Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 02, 17:29)
Mergaitės, gelbėkit verysad.gif
reiktų ko švelnesnio ir raminančio, ką esi išbandžiusi anksčiau ir tikrai tiko odai? gal aloe gelis, koks šaldantis EA ar pan. g.gif

Alioniuk, ar pardavimu neužsiiminėji?

Papildyta:
Galadriele, susimakaluok kažką iš šių, ko turi: levandų, pipirmėtės hidr., alantoino, levandų -pipirmėtės ar kokių kedrų EA, aloe gelio, manau turėtų pagelbėti
gal l. suprakaitavusi oda buvo, tinkamai nedezinfekavai prieš depiliaciją? manau galėjo dėl to taip sudirgti, jei anksčiau nebūdavo taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 02 birželio 2011 - 17:14
neringa.jn, Etama, dėkui, susisukau kremuką su tamanais, migdolų aliejum, levandų hidr., aloe geliu ir pantenoliu, levandų ir arbatmedžio EA, pasitepiau, tai lengviau iškart, tik vis dar skauda, bet iki rytojaus tikiuosi praeis unsure.gif

Kažkada man taip būdavo tik tada, kai papainu nusidegindavau, bet tikrai ne taip skaudėdavo, nes dabar skausmas buvo tai kažkas tokio verysad.gif

O mano klaida manau buvo drėgnos odos depiliacija, nes buvau tik po dušo, oda matyt drėgna, vonioje karšta, tai ir sudirgino epiliatorius bebrūžinant. Nieko, turėsiu pamoką kitam kartui, kad taip daryti negalima...
Atsakyti
tai ir smagu, kad padėjo kažkiek, dažniau pasitepk-ryt kaip ridikėlis būsi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 16:11)
AZ kazkaip galima nueit i vien receptu puslapi, tai ten daug ir narsyt nereik. Tik nuorodos neturiu, kazkaip per aplinkui puse saito kol issinagrineju, kazkaip atrandu
biggrin.gif



žinau žinau, rankiojuos ir aš taip receptus:) tik tiek, kad kai mažai laisvo laiko turiu, o perskaityt medžiagos yra galybė, tai užtai ir sukasi galva:)
ir aišku, kad visko tada baisiai užsireikia:)
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 06 02, 09:29)
Ačiū už patarimą. Turėjau cinamono ea, tai įpyliau kelis lašus į aliejų ir patepliojau, kur vaikšto skrzdės. Bet tos parazitės vistiek kiaurai eina sad.gif.

Gal dar kas turi patarimų?

sako dar padeda kavos tirsciai smile.gif
Atsakyti
Dar esu girdejus, kad bent jau is darzu skruzdes isbaido pomidoru lapai.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 06 02, 22:34)
Dar esu girdejus, kad bent jau is darzu skruzdes isbaido pomidoru lapai.


Mes jau nebežinom ko griebtis, kovojant su skruzdėm..esmė tame, kad išvaikai jas iš vienos vietos, o jos į kitą persimeta..pas mus ne tik kad daržas pilnas skruzdžių, bet dabar jau ir pievutė okupuota sad.gif

Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 02, 22:36)
Mes jau nebežinom ko griebtis, kovojant su skruzdėm..esmė tame, kad išvaikai jas iš vienos vietos, o jos į kitą persimeta..pas mus ne tik kad daržas pilnas skruzdžių, bet dabar jau ir pievutė okupuota sad.gif



kad nebūtų labai ne į temą, tai ryt turėčiau gauti 6 kilogramų AZ siuntinuką thumbup.gif negaliu sulaukt, kada galėsiu eksperimentuot smile.gif
Atsakyti
Merginos, kokiu e-mail rasyti AZ? Visiska velniava su uzsakymu, noriu issiaiskint, kol neissiunte, rasiau tuo, kuris buvo ju e-mail nurodytas (hotline@aroma-zone.com), bet visa diena is ju ne garso... Kad neissiustu neprideje, ko prasiau, ne kasdien uzsakymai... unsure.gif Ir, reik manyt, angliskai jie mane supras? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 06 02, 21:10)
sako dar padeda kavos tirsciai smile.gif

Isbandyta, asmeniskai man nieko nepadejo....
Atsakyti
Sveikos, as tai esu isbandzius grindis isplauti su citrinos EA, i kibira puspilni vandens ilasinti kokius 10-20 lasu citrinu EA, kazkur skaiciau kad jos nemegsta to kvapo ar kazkas tokio, man padejo, bet po kurio laiko neploviau tai vel matau pora laksto, reikes vel praplauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 02, 21:36)
tai ir smagu, kad padėjo kažkiek, dažniau pasitepk-ryt kaip ridikėlis būsi drinks_cheers.gif

Raportuoju - skausmas pusėtinas, oda vėžio spalvos biggrin.gif Kas įdomiausia, labiausiai skauda būtent kažkuo patepus - ar aliejukais, ar tuo kremuku kur vakar susukau, vakar net užmigt negalėjau, bet jau rytoj tai tikrai kaip agurkėlis tikiuosi būti 4u.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 02, 23:37)
kad nebūtų labai ne į temą, tai ryt turėčiau gauti 6 kilogramų AZ siuntinuką  thumbup.gif  negaliu sulaukt, kada galėsiu eksperimentuot smile.gif

Ir visi 6 kg tavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 03, 08:49)
Raportuoju - skausmas pusėtinas, oda vėžio spalvos biggrin.gif Kas įdomiausia, labiausiai skauda būtent kažkuo patepus - ar aliejukais, ar tuo kremuku kur vakar susukau, vakar net užmigt negalėjau, bet jau rytoj tai tikrai kaip agurkėlis tikiuosi būti 4u.gif


friends.gif medali uzkabinti 4u.gif ne mano skausmuj tokios proceduros doh.gif uzteko isnesioti dvynius 9men doh.gif
Atsakyti