Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Gladiola @ 2011 05 26, 17:07)
dabar idomu, per kiek laiko nusiplaus rolleyes.gif  As dariausi su 3 proc. DHA veido krema, kadangi tepu kasdien, tai visalaik esu vos vos idegusi. Labai patinka - susilygina veido spalva, pasislepia patamseje paakiai, strazdanos ir kitokie nemieli po spuogu like randeliai bigsmile.gif

P.S. pas mane pasikonspektuota, kad saldu aromata duoda levandu, liepu ir rugiageliu EA smile.gif


Siaip kiek is AZ supratau, tai DHA atsparus vandeniui ir nusitrina keiciantis virsutiniam odos sluoksniui.. vadinasi per 21 ar tai per 28 dienas (kazkur maciau, kad kastiek laiko oda atsinaujina).. Na bus matyt, per kiek laiko kojospabals biggrin.gif reikes ir man pasidaryti tinkamesni kasdieniam naudojimui, nes strazdanas apkavot ir neblogai butu smile.gif ausis tikriausiai irgi reikes teptis hihihi.gif o per kiek laiko su 3 proc. pasimato efektas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 26 gegužės 2011 - 16:36
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 26, 17:35)
Siaip kiek is AZ supratau, tai DHA atsparus vandeniui ir nusitrina keiciantis virsutiniam odos sluoksniui.. vadinasi per 21 ar tai per 28 dienas.. reikes ir man pasidaryti tinkamesni kasdieniam naudojimui, nes strazdanas apkavot ir neblogai butu smile.gif ausis tikriausiai irgi reikes teptis  hihihi.gif  o per kiek laiko su 3 proc. pasimato efektas?

as po keliu valandu pamaciau efekta. Ir nezinau ar taip turi buti, bet jei pasitepu ir pasirodau saulei, tai net jauciu, kad kitaip 'ima', zodziu - ruduoju ant akiu. Beje prausiantis su moliu tas idegis labai jau apsiplauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 05 26, 16:07)

P.S. pas mane pasikonspektuota, kad saldu aromata duoda levandu, liepu ir rugiageliu EA smile.gif

Liepų ir rugiagėlių esu tik hidrolatus mačiusi, apie EA net girdėti neteko-ar jie iš vis yra kaipo tokie? g.gif
Beje, turiu rugiagėlių hidrolatą iš AZ tai kvapas toks gan savotiškas-į saldumą man nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 26, 17:35)
Siaip kiek is AZ supratau, tai DHA atsparus vandeniui ir nusitrina keiciantis virsutiniam odos sluoksniui.. vadinasi per 21 ar tai per 28 dienas (kazkur maciau, kad kastiek laiko oda atsinaujina).. Na bus matyt, per kiek laiko kojospabals biggrin.gif reikes ir man pasidaryti tinkamesni kasdieniam naudojimui, nes strazdanas apkavot ir neblogai butu smile.gif ausis tikriausiai irgi reikes teptis  hihihi.gif  o per kiek laiko su 3 proc. pasimato efektas?

oi tikrai nesilaikys rudumas tiek daug dienu, jei nebus vis kas kelias dienas atnaujinamas biggrin.gif geriausiu atveju kokia savaite issilaiko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 18:45)
oi tikrai nesilaikys rudumas tiek daug dienu, jei nebus vis kas kelias dienas atnaujinamas  biggrin.gif geriausiu atveju kokia savaite issilaiko..  g.gif


jo jo..aš nepasitepiau tik kelias dienas, tai žiūrėk ir vėl sūris lenda:)
Atsakyti
galit palyginti DHA iš AZ ir iš AN? nematote skirtumo nei viena? man atrodo, kad kažkokie skirtingi, bet gal įsitikinimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 05 26, 19:24)
galit palyginti DHA iš AZ ir iš AN? nematote skirtumo nei viena? man atrodo, kad kažkokie skirtingi, bet gal įsitikinimas g.gif

as atsimenu Kunigunda buvo rasiusi, kad AZ DHA duoda tamsesni ruduma
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 18:45)
oi tikrai nesilaikys rudumas tiek daug dienu, jei nebus vis kas kelias dienas atnaujinamas  biggrin.gif geriausiu atveju kokia savaite issilaiko..  g.gif

Visiskai nesiginciju:)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 26, 20:12)
as atsimenu Kunigunda buvo rasiusi, kad AZ DHA duoda tamsesni ruduma

aš taip ir pamaniau, ir greičiau nukanda atrodo, ir tamsiau užrudina g.gif
Atsakyti
Norėčiau pasigaminti lųpų blizgesį, bet reikia Lanolino. Gal žinote, kur galima be AZ jo nusipirkti Vilniuje arba LT. AZ jis parduodamas po gana didelį kiekį. O gal Lanoliną galima kuo nors pakeisti?


Dėkui iš karto už ats smile.gif
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif
noreciau patarimo /recepto proporciju blush2.gif ax.gif gal alioniukas,ievulyte su eteriniais daugiau pazystamos ax.gif 4u.gif noriu sita isigyti ir reiketu jusu patarimo kaip pasidaryti purskala nuo uodu vaikams su levandu arbatmedzio ar citronelos EA na tarkim 100ml kiek ko reiketu ir kaip daryti blush2.gif 4u.gif nes pas mus kaimuke hihihi.gif kaip paklausiu apie rasos ta naujau atsiradusi purskikti tik galva papurto blink.gif ten ir kazkas su eterinias sumaisyta tai galima ir namuose pasidaryti blush2.gif aciu atsakiusiom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, atleiskit kad taip velai parasiau, aciu visom kas atsake man i klausimus del GSE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
gal galit pasakyt kuris konservantas labiausiai draugauja su visais kremuko priedais (t.y. maziausia tikimybe kad konsistencija pasikeis jo idejus) blush2.gif 4u.gif
Atsakyti