Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(alioniukas @ 2011 06 02, 13:46)
sveikos, merginos cia sukeldineju savo patikrintus receptukus, gal kam pravers  ax.gif


uoj ačiū labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 14:11)
jei sampunas sintetinis, neberciau. Jei pati nedarot, gali koki urtekram nusipirkt sampuna ir pribert pagerinimu  mirksiukas.gif
Papildyta:
alioniukas, Tu nereali, labai faina puslapiuka padarei  4u.gif  mirksiukas.gif


na naudoju weledos. bet jis tiubelėj, tai vis tiek nesusimaišyčiau.
bet ryt atkeliauja man siuntinys iš AZ, va tada ir makaluosiuos ir skystą, ir kietą šampūną.

o kokį procentą galima dėti chna?
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 14:11)

alioniukas, Tu nereali, labai faina puslapiuka padarei  4u.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet kaip viskas gražiai pateikta wub.gif wub.gif

o as snd paseniau is lt akomos ta smirdala neem lotuliukas.gif ar kaip ten ji lotuliukas.gif ka galiu pasakyti laukiau baisesnio kvapo doh.gif bet tikrai nepykina ir nera jis jau toks slykstus rolleyes.gif papuve svogunai bet vat jo skonis doh.gif doh.gif prie lupos pasitepiau spuoga ir pamirsus palaiziau doh.gif doh.gif us jokiu pinigus nepraryciau saukstelio kaip jau zinau koks skonis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 02, 14:46)
sveikos, merginos cia sukeldineju savo patikrintus receptukus, gal kam pravers  ax.gif

Alioniuk, super thumbup.gif
Kas pradės naują temą įkelkit į pirmą žinutę šitą svetainę

Beje, prie blakstienų tušo įdėtas rankų kremo receptas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 02, 11:56)
Alioniuk, super thumbup.gif
Kas pradės naują temą įkelkit į pirmą žinutę šitą svetainę

Beje, prie blakstienų tušo įdėtas rankų kremo receptas g.gif


aciu blush2.gif
net nezinau, kaip kremas pateko i tusa lotuliukas.gif , grazinsim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 02, 15:51)
bet tikrai nepykina ir nera jis jau toks slykstus rolleyes.gif papuve svogunai bet vat jo skonis  doh.gif  doh.gif prie lupos pasitepiau spuoga ir pamirsus palaiziau doh.gif  doh.gif us jokiu pinigus nepraryciau saukstelio kaip jau zinau koks skonis doh.gif

Man vakar taip buvo biggrin.gif Kažkaip ant lūpos pateko, nepamačiau ir aplaižiau. Nu bet kartumas neišpasakytas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 02, 13:37)
uoj ačiū labai  4u.gif
Papildyta:
na naudoju weledos. bet jis tiubelėj, tai vis tiek nesusimaišyčiau.
bet ryt atkeliauja man siuntinys iš AZ, va tada ir makaluosiuos ir skystą, ir kietą šampūną.

o kokį procentą galima dėti chna?


weleda manau tiktu, ekologiskas. Svarbiausia kad kokio peroksido neduok die nebutu, nes galima taip ir sreku patapt smile.gif o kiek det tai nezinau, bandykit po truputi ir ziurekit kaip plaukai "jausis". SIaip turetu but visai neblogas "spalvinantis" , spalva atgaivinanatis sampunas. Panarsykit AZ puslapio receptus, tiksliai nepamenu, bet lyg ir buvo spalvinanciu sampunu receptu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 15:41)
weleda manau tiktu, ekologiskas. Svarbiausia kad kokio peroksido neduok die nebutu, nes galima taip ir sreku patapt smile.gif o kiek det tai nezinau, bandykit po truputi ir ziurekit kaip plaukai "jausis". SIaip turetu but visai neblogas "spalvinantis" , spalva atgaivinanatis sampunas. Panarsykit AZ puslapio receptus, tiksliai nepamenu, bet lyg ir buvo spalvinanciu sampunu receptu  4u.gif


ačiūsmile.gif na aš tamsinu plaukus, tai peroksido pas mane nerasta biggrin.gif
beje, nereikia į mane kreiptis "jūs", man gi dar tik ketvirtis šimtmečio biggrin.gif

man jau akys raibsta nuo AZ, bet reiks dar panaršyt:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 02, 14:59)
ačiūsmile.gif  na aš tamsinu plaukus, tai peroksido pas mane nerasta  biggrin.gif 
beje, nereikia į mane kreiptis "jūs", man gi dar tik ketvirtis šimtmečio biggrin.gif

man jau akys raibsta nuo AZ, bet reiks dar panaršyt:)


AZ kazkaip galima nueit i vien receptu puslapi, tai ten daug ir narsyt nereik. Tik nuorodos neturiu, kazkaip per aplinkui puse saito kol issinagrineju, kazkaip atrandu
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 16:11)
AZ kazkaip galima nueit i vien receptu puslapi, tai ten daug ir narsyt nereik. Tik nuorodos neturiu, kazkaip per aplinkui puse saito kol issinagrineju, kazkaip atrandu
biggrin.gif

pirmam temos psl yra nuoroda tiesiogiai i receptus smile.gif

Alioniuk nuostabus kurinys!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 02, 10:35)
Kažkodėl man užstrigę augaliniai keramidai, paskaitinėk AZ puslapyje, jų aprašyme smile.gif

QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 11:06)
darykit spalvota sampuna su chna  mirksiukas.gif


Dekui, turbut ir ta, ir ta reikes isbandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaitės, gelbėkit verysad.gif

Ką tik nušienavau pažastis epiliatoriumi, skauda nerealiai, oda visa paraudusi ir degina, niekad taip nebuvo. Patepiau tamanais su sviestmedžiu, skausmas pasidarė dar didesnis, odą atrodo graužia kažkas ir deginimas jaučiasi stiprus, papurškiau mišinuku su arbatmedžio EA, skausmas vis vien nerealus, ką daryt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 02, 13:46)
sveikos, merginos cia sukeldineju savo patikrintus receptukus, gal kam pravers  ax.gif

Šaunuolė tu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 02, 17:29)
Mergaitės, gelbėkit verysad.gif

Ką tik nušienavau pažastis epiliatoriumi, skauda nerealiai, oda visa paraudusi ir degina, niekad taip nebuvo. Patepiau tamanais su sviestmedžiu, skausmas pasidarė dar didesnis, odą atrodo graužia kažkas ir deginimas jaučiasi stiprus, papurškiau mišinuku su arbatmedžio EA, skausmas vis vien nerealus, ką daryt? verysad.gif

Aš visokiems nubrozdinimans išsukau sviestmedį su mangų sviestu, pridėjau pantenolio,alantoino ir levandų ea. Tai tinka visiems atvejams, net vaikui nuo iššutimo.
Atsakyti