Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Adrinėja @ 2011 05 28, 18:09)
aciu, bet nelabai suprantu kalbos  blush2.gif  gal ka paspausti reikia  rolleyes.gif

įkelk nuorodą ir pasirink prancūzų-lietuvių čia, arba atsisiųsk google chrome naršyklę, kuri išverčia automatiškai smile.gif
Atsakyti
man rodos, anksčiau apie tai panos kalbėjo, priminkit - ar tikrai AZ vaškas Nr.3 smirda? Na kai išlydai. Man ir kremas smirda. Na ne tiek, kad negalėčiau naudoti, bet net eterinius pramuša. Įtariu emulsinį...
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 28, 17:26)
jums reikia verteja atsisiusti ,teisingiau narsykle su verteju  mirksiukas.gif
Papildyta:

niekas man neatsako verysad.gif tikriausia neverta to solubolo pirkti ir daryti  blush2.gif



solubolo nesu bandzius, nieko negaliu komentuot. Bet galima bandyti, daryciau jei vaikui, tai levandu ir arbatmedzio lygiom dalim, kokiu 3% konc.(kazkada buvo ideta lentele kiek lasu i koki kieki, kiek bus procentu smile.gif berods kvapu namu psl. yra ta lentele. ) tuomet skieskit solubolu kaip nurodyta AN psl ir pilkit vandenuko kiek liks. As esu bandzius alyvuogiu aliejuje levandu ea, tai vaikui patepiau - tiko, o ir uodas atsoko net dorai nenutupes smile.gif jei norit stipresnio, zadat neepurkst ant vaiko, tik ant batuku, kelnyciu apacios, vezimelio ir pan, tai darykit stipresni misini, kad ir 4-5%. eterinius aliejus derinciau taip levandos:arbatmedis: citrinzole=2:2:1
Atsakyti
as irgi dar nesu bandziusi solubol ax.gif , bet tikrai noreciau, ir ne tik purskalui nuo odu, o ir dantu pastai.
zydrem , kas liecia Jusu klausima, Ievulyte super atsake 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 05 28, 21:08)
man rodos, anksčiau apie tai panos kalbėjo, priminkit - ar tikrai AZ vaškas Nr.3 smirda? Na kai išlydai. Man ir kremas smirda. Na ne tiek, kad negalėčiau naudoti, bet net eterinius pramuša. Įtariu emulsinį...

Kaip tik aną dieną gaminau su juo, nepastebėjau smarvės. o gatavą produktą kvėpinau, tai sunku ką pasakyti, jaučiasi tik saldus ylangų ir vanilės kvapas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 28, 22:32)
as irgi dar nesu bandziusi solubol  ax.gif , bet tikrai noreciau, ir ne tik purskalui nuo odu, o ir dantu pastai.
zydrem , kas liecia Jusu klausima, Ievulyte super atsake  4u.gif  4u.gif

aciu mergaites 4u.gif 4u.gif
net nezinau g.gif kiek buvom laikia pastaruoju metu tai vis patebdavau su aliejumi i kuri prilasinau EA nezinau ar uodu nebuvo ar jie nesirode net doh.gif
Atsakyti
Man irgi nesmirda emulsinis vaskas nr.3 is A-Z.. ir visi kiti kuriuos esu bandzius nesmirdejo..
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 28, 18:56)
įkelk nuorodą ir pasirink prancūzų-lietuvių čia, arba atsisiųsk google chrome naršyklę, kuri išverčia automatiškai smile.gif

aga, as per ta ir pagalvojau versti, bet gal dar per ta antra pabandysiu smile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 28, 19:38)
Kaip tik aną dieną gaminau su juo, nepastebėjau smarvės. o gatavą produktą kvėpinau, tai sunku  ką pasakyti, jaučiasi tik saldus ylangų ir vanilės kvapas biggrin.gif

na ne smarvė, o toks specifinis kvapas. Antrą kremą darau ir toks pat kvapas persekioja... o gal verbenų hidrolatas(nes jo yra abiejuose kremuose).... nors šiaip jis man gaiviai kvepia...
Atsakyti
Gal kas galite padeti kaip uzsiregistuoti Aroma zone g.gif

ka reikia irasyti sioje vietoje???? blush2.gif Adresse e-mail de votre parrain ou marraine Aroma-Zone éventuel(le)

Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 05 28, 20:08)
man rodos, anksčiau apie tai panos kalbėjo, priminkit - ar tikrai AZ vaškas Nr.3 smirda? Na kai išlydai. Man ir kremas smirda. Na ne tiek, kad negalėčiau naudoti, bet net eterinius pramuša. Įtariu emulsinį...

turbut maisai, cia skundesi lydomo BTMS kvapu kazkas 4u.gif

man nr 3 neturi jokio specifinio kvapo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, koks EA padėtų išvengti kandžių? Turiu kelis tokius rūbelius ir bijau, kad tie parazitai nesugraužtų spintoje... Nors namie jų lyg ir nėra, bet atsarga gėdos nedaro smile.gif Gal kokios levandos padėtų?
Atsakyti