Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Vyresnio amziaus kas pauosto mano levandu ea is kart sako, kad cia kvapas, kaip anksciau kad dedavom i rubu spintas (ten kiek pamenu kaip meginuku buteliukai mazi budavo) Reikia klaust vyresniu zmoniu ar padedavo..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 29, 09:18)
Merginos, koks EA padėtų išvengti kandžių? Turiu kelis tokius rūbelius ir bijau, kad tie parazitai nesugraužtų spintoje... Nors namie jų lyg ir nėra, bet atsarga gėdos nedaro smile.gif Gal kokios levandos padėtų?

levandos, paciuliu, rozmarino, citrinu EA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 05 26, 16:29)
tikiuosi, neužskaitys kaip už reklamą  doh.gif 
Čia organizuoja prieraišios tėvystės centras čia


Laimejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 29, 11:18)
Merginos, koks EA padėtų išvengti kandžių? Turiu kelis tokius rūbelius ir bijau, kad tie parazitai nesugraužtų spintoje... Nors namie jų lyg ir nėra, bet atsarga gėdos nedaro smile.gif Gal kokios levandos padėtų?


As naudoju levandas, kedra. Uzlasinu ant tokiu mediniu formeliu, kai isisgeria- dedu i maisiuka su vilnoniais drabuzeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 29, 13:27)
Vyresnio amziaus kas pauosto mano levandu ea is kart sako, kad cia kvapas, kaip anksciau kad dedavom i rubu spintas (ten kiek pamenu kaip meginuku buteliukai mazi budavo) Reikia klaust vyresniu zmoniu ar padedavo..

QUOTE(alioniukas @ 2011 05 29, 13:28)
levandos, paciuliu, rozmarino, citrinu EA 4u.gif

QUOTE(supere @ 2011 05 29, 15:19)
As naudoju levandas, kedra. Uzlasinu ant tokiu mediniu formeliu, kai isisgeria- dedu i maisiuka su vilnoniais drabuzeliais mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Turiu levandas, tai bansysiu

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 29, 14:34)
Laimejau  ax.gif

Sveikinimai clap.gif yess.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 29, 10:34)
Laimejau  ax.gif


saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu prasyma 4u.gif rytdienai siaubingai reikia vazelino tuteles, neapsiziurejau, kad vienos truksta blush2.gif gal kuri sutiktumet perleist viena (jei is AZ, ta skaidri, tai butu idealu bigsmile.gif ). Sumokeciau dvigubai, nei ji verta, arba butu galima mainyt i mano padaryta muiliuka blush2.gif stai toki
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 29, 18:31)
arba butu galima mainyt i mano padaryta muiliuka  blush2.gif  stai toki

Tavo svetainė gal? 4u.gif
Atsakyti
Sawg buvau gamtoje ir išbandžiau pasigamintą žvakę nuo UODŲ. Gaminimo eigą jau esu aprašiusi, o eterinį aliejų naudojau GVAZDIKĖLIŲ. Su uodais kova buvo laimėta smile.gif , tik norint visapusiškai apsisaugoti, reiktų daugiau žvakių (aš buvau pasigaminusi, tik vieną ir tai tokią nedidelę). Dar nuo uodų pasigaminau alyvuogių aliejaus ir gvazdikėlių+arbatmedis mišinį, santykis 1:10. Priskrisdavę uodai nenutūpdavo ant kūno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 29, 17:03)
Tavo svetainė gal? 4u.gif


aha blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kur būtų galima ištirpinti ea (jei ne glicerine) pries dedant į vandeninę fazę? 4u.gif
Noriu pasidaryti veido šveitiklį iš ksantanu sutirštinto vandens, kitų priedų,bet be aliejinės fazės (receptas pagal AZ), būtų smagu įlašint EA. Glicerino neturiu ir esu apsisprendus nepirkti, kur dar galima ištirpinti EA prieš dedant į vandeninę fazę? Ar noriu neįmanomų dalykų?
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 05 29, 20:13)
Merginos, kur būtų galima ištirpinti ea (jei ne glicerine) pries dedant į vandeninę fazę?  4u.gif
Noriu pasidaryti veido šveitiklį iš ksantanu sutirštinto vandens, kitų priedų,bet be aliejinės fazės (receptas pagal AZ), būtų smagu įlašint EA. Glicerino neturiu ir esu apsisprendus nepirkti, kur dar galima ištirpinti EA prieš dedant į vandeninę fazę? Ar noriu neįmanomų dalykų?

Solubolas tam tikslui tiktu
Atsakyti