Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(rita9 @ 2011 05 31, 12:31)
Gvazdikėliu e.a (buvo parašyta natūralus, bet uodam juk nesvarbu, kad būtų ekologiškas, bent aš taip manau smile.gif ir paparstas dvi ilgas žvakes bei stiklinę pirkau maximoj.

Bet juk reikia naturalaus vasko zvakiu, kazkaip maximoje tokiu neradau.. visos su tuo parafinu ar kaip jis ten..Ar nebutinai?
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 31, 14:50)
Bet juk reikia naturalaus vasko zvakiu, kazkaip maximoje tokiu neradau.. visos su tuo parafinu ar kaip jis ten..Ar nebutinai?


jei jus is Vilniaus, tai pabandykit paieskot biciu produktu parduotuvelej prie stoties. Tik nepamenu nei pavadinimo, nei tiksliaus adreso smile.gif
Atsakyti
Gal kam pavyko pasigamint gera makiazo valymo priemone? As bandziau pasidaryti su 10proc. aliejaus, emulsiniu vasku ir ksantanu. Akis valo gerai, bet pudros tai ne velnio nenuvalo, nes tokios slidzios konsistencijos gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 31, 15:57)
jei jus is Vilniaus, tai pabandykit paieskot biciu produktu parduotuvelej prie stoties. Tik nepamenu nei pavadinimo, nei tiksliaus adreso smile.gif

na, deja, ne is Vilniaus, bet kartais ten bunu, prie progos reiks uzsukti kada, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 18:22)
Gal kam pavyko pasigamint gera makiazo valymo priemone? As bandziau pasidaryti su 10proc. aliejaus, emulsiniu vasku ir ksantanu. Akis valo gerai, bet pudros tai ne velnio nenuvalo, nes tokios  slidzios konsistencijos gavosi.

Aš dariau dukart jau. Pirmą kartą gavosi per tirštas pienelis, nes padauginau emulsinio, tačiau valė puikiai, o dabar įdėjau mažiau aliejų, mažiau emulsinio ir gavosi per skystas ir toks kaip sakai slidžios konsistencijos, tačiau valo neblogai, nors tas tirštesnis su daugiau aliejų labiau patiko. Akių negraužė nei vienas
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 16:22)
Gal kam pavyko pasigamint gera makiazo valymo priemone? As bandziau pasidaryti su 10proc. aliejaus, emulsiniu vasku ir ksantanu. Akis valo gerai, bet pudros tai ne velnio nenuvalo, nes tokios  slidzios konsistencijos gavosi.

as dariau su kazkur 15 proc. aliejaus -man super gavos, priekaistu neturiu mirksiukas.gif jau artimiausiu metu darysiu trecia syki thumbup.gif tik as vis pamainau alieju ar ipilu vis kitokio hidrolato ir pan mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
O koks hirdolatas be levandu tinka sausai odai, mastau ka cia nusipirkus g.gif Svarstau apie roziu arba santalo, gal kasnors dar kokiu pasiulymu turi?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 18:19)
O koks hirdolatas be levandu tinka sausai odai, mastau ka cia nusipirkus  g.gif Svarstau apie roziu arba santalo, gal kasnors dar kokiu pasiulymu turi?


man laukinių morkų pasaka wub.gif ir italinis šlamutis labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 18:19)
O koks hirdolatas be levandu tinka sausai odai, mastau ka cia nusipirkus  g.gif Svarstau apie roziu arba santalo, gal kasnors dar kokiu pasiulymu turi?

smile.gif na man roziu patinka,mano oda irgi sausa... rolleyes.gif
Atsakyti
Ar galite pasidalinti receptuku akių makiažo valiklio? Kaip suprantu dedamas aliejus 10-15 proc., emulsiklis ir ksantanas? O koks gaminimo procedas? Kada dedama ksantano gumos milteliai? ax.gif
Būčiau dėkinga, ir atsiprašau už tokį neišmanišką klausimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2011 05 31, 19:12)
Ar galite pasidalinti receptuku akių makiažo valiklio? Kaip suprantu dedamas aliejus 10-15 proc., emulsiklis ir ksantanas? O koks gaminimo procedas? Kada dedama ksantano gumos milteliai?  ax.gif
Būčiau dėkinga, ir atsiprašau už tokį neišmanišką klausimą  blush2.gif

kaip tik ir aš čia atėjau dėl to paties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 05 31, 19:19)
O koks hirdolatas be levandu tinka sausai odai, mastau ka cia nusipirkus  g.gif Svarstau apie roziu arba santalo, gal kasnors dar kokiu pasiulymu turi?

Rožių gali dirginti odą ir ją dar labiau nusausinti, jau ne viena skudnėsi tuo.
O sausai odai puikiai tiks rozmarinas, levandos, morkų sėklų hidrolatas, man paridžatos labai patinka.

QUOTE(braskel @ 2011 05 31, 20:12)
Ar galite pasidalinti receptuku akių makiažo valiklio? Kaip suprantu dedamas aliejus 10-15 proc., emulsiklis ir ksantanas? O koks gaminimo procedas? Kada dedama ksantano gumos milteliai?  ax.gif
Būčiau dėkinga, ir atsiprašau už tokį neišmanišką klausimą  blush2.gif

Aš pirmą kartą dariau tokį:
35ml vandens fazė
30ml aliejų
0,28g ksantano
2,8g emulsinio vaško
konservantas

Gavosi kiek per tirštas, nes norėjau pienelio konsistencijos, o gavosi toks tiršetsnis kremukas tačiau kai dabar pasidariau skystesnį net už pienelį, supratau, kad šitas visgi buvo geras, tik kitą kartą vaško reikės dėti apie 2-2,5g

O darau taip - vandeninę fazę patirštinu ksantanu, palieku kelioms min išbrinkti, kitame inde ištirpinu vašką, supilu aliejus, pašildau ir tada sujungiu abi fazes, vandeninės dažniausiai net nešildau smile.gif
Atsakyti