Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

mano paskutinis gamintas ir l. patinkantis, tekstūra-pienelio, putėsių.
Rugiagėlių h.ir dist v. atitinkamai 12-12ml
Emulsiklis BTMS 0,6gr
Alyvuogių al. 5,22ml
GSE 10l
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 31, 18:28)
O darau taip - vandeninę fazę patirštinu ksantanu, palieku kelioms min išbrinkti, kitame inde ištirpinu vašką, supilu aliejus, pašildau ir tada sujungiu abi fazes, vandeninės dažniausiai net nešildau smile.gif

Ačiū 4u.gif
Man tai idomus gaminimo procesas mastau.gif Kažkaip keista, kaip susijungs šilta aliejaus fazė su šalta vandens faze g.gif Na, reiks paeksperementuoti ax.gif
4u.gif

Etama, ačiū ir jums už receptą, abu išsisaugosiu, bandysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 31 gegužės 2011 - 19:06
As tai dariau taip:
I vandenine dali ipyliau ksantano, palaukiau kokia valanda
Alliejuje istirpinau vaska( tirpiniu taip, i inda pilu verdanti vandeni ir i ji dedu kita indeli su aliejais)
Tada supyliau vandenine dali i aliejine, bet aliejines neisimu is to karsto vandens indo.
Maisiau kol susijunge, tik tada isimiau is to karsto vandens indo ir vesinau.
smile.gif
Atsakyti
sveikos. ar citrinu rugsties esteris is AN ir citric acid is AZ yra vienas ir tas pats???
Papildyta:
http://palomaslaboratory.blogspot.com/
labai susidomejau nauju Palomos receptuku, tik idomu kokia funkcija atlieka spiritas?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 01, 00:36)
sveikos. ar citrinu rugsties esteris is AN ir citric acid is AZ yra vienas ir tas pats???
Papildyta:
http://palomaslaboratory.blogspot.com/
labai susidomejau nauju Palomos receptuku, tik idomu kokia funkcija atlieka spiritas?

ten komentaruose parasyta - konservavimui smile.gif
Atsakyti
Mergaites o is kur jus perkat kokosu al. As is akomos uzsakineju, o kazi is kitur kitoks nei akomoj ar toks pat.
Atsakyti
[quote=ssaule,2011 06 01, 00:36]
sveikos. ar citrinu rugsties esteris is AN ir citric acid is AZ yra vienas ir tas pats???

Taip, pagal INCI tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 01, 00:36)
http://palomaslaboratory.blogspot.com/
labai susidomejau nauju Palomos receptuku, tik idomu kokia funkcija atlieka spiritas?

i blog'a niekaip neprisiruosiu parasyti, kad nebutinai gali ir jums tiek vandenines dalies susijungti su aliejine.. man cia isvis kelia nuostaba, kad sujungiau daugiau nei 60 proc vandens biggrin.gif
beje, kremas toks savotiskas.. nezinau ar kremu pavadinciau.. ai tiesiog alieju/sviestu ir vandens misinys.. daug lengvesnis variantas nei vien alieju/sviestu misiniai..
mano odai visai patinka sis variantas, patinka, kad vasku nera, na bet kartais norisi ir kitokio kremo.. nezinau, gal pripratimo reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 31, 16:50)
Bet juk reikia naturalaus vasko zvakiu, kazkaip maximoje tokiu neradau.. visos su tuo parafinu ar kaip jis ten..Ar nebutinai?




aš pirkau ir dariau su paparstomis maximinėmis žvakėmis, nes turėjau labai mažai laiko gaminimui ir viskas pavyko, bent uždaroje patalopje žvakė labai veiksminga, o lauke reikia daugiau nei veinos žvakės.

Reiks pabandyti ir su natūralaus vaško žvakėmie, bet efektas matyt bus panašus
Atsakyti
gavau paciuliu ea ir... nu pamirsau, kam as ji emiau g.gif lotuliukas.gif gal galit pasakyt, kas turit -kam naudojat ax.gif gal atgaminsiu, koks pirkimo tikslas buvo g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2011 06 01, 10:54)
aš pirkau ir dariau su paparstomis maximinėmis žvakėmis, nes turėjau labai mažai laiko gaminimui ir viskas pavyko, bent uždaroje patalopje žvakė labai veiksminga, o lauke reikia daugiau nei veinos žvakės.

Reiks pabandyti ir su natūralaus vaško žvakėmie, bet efektas matyt bus panašus



o kaip jūs gaminot? ax.gif
atsiprašau, jei buvo kalbėta
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 06 01, 10:21)
i blog'a niekaip neprisiruosiu parasyti, kad nebutinai gali ir jums tiek vandenines dalies susijungti su aliejine.. man cia isvis kelia nuostaba, kad sujungiau daugiau nei 60 proc vandens  biggrin.gif
beje, kremas toks savotiskas.. nezinau ar kremu pavadinciau.. ai tiesiog alieju/sviestu ir vandens misinys.. daug lengvesnis variantas nei vien alieju/sviestu misiniai..
mano odai visai patinka sis variantas, patinka, kad vasku nera, na bet kartais norisi ir kitokio kremo.. nezinau, gal pripratimo reikalas  biggrin.gif

Palomina, kokią galima būtų sugalvoti priemonę nuo erkių ilgaplaukiams šuneliams? Bet erkių pasigauna tiesiog šalia savo namų , ne miške kur nors. Tai kaip ir turėtų būti priemonė kasdieniniam vartojimui. Gal purškalą kokį daryti? Užlašinau nupirkusi specialių lašų iš vaistinės ant nugarytės, tai netgi traukuliais po kelių valandų sureagavo. Niekada taip nėra buvę.
Kažkur užrašuose ieškojau apie avokadų aliejaus maistines savybes ir radau, kad kartu su alyvuogių aliejumi ( mišinyje) gerai saugo nuo žalingų saulės spindulių. Kadangi mano kremukas su cinku ir titanu man nepatinka, nes tampu kaip geiša biggrin.gif , tai nenaudoju jo, o tepuosi mišiniu aliejų, kurie turi apsaugą ir kol kas mano strazdanytės tokios pat kaip buvo žiemą, nors veidas jau padegęs saulutėje. smile.gif
Atsakyti