Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Palomina @ 2011 06 01, 20:50)
jau anksciau buvau rasius, kad ilgaplaukiams sunims gaminciau purskiama priemone.. pvz., hidrolatas + alkoholis (ar solubolas) + eteriniai aliejai.. eteriniai tai tinka pvz., levandos, pelargonijos, rozmarinas..
o apie tuos cheminius visokiu lasiukus esu tiek prisiskaicius, kad savo suniui tai net nesiruosiu naudoti.. mazu veisliu sunims tai net labai pavojinga tokie visokie cheminiai lasiukai, nes netycia padauginus (o padauginti labai lengva) gali suo ir numirti..

Ačiū. Taip, buvau kažkur užsirašiusi, bet matyt pasimetė. Vakar skaitydama apie cheminių lašų žalą, radau ir natūralias priemones( ir eterinius aliejus). Labiausiai man patiko gintariniai karoliai/antkaklis šuniukams biggrin.gif Reiktų gintaro mieltelius išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 06 01, 15:03)
Skruzdes siaip sako cinamono bijo smile.gif galima drasiai barstyti smile.gif


Ačiū už patarimą. Turėjau cinamono ea, tai įpyliau kelis lašus į aliejų ir patepliojau, kur vaikšto skrzdės. Bet tos parazitės vistiek kiaurai eina sad.gif.

Gal dar kas turi patarimų?
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 06 02, 06:29)
Ačiū už patarimą. Turėjau cinamono ea, tai įpyliau kelis lašus į aliejų ir patepliojau, kur vaikšto skrzdės. Bet tos parazitės vistiek kiaurai eina sad.gif.

Gal dar kas turi patarimų?

gavzdikelių ea bandykite
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 06 02, 09:29)
Ačiū už patarimą. Turėjau cinamono ea, tai įpyliau kelis lašus į aliejų ir patepliojau, kur vaikšto skrzdės. Bet tos parazitės vistiek kiaurai eina sad.gif.

Gal dar kas turi patarimų?

Aš irgi kariauju su jom ir lauke ir kambaryje. Dabar kambaryje jau nebevaikšto, pavasariais būna. Tai šiemet man gerai suveikė česnakas pabarstytas susmulkintas ir lėkštelėje padaryta mielių košelė su vandeniu ir cukrumi. Kažkaip neliko. O seniau susimesdavo į gėles. Česnako pribarstau kur jos vaikšto. Dar eterinių galima bandyti tokių kaip blusoms ir erkėms gal, bet aš nebandžaiu dar.
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 06 01, 16:28)
Kas padeda islaikyti dazytu plauku spalva? Man labai greitai plaunasi ryza chna spalva, o kas savaite tepliotis nesinori.
Kažkodėl man užstrigę augaliniai keramidai, paskaitinėk AZ puslapyje, jų aprašyme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 06 01, 15:28)
Kas padeda islaikyti dazytu plauku spalva? Man labai greitai plaunasi ryza chna spalva, o kas savaite tepliotis nesinori. O ir knieti pabandyti pasigaminti kieta sampuna, taip sakant, turiu viena bandyma, bet reikia dvieju zuikiu biggrin.gif


darykit spalvota sampuna su chna mirksiukas.gif
Atsakyti
As gal nelabai i tema, bet sitas daiktas taip nuima uzsisenejusius riebalus, beveik kaip is feiri reklamos biggrin.gif gartrauki ir spinteles virs dujines niekada nesu taip lengvai valiusi thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 02, 07:26)
Ačiū. Taip, buvau kažkur užsirašiusi, bet matyt pasimetė. Vakar skaitydama apie cheminių lašų  žalą, radau ir natūralias priemones( ir eterinius aliejus). Labiausiai man patiko gintariniai karoliai/antkaklis šuniukams  biggrin.gif  Reiktų gintaro mieltelius išbandyti.


O geras, as net nebuciau pagalvojusi, kad ir sunims galima ekologiskai pasigaminti priemoniu... Reiks ir man savo ciucikui kazka susimakaluot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 02, 11:06)
darykit spalvota sampuna su chna  mirksiukas.gif


o į esamą šampūną galima įberti chna? ar būtinai reikia naują konstruot kokį specialų? ax.gif
Atsakyti
sveikos, merginos cia sukeldineju savo patikrintus receptukus, gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 02, 10:39)
o į esamą šampūną galima įberti chna? ar būtinai reikia naują konstruot kokį specialų?  ax.gif


jei sampunas sintetinis, neberciau. Jei pati nedarot, gali koki urtekram nusipirkt sampuna ir pribert pagerinimu mirksiukas.gif
Papildyta:
alioniukas, Tu nereali, labai faina puslapiuka padarei 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 02, 12:46)
sveikos, merginos cia sukeldineju savo patikrintus receptukus, gal kam pravers  ax.gif

Pritariu Ievulytei, tikrai fainas puslapelis drinks_cheers.gif
Atsakyti