičiau atsakytų. Rašiau angliškai, o atsakymą gavau prancūziškai lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 06 03, 12:28)
As biski paveluotai, bet siaip man nusibrozdinus ar nusideginus oda labai gerai skausma nuima ersketuogiu aliejus.. paskutiniu metu bisk kerepla pasidariau biggrin.gif

lotuliukas.gif nezinau kodel, bet net prunkstelejau nuo sio posto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 06 03, 14:19)
lotuliukas.gif nezinau kodel, bet net prunkstelejau nuo sio posto biggrin.gif


biggrin.gif lietuviskas bruozas juoktis is kitu nelaimiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 03, 15:17)
Aš jiems esu rašiusi tuo e-mailu contacts@aroma-zone.com, bet atsakė tik po keleto dienų. Nors aš rašiau dėl išsipylusio ea, tau gal greičiau atsakytų. Rašiau angliškai, o atsakymą gavau prancūziškai lotuliukas.gif .


Neprisisaukiau jokiais varpais, pamaciau, kad jau deda uzsakyma, skubiai padariau dar viena, kad prijungtu prie jau kraunamo... kito varianto nesugalvojau... Uztat per tas dvi dienas net du ju reklaminius laiskus gavau, net siutas paeme biggrin.gif

Nu velnias, ir issiunte ta pirmaji... Tai dabar atskiroj dezutej keliaus vienas aliejaus buteliukas blink.gif Reik parasyt, pasipiktint, nes tai buvo ju klaida... doh.gif Gal bent siuntimo islaidas kompensuos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 03 birželio 2011 - 13:54
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 06 03, 14:43)
biggrin.gif lietuviskas bruozas juoktis is kitu nelaimiu biggrin.gif

neee - cia minties eiga tokia juokinga buvo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 03, 14:52)
Neprisisaukiau jokiais varpais, pamaciau, kad jau deda uzsakyma, skubiai padariau dar viena, kad prijungtu prie jau kraunamo... kito varianto nesugalvojau... Uztat per tas dvi dienas net du ju reklaminius laiskus gavau, net siutas paeme  biggrin.gif

Nu velnias, ir issiunte ta pirmaji... Tai dabar atskiroj dezutej keliaus vienas aliejaus buteliukas  blink.gif Reik parasyt, pasipiktint, nes tai buvo ju klaida...  doh.gif Gal bent siuntimo islaidas kompensuos...

Parašyk, gal gausi nuolaidą kitam pirkiniui smile.gif .
Atsakyti