Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Sveikos darbstuoles,

nusipirkau fitokeratinu is AN, ir galvoju ar galiu supilti i jau turima sampuna (pirktini)?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 26, 10:56)
ne, su vienu nebandziau mirksiukas.gif bet lyg raso aprasyme, kad vienas nestabilus (jei nemaisau dabar g.gif ), as djeau abieju maximalias dozes kazkodel -tai man noris skysciau mirksiukas.gif toks gavos kremas vos ne 4u.gif

nebecituoju, bet ačiū visoms pasisakiusioms, gal ir verta pamėginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 05 26, 09:47)
Mergaitės, o su kokiu spiritu dezinfekuojate indelius? Ar tinka ir degtinė?  g.gif
O dezinfekciją atliekate su merliuku, suvilgytu spirite, ar kaip kitaip?


As visus indus is pradziu sudedu i vaiko buteliuku sterilizatoriu ax.gif ir sterilizuoju karstais garais, po to dar isvalau vatos diskeliu, suvilgytu spiritu (kol kas dar turiu medicininio, gydytoja buvo israsius mazyles bambutes prieziurai biggrin.gif ) ir palieku, kad naturaliai isdziutu 4u.gif O ka darysiu, kai spiritas baigsis, nezinau... unsure.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 05 26, 12:00)
Sveikos darbstuoles,

nusipirkau fitokeratinu is AN, ir galvoju ar galiu supilti i jau turima sampuna (pirktini)?


Gali, 1-10% bendro svorio 4u.gif Tik nedek i ka nors, kur vien tik aliejai, nes fitokeratinai tirpus tik vandeny smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 26 gegužės 2011 - 10:34
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 26, 12:33)
Gali, 1-10% bendro svorio  4u.gif Tik nedek i ka nors, kur vien tik aliejai, nes fitokeratinai tirpus tik vandeny  smile.gif



AISKU, ACIU
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 05 26, 07:47)
Mergaitės, o su kokiu spiritu dezinfekuojate indelius? Ar tinka ir degtinė?  g.gif
O dezinfekciją atliekate su merliuku, suvilgytu spirite, ar kaip kitaip?


kolkas turiu 70% stiprumo, bet nedaug liko, kai baigsis, tai nzn ka reiks daryt g.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 26, 10:33)
As visus indus is pradziu sudedu i vaiko buteliuku sterilizatoriu  ax.gif  ir sterilizuoju karstais garais, po to dar isvalau vatos diskeliu, suvilgytu spiritu (kol kas dar turiu medicininio, gydytoja buvo israsius mazyles bambutes prieziurai  biggrin.gif ) ir palieku, kad naturaliai isdziutu  4u.gif  O ka darysiu, kai spiritas baigsis, nezinau...  unsure.gif




tip top kaip as darai biggrin.gif as esu nusipirkus peroksido gan stipraus tirpalo, mastau juo dezinfekuot g.gif
Atsakyti
Na ka,gavau AZ siuntini bigsmile.gif ale skauda sirdi,kad be savo sulfatu biggrin.gif dargi promacha koki padariau..siand vel uzsisakinejau is AZ ir isimeciau dar viena apelsinu EA,nors ir dbr atsiunte man viena lotuliukas.gif jei kas noretu-REKIT GARSIAI,perleisciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 26, 13:24)
kolkas turiu 70% stiprumo, bet nedaug liko, kai baigsis, tai nzn ka reiks daryt  g.gif
tip top kaip as darai  biggrin.gif  as esu nusipirkus peroksido gan stipraus tirpalo, mastau juo dezinfekuot  g.gif



o kamparo spiritas netinka?
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 26, 13:41)
Na ka,gavau AZ siuntini  bigsmile.gif  ale skauda sirdi,kad be savo sulfatu biggrin.gif dargi promacha koki padariau..siand vel uzsisakinejau is AZ ir isimeciau dar viena apelsinu EA,nors ir dbr atsiunte man viena  lotuliukas.gif  jei kas noretu-REKIT GARSIAI,perleisciau  4u.gif


o iškart parašė, kad nebus coco? ar tik iššniukštinėjus siuntinuką pamatei, kad jo trūksta?

nes aš irgi laukiu 6kg siuntinuko biggrin.gif tai tikiuosi, kad pas mane viskas bus sudėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 26, 13:52)
o iškart parašė, kad nebus coco? ar tik iššniukštinėjus siuntinuką pamatei, kad jo trūksta?

nes aš irgi laukiu 6kg siuntinuko biggrin.gif tai tikiuosi, kad pas mane viskas bus sudėta smile.gif

as netycia istryniau koreguojant krepseli biggrin.gif o kai prancuziskai tik parasyta,maciau kad tik coco doucer yra,tai sumaisiau su sulfatu biggrin.gif ech,skauda sirdi,nu bet nieko,kitam siuntinuke daaaaug pagerinimu bus visokiausiu,tai dar geresnis sampunas gausis biggrin.gif
Atsakyti
nenorit pirkti pasidalinimui emulsiklio? (50-100gr lieka) emulsiklis
Atsakyti
tikiuosi, neužskaitys kaip už reklamą doh.gif

Bet Sauliuxxx tikrai galėtų sudalyvaut biggrin.gif (kažkodėl man jinai įstrigus kaip vaikams kremus gaminanti "ragana" biggrin.gif)
Čia organizuoja prieraišios tėvystės centras čia

Geriausio užpakaliuko priežiūros recepto konkursą – papasakokite, kaip jums pavyko vaikučio užpakaliuką išlaikyti sveiką arba padėti jam pasveikti susirgus.
Dovana – aliejų mišinys iš kvapų namų „Aromata Mirabilia“, sumaišytas būtent jums!
Receptus siųskite el. p. centras@attachmentparenting.lt iki gegužės 27 d., nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr. ir el. p. adresą. Apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Dovanos bus įteiktosVystyklų turgaus metu arba išsiųstos paštu. Sekite programą!

ax.gif
ir atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 26 gegužės 2011 - 15:29
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 25, 20:25)
Kaip pirmam kartui minimaliai 5 proc. Mano oda tikriausiai pacio balciausio atspalvio koks tik gali but, tai pabijojau.. jau norejau rasyt, kad nepastebejau pokyciu, ogi pasiziuriu, kad patamsejau biggrin.gif nuo issitepimo praejo 6 valandos

dabar idomu, per kiek laiko nusiplaus rolleyes.gif As dariausi su 3 proc. DHA veido krema, kadangi tepu kasdien, tai visalaik esu vos vos idegusi. Labai patinka - susilygina veido spalva, pasislepia patamseje paakiai, strazdanos ir kitokie nemieli po spuogu like randeliai bigsmile.gif

P.S. pas mane pasikonspektuota, kad saldu aromata duoda levandu, liepu ir rugiageliu EA smile.gif
Atsakyti