Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Oksanik @ 2011 05 09, 01:35)
As del kieto sampunu su koko sulfatu, kiek ilgai ji reikia dziovinti?

Krema gaminant cinko oksida sildot vandens voneleje?

Flos sakė tris dienas džiovino.

Kažkur buvo įmestas receptėlis kremo nuo saulės, tai kažkuris (cinko oksidas ar titano dioksidas) šildomas vandens fazėje, o kažkuris dedamas sujungus fazes. Paieškok recepto, kažkur neseniai skelbtas, nes vakar dar nurašinėjau

Radau smile.gif

Apsauginis nuo saulės kremas apie 20 SPF
Levandos/pipirmėtės hidrolatas 40 ml,
alavijo gelis -10ml
aliejai:
kokosų 15ml
avokadų 5ml
sezamo 5 ml
taukmedis 5 g.
aviečių sėklų 10ml
cinko oksido 10g
titano dioksido. 10 g
emulsinis. vaškas 5 g.
vitam e 10 lašų
gse 10 lašų
arba ekokonservantas/naticidas 18 lašų.

Pašildyti atskiruose induose 1) aliejinę fazę su joje įdėtu emulsikliu ir 2) vandens fazę (hidroaltą ir gelį) iki maždaug 60 laipsnių, įdėti titano dioksidą.
Tada plakant sumaišyti fazes, susijungus pridėti cinką ir vėl labai gerai išmaišyti.
Atvėsus maždaug iki 30-40 l. įdėti konservantus.Kartkartėm pamaišant atvėsinti iki kambario temperatūros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 09 gegužės 2011 - 07:29
Visi alunai yra su aliuminiu, nes tai aliuminio druskos smile.gif

o kad tai blogis, pateikiama siame straipsnelyje: http://alijosius.eu/...dezodorantuose/
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 08, 23:51)
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas  biggrin.gif

Tai buvo tik laiko klausimas:D gerai, kad bagaliau vyras suprato koki geri pasonejeturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 08, 23:51)
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas  biggrin.gif


thumbup.gif kaip smagu, kai gaminukais visi džiaugiasi.. wub.gif

Mergaitės, kaip dezinfekuojat plastikinius indelius? Spiritu?
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 08, 23:01)
kad nemaciau AN psl,  jog butu parasyta apie aliuminio aluna  unsure.gif



va cia is AN aprasymo vienas punktas : "2)sudėtyje esantis aliuminis veikia antimikrobiškai. "
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 09, 09:27)
Flos sakė tris dienas džiovino.

Kažkur buvo įmestas receptėlis kremo nuo saulės, tai kažkuris (cinko oksidas ar titano dioksidas) šildomas vandens fazėje, o kažkuris dedamas sujungus fazes. Paieškok recepto, kažkur neseniai skelbtas, nes vakar dar nurašinėjau

Radau smile.gif

Apsauginis nuo saulės kremas apie 20 SPF
Levandos/pipirmėtės hidrolatas 40 ml,
alavijo gelis -10ml
aliejai:
kokosų 15ml
avokadų 5ml
sezamo 5 ml
taukmedis 5 g.
aviečių sėklų 10ml
cinko oksido 10g
titano dioksido. 10 g
emulsinis. vaškas 5 g.
vitam e 10 lašų
gse 10 lašų
arba ekokonservantas/naticidas 18 lašų.

Pašildyti atskiruose induose 1) aliejinę fazę su joje įdėtu emulsikliu ir 2) vandens fazę (hidroaltą ir gelį) iki maždaug 60 laipsnių, įdėti titano dioksidą.
Tada plakant sumaišyti fazes, susijungus pridėti cinką ir vėl labai gerai išmaišyti.
Atvėsus maždaug iki 30-40 l. įdėti konservantus.Kartkartėm pamaišant atvėsinti iki kambario temperatūros.



o jei noreciau pasidaryti kad butu kokiu 50SPF, tai ko reiktu padidinti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(verux @ 2011 05 09, 10:15)
Visi alunai yra su aliuminiu, nes tai aliuminio druskos  smile.gif

o kad tai blogis, pateikiama siame straipsnelyje: http://alijosius.eu/...dezodorantuose/



vadinas nera gerai tie alunai, o as cia manau sveikai purskiuosi. Tai ka reiks kvepalus pradet gamintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 05 09, 10:45)
va cia is AN aprasymo vienas punktas : "2)sudėtyje esantis aliuminis veikia antimikrobiškai. "
Papildyta:
o jei noreciau pasidaryti kad butu kokiu 50SPF, tai ko reiktu padidinti? g.gif
Papildyta:
vadinas nera gerai tie alunai, o as cia manau sveikai purskiuosi. Tai ka reiks kvepalus pradet gamintis  unsure.gif


galbut Himalaju druska galetu buti alternatyva alunui. Ir vietoj aluno akmenelio naudoti Himalaju druskos dezodoranta g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 08, 12:15)
o kiek galetu vięnas taukmedis is akomos pirktas sugerti vandens blush2.gif aciu  4u.gif

man akominis sugeria apie 50 proc mirksiukas.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 08, 22:51)
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas  biggrin.gif

smagu thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 05 09, 09:45)
va cia is AN aprasymo vienas punktas : "2)sudėtyje esantis aliuminis veikia antimikrobiškai. "
Papildyta:
o jei noreciau pasidaryti kad butu kokiu 50SPF, tai ko reiktu padidinti? g.gif
Papildyta:
vadinas nera gerai tie alunai, o as cia manau sveikai purskiuosi. Tai ka reiks kvepalus pradet gamintis  unsure.gif


dabar jau pamaciau biggrin.gif tai reiks vaiksciot kaip pirmykstems moterims lotuliukas.gif bet jei rimtai, tai ka daryt? sintetiniai dezodorantai blogi, alunas su aliuminiu, o smirdet nesinori schmoll.gif esu radus receptu dezodorantui, kur veiklioji medziaga eteriniai aliejai, bet abejoju, kad ilgam padetu g.gif man vien tas aluno akmenelis tikrai tiek ilgai neislaiko kaip sintetiniai dezodorantai. Dar sedint namie tai tiek to, galima zaist, bet toms, kurios i darbus eina, speju nesinori rizikuot ir sukt galvos del kvapu g.gif Siaip galima mastyt apie kazka saldancio ir sutraukiancio - arbatmedzio ir pipirmeciu hidrolatai, koks lazdyno riesutu aliejus, arbatmedzio, palmarozos, levandu, pelargoniju ea. Urtekramo dezodorante esu macius kad ieina ir "soap", to paties ksantano patirstinimui galima ibert, jis toks man rodos udzedantis plevele ir traukiantis oda. Gal dar kuri minciu turit? Kuriam eko dezodoranta ir patentuojam biggrin.gif
Atsakyti
taigi soda pabandykit.. bent jau man tai visai neblogai veikia.. (bloge esu aprasius viena recepta.. tik siek tiek dar patobulinti reikia del konsistencijos)..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 09, 12:34)
taigi soda pabandykit.. bent jau man tai visai neblogai veikia.. (bloge esu aprasius viena recepta.. tik siek tiek dar patobulinti reikia del konsistencijos)..



o nuo sodos nepalieka baltos pazastys ir nekrenta balti miltukai kai apdziuna?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 05 09, 11:39)
o nuo sodos nepalieka baltos pazastys ir nekrenta balti miltukai kai apdziuna?

bent jau man tai nelieka..
Atsakyti
va cia yra kazkokiu be aliuminio dezodorantu: http://www.sveikipro...CFUWFDgod1E0z5A

gal reikia pasinaudoti sudetim ir ka nors sukurt.


Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 05 09, 12:41)
bent jau man tai nelieka..



tai gal pabandysiu ir tavo receptuka, aciu O is kur pirkai stearic acid?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 09 gegužės 2011 - 10:53