Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 25, 14:23)
Konservantai (GSE, ekokonservantas, naticidas) apsaugo vandenine dali. Ji linkusi greiciau gesti, todel be konservantu kremas laikys neilgai. Vitaminas E yra antioksidantas, jis apsaugo aliejine dali, ji be antioksidanto genda ne taip greitai.
Jei tai yra kremas, t.y., su vandenine dalimi, be konservantu ilgiau kaip 2-3 sav., manau, tikrai nelaikys. Kiek bandziau, su labai maza konservanto doze (0,1-0,3%) kremai stovejo 2-3 men, su didesne (0,6%) - dar negaliu pasakyti, tik menuo praejo smile.gif
Jei tai alieju misinys, t.y., be vandenines dalies, tai be antioksidantu jis keleta menesiu tikrai turetu stoveti (juk ir patys aliejai ilgiau galioja).
Apskritai, cia svarbus ne tik konservantai, bet ir gaminimo ir laikymo salygos. Viena vieninteli karta nedezinfekavau visu indu spiritu, ir butent tas kuno sveitiklis per savaite surugo...


Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif Tai kaip suprantu, tarkim, vien greifruktu seklu ekstrakto arba vien vitamino E kremui "uzkonservuoti" neuztenka? Reikia ju abieju, kad saugotu abi dalis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 25, 15:11)
As su juo kolkas spejau pasidaryti tik sampuna, tai liuks, plaukai nesivelia, svelnus. Naudojau kartu su BTMS abieju max dozes. Kazkas ir kauke bande daryti irgi buvo patenkinta smile.gif

QUOTE(bonda @ 2011 05 25, 15:16)
as dariau plaukam kauke-balzama su situ ir BTMS mirksiukas.gif man patinka mirksiukas.gif
O su vienu juo nemėginote darytis? nors ir instrukcijose rašo apie derinimą, įdomu kiek realiai galima sumažinti papildomų emulsiklių % ar net iš viso jų nedėti smile.gif
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 25, 15:23)
Apskritai, cia svarbus ne tik konservantai, bet ir gaminimo ir laikymo salygos. Viena vieninteli karta nedezinfekavau visu indu spiritu, ir butent tas kuno sveitiklis per savaite surugo...
taip, labai svarbu drinks_cheers.gif o kas dėl laikymo-kremas, į kurį kas kartą kaišiojami pirštai ges greičiau, negu supiltas į sandarų buteliuką su dozatoriumi ir pan.

Papildyta:
QUOTE(Virbalė @ 2011 05 25, 17:56)
Aciu uz issamu atsakyma  4u.gif  Tai kaip suprantu, tarkim, vien greifruktu seklu ekstrakto arba vien vitamino E kremui "uzkonservuoti" neuztenka? Reikia ju abieju, kad saugotu abi dalis?  rolleyes.gif
Pati niekad nenaudoju papildomai vit. E, aliejai patys dauguma turi nemažai E vit., o ir šiaip yra stabilūs. konservuoju tik vandeninę dalį-su GSE, ekokonservantu ar pan. sunaudoju per 1-3 mėn. dažniausiai kiekv. pasigamintą produktą
Atsakyti
QUOTE(Virbalė @ 2011 05 25, 14:47)
Noriu paklausti  ax.gif  jeigu nenaudoti konservanto (vitamino E, greifruktų sėklų ekstr.) pvz. veido kreme, kiek ilgai toks kremas išliks nesugedęs?  g.gif



QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 25, 15:23)
Jei tai yra kremas, t.y., su vandenine dalimi, be konservantu ilgiau kaip 2-3 sav., manau, tikrai nelaikys.

Kiek bandziau, su labai maza konservanto doze (0,1-0,3%) kremai stovejo 2-3 men, su didesne (0,6%) - dar negaliu pasakyti, tik menuo praejo smile.gif

man sugedo du kremai i kuriuos dejau tik rozmarinu CO2 ekstrakta.. tipo jis kazkiek pakonservuoja.. kazkaip man kremu nekonservavo biggrin.gif vienas surugo per 3-4 dienas laikomas kambario temp., o kitas sugedo per 2,5 sav. laikomas saldytuve.. kremus kabindavau pirstais, bet jie visada svarus budavo (katik po prausimosi)..

su 0,6 isstovi pusmeti tikrai, o gal ir dar ilgiau.. man jie tiesiog pasibaigdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 05 25, 15:58)
koki procenta dejai? ax.gif


Kaip pirmam kartui minimaliai 5 proc. Mano oda tikriausiai pacio balciausio atspalvio koks tik gali but, tai pabijojau.. jau norejau rasyt, kad nepastebejau pokyciu, ogi pasiziuriu, kad patamsejau biggrin.gif nuo issitepimo praejo 6 valandos

QUOTE(Etama @ 2011 05 25, 18:07)
O su vienu juo nemėginote darytis? nors ir instrukcijose rašo apie derinimą, įdomu kiek realiai galima sumažinti papildomų emulsiklių % ar net iš viso jų nedėti smile.gif
taip, labai svarbu drinks_cheers.gif o kas dėl laikymo-kremas, į kurį kas kartą kaišiojami pirštai ges greičiau, negu supiltas į sandarų buteliuką su dozatoriumi ir pan.


nzn kaip su vienu, bet sudejus ju abieju maksimalius kiekius tirstesnis gaminys nebuvo, nei, kad su vienu BTMS g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kremų žinovės, smile.gif

norėjau paklausti jūsų dėl mangų sviesto - ar siuntėtės iš Aromazone. Koks jis - ar grūdėtas kaip kvapų namuose?
dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Labas mergytes 4u.gif

gal galit patarti kuris emulsiklis geriausias is AZ?noriu kad lengvas kremukas buti ir drekintu gerai smile.gif mastau apie olivem 1000 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 25, 20:47)
Labas mergytes  4u.gif

gal galit patarti kuris emulsiklis geriausias is AZ?noriu kad lengvas kremukas buti ir drekintu gerai smile.gif mastau apie olivem 1000 smile.gif

jei imtumet daugiau olivem 1000 4u.gif galetume pasidalinti blush2.gif ir as noriu ji pabandyti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Flos @ 2011 05 25, 14:42)
Radau savo receptuką smile.gif Skirta sausiems, garbanotiems plaukams. Naudojama ant drėgnų plaukų prieš juos džiovinant ar formuojant. Čia mano draugei dovana, patenkinta, nes jaučia, jog garbanos pasidarė minkštesnės.
Vanduo 21 ml
sapote, avokadų, kokosų al. 4,5 ml
BTMS 1 g.
Hidrolizuoti kviečių baltymai 1,5 g
hidrokompleksas 6 l.
AHA rūgštis 14 l.
Provitaminas b5 13 l.
Ekokonservantas 6 l.
Apelsinų ea. 3l.
Btms tirpdžiau vandenyje, supyliau aliejus, gerai išplakiau, tada kiek pravėsus po truputį bėriau kviečių baltymus ir maišiau (geriau būtų su el. plaktuvu ar bent mini šluotele), tada likę pagerinimai. Gavos poskysčio kremo konsistencija. Supyliau į pakuotę su dozatorium, galima naudoti ir su purštuvu, tada tiesiai ant plaukų galima purkšti.


O sapote, cia aliejus??
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 25, 15:11)
buvau nusiteikusi rytoj rimtai padirbeti ir paekspermentuoti, bet va uzejo didelis noras isbandyt DHA, tai sedziu deginuosi biggrin.gif
Papildyta:

As su juo kolkas spejau pasidaryti tik sampuna, tai liuks, plaukai nesivelia, svelnus. Naudojau kartu su BTMS abieju max dozes. Kazkas ir kauke bande daryti irgi buvo patenkinta smile.gif

O galima recepta sampuno??
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 25, 21:15)
jei imtumet daugiau olivem 1000  4u.gif  galetume pasidalinti blush2.gif ir as noriu ji pabandyti blush2.gif  ax.gif

tai zinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 25, 21:18)
Sveikos 4u.gif
O  sapote, cia aliejus??

Taip, jis ypač plaukams tinkamas, itin skanaus kvapo - saldžiai ir gaiviai kvepia smile.gif tik gal zapote lietuviškiau smile.gif az pirkau miniuką
Atsakyti
dar su vienu prasymuku esu blush2.gif jei nesunku,kuri esat ismeginusios skaniai,saldziai kvepiancius aliejus,eterinius aliejus,gal galetumete brukstelti kokie?zinau kad man monoi labai neralus kvapas.eteriniu apelsinai patinka.noriu kvepiancia priemone pasidaryti,bet nezinau kokie aliejai ir eteriniai kvapnus dar butu.gaila pinigu bandymams tiek daug smile.gif buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 25, 21:44)
dar su vienu prasymuku esu  blush2.gif  jei nesunku,kuri esat ismeginusios skaniai,saldziai kvepiancius aliejus,eterinius aliejus,gal galetumete brukstelti kokie?zinau kad man monoi labai neralus kvapas.eteriniu apelsinai patinka.noriu kvepiancia priemone pasidaryti,bet nezinau kokie aliejai ir eteriniai kvapnus dar butu.gaila pinigu bandymams tiek daug smile.gif buciau labai labai dekinga  4u.gif

Cia labai individualu, vienom pelargoniju dieviskas kvapas, kitas pykina nuo ju.. geriau bandykit parduotuvej kur pasiuostinet wink.gif o siaip aliejai dazniausiai bekvapiai arba su svelniu medzio, riesuto kvapu.. na vaniles fitolis turetu skaniai kvepeti, bet fitoliu ne vieno neuoscius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 25 gegužės 2011 - 21:07