Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(bonda @ 2011 06 01, 12:09)
gavau paciuliu ea ir... nu pamirsau, kam as ji emiau g.gif  lotuliukas.gif gal galit pasakyt, kas turit -kam naudojat ax.gif gal atgaminsiu, koks pirkimo tikslas buvo g.gif  lotuliukas.gif


As irgi jo uzsisakiau, nes kazkodel pagalvojau, kad jis turi skaniai kvepeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 01, 11:35)
As irgi jo uzsisakiau, nes kazkodel pagalvojau, kad jis turi skaniai kvepeti  lotuliukas.gif

Dėl kvapo, jei nepatinka, rekomenduojama į mišinius dėti 0,5 proc. ir gaunamas kvapas turės rytietiškų kvepalų bruožų. Dar kvapas gerėja maišant su anyžių EA, bet čia jei kalbam apie kvepalus (tiesa, kai kurie šaltiniai mini jį prie afrodiziakų)

jei dėl panaudojimo, tai juo siūloma gydytį aknę, sutrūkinėjusią odą, tam tikros formos egzemą. EA turi priešgrybėlinių savybių, veikia priešuždegimiškai. Teigiama,jog gali skatinti apetito praradimą, kam aktualu lotuliukas.gif

mano asmenine nuomone, EA kvepia skaniai, tik iš pradžių kvapas stiprokas (vis tik 3 lakumas), o vėliau jis tikrai neblogas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 01, 11:31)
o tepuosi mišiniu aliejų, kurie turi apsaugą ir kol kas mano strazdanytės tokios pat kaip buvo žiemą, nors veidas jau padegęs saulutėje.  smile.gif

o kokius konkreciai? ax.gif taip, avokado gali buti naudojas nuo saules 4u.gif vakar pasitikslinau biggrin.gif dar avieciu seklu irgi 4u.gif ir dar kiazka savo arsenale vakar radau -ale nu nepamenu doh.gif g.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 01, 11:35)
As irgi jo uzsisakiau, nes kazkodel pagalvojau, kad jis turi skaniai kvepeti  lotuliukas.gif

na, kad kvepetu skaniai nepsakyciau, gal idomiai biggrin.gif bet nebjauriai bent man 4u.gif vakar ilgai galvojau, ka tas kvapas man primena -bet kol kas dar neatrinkau g.gif ir labai ilgai laiko kvapas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 01 birželio 2011 - 12:37
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 21:14)
As tai dariau taip:

4u.gif labai aiškiai viską surašėte, dabar klausimų nebekyla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 06 01, 13:35)
o kokius konkreciai? ax.gif taip, avokado gali buti naudojas nuo saules 4u.gif vakar pasitikslinau biggrin.gif dar avieciu seklu irgi 4u.gif ir dar kiazka savo arsenale vakar radau -ale nu nepamenu doh.gif  g.gif
na, kad kvepetu skaniai nepsakyciau, gal idomiai biggrin.gif bet nebjauriai bent man 4u.gif vakar ilgai galvojau, ka tas kvapas man primena -bet kol kas dar neatrinkau g.gif ir labai  ilgai laiko kvapas biggrin.gif

Pas mane pažymėta, kad nuo saulės tinka: sezamo, simondsijų, kokosų, šaltalankių, sviestmedžio, ylangų ea., aviečių sėklučių , avokadų aliejai.
Atsakyti
Laba diena,

Gal ne į temą, bet tiesiai prie reikalo. Gal pastebėjote, kokių ea bijo skruzdės (juodosios)? Niekaip neatrandu per kur jos ateina į namus. Vaikams neprieinamose vietose padėjau spec. miltukų, bet stalviršio, spintelių nenoriu chemikalais teršt.
Iš anksto dėkoju atsakiusioms
Atsakyti
Skruzdes siaip sako cinamono bijo smile.gif galima drasiai barstyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 06 01, 08:35)
ten komentaruose parasyta - konservavimui smile.gif

ax.gif ax.gif atsiprasau smile.gif tas greitasis mano skaitymas prie gero nepriveda. Meistrausiu ir as toki kremuka, nors man laaabai nepavyksta su vandens sugerimu, kiek bandziau tai apie 40 proc. sviestmedis sugeria, gal su mangais gausis geriau.
Atsakyti
aciuks, nikofija -dabar ir as pasizymejau mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kas padeda islaikyti dazytu plauku spalva? Man labai greitai plaunasi ryza chna spalva, o kas savaite tepliotis nesinori. O ir knieti pabandyti pasigaminti kieta sampuna, taip sakant, turiu viena bandyma, bet reikia dvieju zuikiu biggrin.gif
Atsakyti
Siandien ėjau pro kiama ir toks nerealus kvapas iki nosies atejo, net nerolio hidrolato kvapa primenantis. Kazin kas cia gali but? Gali buti kad liepos taip skaniai kvepia? Gal kas turit liepu hidrolata arba EA?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 01, 12:31)
Palomina, kokią galima būtų sugalvoti priemonę nuo erkių ilgaplaukiams šuneliams? Bet erkių pasigauna tiesiog šalia savo namų , ne miške kur nors. Tai kaip ir turėtų būti priemonė kasdieniniam vartojimui. Gal purškalą kokį daryti? Užlašinau nupirkusi specialių lašų iš vaistinės ant nugarytės, tai netgi traukuliais po kelių valandų sureagavo. Niekada taip nėra buvę. 

jau anksciau buvau rasius, kad ilgaplaukiams sunims gaminciau purskiama priemone.. pvz., hidrolatas + alkoholis (ar solubolas) + eteriniai aliejai.. eteriniai tai tinka pvz., levandos, pelargonijos, rozmarinas..
o apie tuos cheminius visokiu lasiukus esu tiek prisiskaicius, kad savo suniui tai net nesiruosiu naudoti.. mazu veisliu sunims tai net labai pavojinga tokie visokie cheminiai lasiukai, nes netycia padauginus (o padauginti labai lengva) gali suo ir numirti..
Atsakyti