Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(fuksė @ 2011 05 22, 18:31)
o tai cia tuomet ir termometra reikia tureti?  bigsmile.gif
tai žinoma smile.gif pradžioj visada matuodavau temperatūras, ir siekiant išvengti nesėkmių reikia matuoti. pati jau atkutau ir be termometro išsiverčiu biggrin.gif vienodoje taroje, vienodą laiko tarpą šylančios fazės vis tiek ir būna panašios temp.

QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 23, 15:28)
Mergaitės, gal galite parašyti įspūdžius apie plaktuvą iš az su keičiamais antgaliais. Kraunuosi krepšelį, galvoju ir jį prigriebti, tik ar verta?
Verta, tarnauja tfu tfu tfu ir labai praverčia smile.gif tingėčiau mentele beplakti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 23, 13:21)
O degtinė ŽALGIRIS ar negerai? 70 laipsnių ir ypač švari. O ką su alyvomis darysi?

Man labai patinka mano kremai, bet spuogais verčia kaip jaunystėje . Aš galvoju, kad tai ne dėl to ( kaip kažkuri kažkada rašėte) ,kad aliejai viską "iškelia" į paviršių, o dėl to, kad kažkas netinka iš ingredientų arba tiesiog kremai per riebūs, nes darau su bičių vašku ir vandeninės dalies apie 40% tik dedu. Nors ir purškiu papildomai, susigeria gerai, bet manau, kad vis tik per riebu gaunasi. Ką jūs galvojate? Anksčiau, kai naudojau nenatūralius kremus, oda švari būdavo.  g.gif


o nebandet emulsinio vasko? Su biciu vasku tikrai riebus kremai gaunasi...

QUOTE(neringa.jn @ 2011 05 23, 14:28)
Man vos pradėjus naudoti savo kremus, ar iš pradžių tik argano aliejų visi spuogai dingo, nors anksčiau nuolat jų turėdavau- vieni dingsta, kiti kyla.
Mergaitės, gal galite parašyti įspūdžius apie plaktuvą iš az su keičiamais antgaliais. Kraunuosi krepšelį, galvoju ir jį prigriebti, tik ar verta?


man jis silpnokas pasirode, nes kremui tirstejant pradeda vos vos suktis, kol galiausiai nebepaveza ir tenka rankom maisyt smile.gif

Palomina, aciu uz atsakyma del antierkinio misinio suniui. Kazi kodel ilgaplaukiui netinka, o trumpaplaukiui tinka? Cia del to, kad turi i oda isigert?
Atsakyti
Gal patartumėt koki kremuką pasigaminti vystančioms, sausom , žiema raudonuojančioms rankom .

Dar reikėtu kokios priemones išsiplėtusiems kapiliarams ant kojų. Dirbu stovimą darbą tai kojos labai vargsta . Po žiemos atsirado , ant blauzdų mėlynes . O gerai isižiūrėjus ten kapiliarai doh.gif . Gal dar galima ka padėt mano vargšėm kojom verysad.gif .

Dar mastau pasidaryti purškala su metu eteriniu aliejumi , kad atvėsintu kojas . O su kuo geriau pamaišyt aliejų ar su vandienių ar tiks spiritas ?


Atsakyti
gal žinot kaip pasigaminti nenuplaunamą aliejuką plaukų galams? Ką manote apie plaukų perskalavimą actu?
Atsakyti
kur galim suzinot ta tepaliuka nuo erkiu vaikiukam bet jei musu plaukai ilgigal netiks? maciau siandien margaritos is ekologiskos serijos purskala nuo uodu ir erkiu smile.gif ka isvis manot apie margaritos ekologiska serija ar gera?biggrin.gif
Atsakyti
Dar noriu pasiteirauti blush2.gif

O tarą jūs perkate AN? Nes noriu padaryti tą mišinuką nuo uodų, neturiu jokio buteliuko, bet čia rašo, kad su lašintuvu tai kiek mano fantazija neša įsivaizduoju, kad bus uždarymas kaip kad būna eterinių aliejų? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 05 23, 19:55)
Gal patartumėt koki kremuką pasigaminti vystančioms,  sausom , žiema raudonuojančioms  rankom . 

Dar reikėtu kokios priemones išsiplėtusiems kapiliarams ant kojų.  Dirbu stovimą darbą tai kojos labai vargsta .  Po žiemos atsirado , ant blauzdų  mėlynes .  O gerai isižiūrėjus ten kapiliarai  doh.gif .    Gal dar galima ka padėt mano vargšėm kojom  verysad.gif  . 

  Dar mastau pasidaryti purškala su metu eteriniu aliejumi , kad atvėsintu kojas .  O su kuo geriau pamaišyt aliejų ar su vandienių ar tiks spiritas ?


rankom tiktu sviestmedis + avokadu aliejus ir benzoino ea. As toki ziema naudojau, dabar issisuku su trupuciu hidroliato ta pati varianta.
Koju venom tinka kiparisu ea. galima butu turbut prasiskiesti sezamu al. ir atsargiai tepti, kiek zzinau venu stipriai trinti negalima.
O purskala pati galvojau pasidaryti is sitos priemones
http://www.aromanatu...-tirpiklis.html
bet dar neisigijau
dar pasikartosiu- gal yra AZ papaino pirkti, nes neuzmaciau kazkaip...
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 05 23, 18:55)
Gal patartumėt koki kremuką pasigaminti vystančioms,  sausom , žiema raudonuojančioms   rankom .  

Dar reikėtu kokios priemones išsiplėtusiems kapiliarams ant kojų.  Dirbu stovimą darbą tai kojos labai vargsta .  Po žiemos atsirado , ant blauzdų  mėlynes .  O gerai isižiūrėjus ten kapiliarai  doh.gif .    Gal dar galima ka padėt mano vargšėm kojom  verysad.gif  . 

  Dar mastau pasidaryti purškala su metu eteriniu aliejumi , kad atvėsintu kojas .   O su kuo geriau pamaišyt aliejų ar su vandienių ar tiks spiritas ?


sviestmedis, migdolu aliejus, galima imti koki medetku fitoli. Jei darysit krema, ne aliejini - svietini misinuka, tai hidrolata su aliejais junkite biciu vasku - bus labiau maitinantis ir saugantis. Bet kokiu atveju gerai butu storai kremu isteptas rankas apvilkt nakciai plonom medvilninem pirstinaitem. Eterinius bent as deciau benzoino plius koki citrinos ar apelsinu kelis laselius.

Kojom kaip rase tinka kiparisu ea, o is alieju gerai butu puiklapiu (tamanu).

Eteriniai aliejai su vandeniu nemaisomi!!! nudeginsit oda, nes eterinio aliejaus tankis yra mazesnis nei vandens ir jis pluduriuoja vandens pavirsiuje, o vandenyje netirpsta! Eterinius aliejus galima maisyti su aliejumi, spiritu, riebia grietinele, galima palasinti ant juros druskos ir ja naudot vonioj. Koncentracija max. 3%, geriausia aisku naudot maziau. Ea koncentracijos lentele ir kiek lasu i kiek ml skyscio lasint, rasit keletas psl atgal 4u.gif

QUOTE(Lapala @ 2011 05 23, 20:42)
gal žinot kaip pasigaminti nenuplaunamą aliejuką plaukų galams? Ką manote apie plaukų perskalavimą actu?



galima skalaut tik parugstintu vandeniu, i litra vandens ipylus valg.s. acto ar citrinos sulciu. Jei skalausit actu, tai plaukams bus sakes. Siaip jei plaunat muilu, tas skalavimas parugstintu vandeniu gerai, nes nuplauna muilo nuosedas is plauku, bet siaip man patraukliau yra vaistazoliu nuovirai. Daug vargo, pati tingiu darytis, bet plaukam manau daug labiau patiktu nei actas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievulyte: 24 gegužės 2011 - 10:35
Norejau jusu nuomones ir patarimo paklaust ax.gif
Kadangi dabar labai aktualu uodai, tai vis galvoju apie purskala nuo uodu, kad juos atbaidytu, kad nereiktu pirkti sintetiniu, kurie man visai nepadeda.. schmoll.gif
Cia prisiskaiciau, kad geriausiai tinkami ingredientai pries uodus - levandos ir arbatmedzio EA.
Jokiu alieju nenoriu, noreciau purskalo, kuriuo galima butu tiesiog pasipurksti ant drabuziu pries einant i gamta. Sakykit, ar gerai butu i hamameliu hidrolata ilasinti levandu ir arbatmedzio EA? Bet EA netirpus vandenyje, todel nezinau, kaip ji su tuo hidrolatu sujungti... g.gif Ir ar 2% EA koncentracija nebus per didele kaip purskalui? Dar galvoju gal i ta purskalo sudeti reikia idet paprasto 2% spirito, kur vaistinese buna.. ar jis per silnas ir nieko nesigautu..?
Ir dar, ar arbatmedis ir levandos tik nuo uodu, ar tinka ir nuo erkiu? Gal zinote, kas erkes galetu atbaidyti?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 24, 08:52)
dar pasikartosiu- gal yra AZ papaino pirkti, nes neuzmaciau kazkaip...

Neradau ir aš schmoll.gif
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 24, 11:41)
Sakykit, ar gerai butu i hamameliu hidrolata ilasinti levandu ir arbatmedzio EA? Bet EA netirpus vandenyje, todel nezinau, kaip ji su tuo hidrolatu sujungti... g.gif

Tam galite naudoti solubolą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oge: 24 gegužės 2011 - 11:43
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 24, 11:41)
Norejau jusu nuomones ir patarimo paklaust ax.gif
Kadangi dabar labai aktualu uodai, tai vis galvoju apie purskala nuo uodu, kad juos atbaidytu, kad nereiktu pirkti sintetiniu, kurie man visai nepadeda.. schmoll.gif
Cia prisiskaiciau, kad geriausiai tinkami ingredientai pries uodus - levandos ir arbatmedzio EA.
Jokiu alieju nenoriu, noreciau purskalo, kuriuo galima butu tiesiog pasipurksti ant drabuziu pries einant i gamta. Sakykit, ar gerai butu i hamameliu hidrolata ilasinti levandu ir arbatmedzio EA? Bet EA netirpus vandenyje, todel nezinau, kaip ji su tuo hidrolatu sujungti... g.gif  Ir ar 2% EA koncentracija nebus per didele kaip purskalui? Dar galvoju gal i ta purskalo sudeti reikia idet paprasto 2% spirito, kur vaistinese buna.. ar jis per silnas ir nieko nesigautu..?
Ir dar, ar arbatmedis ir levandos tik nuo uodu, ar tinka ir nuo erkiu? Gal zinote, kas erkes galetu atbaidyti?

cintronelos EA. jei ant drabužių darykit iš distiliuoto vandens+spirito
Atsakyti
Gal sauliuxxx ar kitos, mėgstančios skaičiuoti galėtų pasidalinti užrašais skaičiuojant HLB pvz su emulsiniu vašku Nr. 2 iš AZ. Kaip suprantu jo INCI pavadinimas "Cetearyl wheat straw glycosides (and) cetearyl alcohol". Radau skaičiavimo pvz www.ConvergentCosmetics.com

Būsiu labai labai dėkinga, gal dar kam pravers šie skaičiavimai? Juk nėra jie tokie sudėtingi, tik reikia truputį pasinagrinėti smile.gif
Atsakyti