Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Sveikos. Nepykit jei klausimas pasirodys kvailas, bet taip nesinori sugadinti jau padaryta kremuka. Kremas puikiai pavyko, tik praejus gal porai savaiciu man jis predejo nebepatikti, labai noreciau skystesnio, ta prasme labiau primenancio pieneli, sakykit - ar nesugadinsiu jei dabar i krema ipilsiu truputi hidrolato, ar jis susijungtu su kremu?

Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2011 05 29, 17:20)
Sawg buvau gamtoje ir išbandžiau pasigamintą žvakę nuo UODŲ. Gaminimo eigą jau esu aprašiusi, o eterinį aliejų naudojau GVAZDIKĖLIŲ. Su uodais kova buvo laimėta smile.gif , tik norint visapusiškai apsisaugoti, reiktų daugiau žvakių (aš buvau pasigaminusi, tik vieną ir tai tokią nedidelę). Dar nuo uodų pasigaminau alyvuogių aliejaus ir gvazdikėlių+arbatmedis mišinį, santykis 1:10. Priskrisdavę uodai nenutūpdavo ant kūno  smile.gif


Aciu, kad nepamirsot pasidalint ispudziais, labai laukiau smile.gif As vis neprisiruosiu kazko nuo uodu susimeistraut, neturiu ea reikiamu kol kas tai ir maitinu uodus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 29, 13:34)
Laimejau  ax.gif

o, kaip smagu thumbup.gif

aš nuo uodų buvau pasidarius purškalą levandų ea ir arbatmedžio ea, tai vyras sakė, kad panašus kvapas į "jo" purškalus kur į medžioklę nešasi, bet grynam ore, tai nuvilnija tie vandens lašeliai kažkur ir nelabai padeda g.gif reiks geriau daryt ant kūno arba ant kokio skuduriuko užlašint g.gif
Atsakyti
Parekomenduokit, kuris is AZ emulsiniu vasku geriausias sausai odai. Buciau kaip ir patenkinta AN vasku, atitinka AN Nr.2, bet lb napatinka, kad ant dugno buna skysta, o virsuje tirsta, noreciau tolygesnes konsistencijos smile.gif
Atsakyti
Gal ant rūbų ir gerai, ant odos tikrai nepurkščiau. Salicilo spiritas, manau, yra per "silpnas", bet gal kas žinos tiksliau smile.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 05 30, 13:07)
As i vandeni sulasinau eterinius ir pries purskima suplaku, na ir nieko savaitgali buvo visai gerai smile.gif, arba uodu nebuvo smile.gif

Siaip dar yra vaistinese salicilio spiritas, jis netinka?

Atsakyti
labas mergaites 4u.gif
sveikinimai taskuotuj vabaluj 4u.gif placiau prasau ka dovanu gavai blush2.gif
uodu tema lotuliukas.gif galiu pasakyti kad mums padeda tas aliejuku misinys su levandom ir arbatmedziu thumbup.gif tik va per isiblaskyma doh.gif dvigubai uzsisakiau lazdyno riesutu alijaus doh.gif ar juo butu galima pakeisti migdolu alieju doh.gif alioniuk jus tikrai zinosit 4u.gif aciu 4u.gif
sauliuxxx kas del spirito blush2.gif gi jusu mergaite mazyte tai ir su daktare bendraujat dazniau ax.gif skiepai ,patikrinimai paprasykit jos kad israsytu recepta nebent ji pas jus kokia nesukalbama schmoll.gif as vakar taip ir padariau pasiskiepinti buvom tai tuo paciu ir uzklausiau blush2.gif be problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 31, 06:07)
labas mergaites  4u.gif
sveikinimai taskuotuj vabaluj 4u.gif placiau prasau ka dovanu gavai blush2.gif
uodu tema lotuliukas.gif galiu pasakyti kad mums padeda tas aliejuku misinys su levandom ir arbatmedziu thumbup.gif tik va per isiblaskyma doh.gif dvigubai uzsisakiau lazdyno riesutu alijaus doh.gif ar juo butu galima pakeisti migdolu alieju doh.gif alioniuk jus tikrai zinosit 4u.gif aciu 4u.gif



Migdolu aliejus labiau tinka vaikams, sudetyje turi ir vitamino E ir F,azina odos uzdegimus, minkstina oda. Lazdyno riesutu aliejus skirtas riebesnei odai. Bet abu turi daug oleino rugsties, todel gerai isigeria. Gi galit maza kieki pabandyti 4u.gif pamatysit tiks ar ne. Beje, alyvuogiu aliejus irgi gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 31, 10:07)
sauliuxxx kas del spirito blush2.gif gi jusu mergaite mazyte tai ir su daktare bendraujat dazniau  ax.gif skiepai ,patikrinimai paprasykit jos kad israsytu recepta nebent ji pas jus kokia nesukalbama schmoll.gif as vakar taip ir padariau pasiskiepinti buvom tai tuo paciu ir uzklausiau blush2.gif be problemu thumbup.gif


Jau buvau apie tai pagalvojus, bet kad sunkiai su ja gaunasi... Nieko, atrodo, radau kita saltini blush2.gif

Po vakarykscio savo veido kremo padariau isvada - jei lasini nemazai priedu, nuo ju tam momentui kremas suskysteja, bet pastovejes per nakti vel stabilizuojasi (matyt, "susidraugauja" per laika tie ingredientai ar kaip g.gif ) Siaip gavosi visai neblogas kremukas, gal tik vos vos riebesnis, nei anksciau darytas (o mano veido oda misri, riebiu kremu nepakelia), na, bet pabandysim keleta dienu ir ziuresim smile.gif Blogiausiu atveju ji visada galima "perkvalifikuoti" i naktini krema ir pasidaryti kita, lengvesni biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 31, 10:50)
Migdolu aliejus labiau tinka vaikams, sudetyje turi ir vitamino E ir F,azina odos uzdegimus, minkstina oda. Lazdyno riesutu aliejus skirtas riebesnei odai. Bet abu turi daug oleino rugsties, todel gerai isigeria. Gi galit maza kieki pabandyti 4u.gif pamatysit tiks ar ne. Beje, alyvuogiu aliejus irgi gerai 4u.gif


Dar, manau, jojobos aliejus tiktu, mazylei dazniausiai ji naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 30, 15:12)
Aciu, kad nepamirsot pasidalint ispudziais, labai laukiau smile.gif As vis neprisiruosiu kazko nuo uodu susimeistraut, neturiu ea reikiamu kol kas tai ir maitinu uodus  sad.gif



Aš žvakę nuo uodų pasidariau per kokia 10-15min, nes dariau prieš išvyką į gamtą beveik naktį smile.gif. Labai nenorėjau maitinti uodų lotuliukas.gif

Gvazdikėliu e.a (buvo parašyta natūralus, bet uodam juk nesvarbu, kad būtų ekologiškas, bent aš taip manau smile.gif ir paparstas dvi ilgas žvakes bei stiklinę pirkau maximoj.
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2011 05 31, 14:31)
Aš žvakę nuo uodų pasidariau per kokia 10-15min, nes dariau prieš išvyką į gamtą beveik naktį smile.gif. Labai nenorėjau maitinti uodų lotuliukas.gif

Gvazdikėliu e.a (buvo parašyta natūralus, bet uodam juk nesvarbu, kad būtų ekologiškas, bent aš taip manau smile.gif ir paparstas dvi ilgas žvakes bei stiklinę pirkau maximoj.



Idomu kaip zvakiu poveikis, ar uodams "patiko" smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(Kajara @ 2011 05 30, 13:08)
Sveikos. Nepykit jei klausimas pasirodys kvailas, bet taip nesinori sugadinti jau padaryta kremuka. Kremas puikiai pavyko, tik praejus gal porai savaiciu man jis predejo nebepatikti, labai noreciau skystesnio, ta prasme labiau primenancio pieneli, sakykit - ar nesugadinsiu jei dabar  i krema ipilsiu truputi hidrolato, ar jis susijungtu su kremu?


Pašildyk ir kremą ir higrolatą ir sumaišyk juos. Gali atsiskyrinėti vandeninė dalis paskui bestovint, bet tai nieko baisaus, prieš tepdama išmaišyk ir viskas. Dariau ir aš taip, nes norėjosi skystesnio, netgi labai nemažai vandenėlio šliūkštelėjau ir kuo puikiausiai ligi šiol naudoju.
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 05 31, 14:25)
Pašildyk ir kremą ir higrolatą ir sumaišyk juos. Gali atsiskyrinėti vandeninė dalis paskui bestovint, bet tai nieko baisaus, prieš tepdama išmaišyk ir viskas. Dariau ir aš taip, nes norėjosi skystesnio, netgi labai nemažai vandenėlio šliūkštelėjau ir kuo puikiausiai ligi šiol naudoju.



Aciu labai, reikes pabandyti gelbeti savo kurini smile.gif
Atsakyti