Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(nikofija @ 2011 05 23, 14:21)
O degtinė ŽALGIRIS ar negerai? 70 laipsnių ir ypač švari. O ką su alyvomis darysi?

Man labai patinka mano kremai, bet spuogais verčia kaip jaunystėje .

Vien, kad Žalgirio degtine jau gerai :DDD
O dėl kremų, nu tas pats mano mamai, jau galvojom nuo hialiurono ja beria, panaudotjo mano krema nereguliariai ir nieko nepasidare, tik pradejo nuolat tepti ir isbere doh.gif o jos niekad, niekad, ne jokioj paauglystej nebere schmoll.gif Nors ir nera riebus tas kremas. Tai turbūt kapituliuosiu bandydama mamai kažką superduper pritaikyti, O močiutė vis naudoja, jau 2 baigė ir prašo dar..
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 23, 11:24)
bloge sunims skilties nemaciau, tai laaabai noreciau suzinot koki purskaliuka nuo erkiu buvaiu pasidarius? Noriu savo spanieliukui padaryt, labai daug erkiu ten, kur ciucki vedzioju  blush2.gif

purskalo tai nebuvau pasidarius.. as dariau alieju misini = kokosas (~35 ml) + pelargoniju EA (9 lasai) + citrinzoles EA (1 lasas)..
kaip buvo galima pamatyti foto, mano suo yra labai labai trumpaplaukis smile.gif tai mums tiko tokia aliejine apsauga.. bet zinoma, ilgaplaukiams sunims toks budas gal nelabai.. jiems eterinius aliejus reiketu skiesti su hidrolatais ir alkoholiu..
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 23, 13:32)
kas megsta vones su druskomis, ir patinka alyvos.

oho, gera mintis, ačiū bigsmile.gif reiks išbandyti, nes alyvų kvapas ir man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 23, 14:21)
O degtinė ŽALGIRIS ar negerai? 70 laipsnių ir ypač švari.

kiek kainuoja si degtine ir koks kiekis? but visai gerai kvepalams.. aisku dar geriau butu medicininis spiritas, bet jo gauti tai labai sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 23, 14:21)
O degtinė ŽALGIRIS ar negerai? 70 laipsnių ir ypač švari. O ką su alyvomis darysi?

Man labai patinka mano kremai, bet spuogais verčia kaip jaunystėje . Aš galvoju, kad tai ne dėl to ( kaip kažkuri kažkada rašėte) ,kad aliejai viską "iškelia" į paviršių, o dėl to, kad kažkas netinka iš ingredientų arba tiesiog kremai per riebūs, nes darau su bičių vašku ir vandeninės dalies apie 40% tik dedu. Nors ir purškiu papildomai, susigeria gerai, bet manau, kad vis tik per riebu gaunasi. Ką jūs galvojate? Anksčiau, kai naudojau nenatūralius kremus, oda švari būdavo.  g.gif

Jeigu neseniai pradėjote naudoti kremus su aliejumi, tai gali būti, kad oda valosi, man irgi taip buvo, bet dabar jau viskas susitvarkė. Man asmeniškai labai patinka kremai su emulsikliu iš AZ Olivem1000. Kremai gaunasi lengvi( galima kad ir su 5% aliejų daryti, bandžiau ir su 30%, gavosi malonesnis nei su emulsiniu vašku), gerai drėkina (mano oda į sausumą, bet jau normalėja nuo savos gamybos kremų), greitai įsigeria. Kartais paberia kaktą, gal man čia labiau nuo maisto priklauso, tai pasidarau molio kaukes ir tie spuogai dingsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 23 gegužės 2011 - 14:21
QUOTE(Flos @ 2011 05 23, 14:35)
Vien, kad Žalgirio degtine jau gerai :DDD
O dėl kremų, nu tas pats mano mamai, jau galvojom nuo hialiurono ja beria, panaudotjo mano krema nereguliariai ir nieko nepasidare, tik pradejo nuolat tepti ir isbere  doh.gif o jos niekad, niekad, ne jokioj paauglystej nebere schmoll.gif Nors ir nera riebus tas kremas. Tai turbūt kapituliuosiu bandydama mamai kažką superduper pritaikyti, O močiutė vis naudoja, jau 2 baigė ir prašo dar..

aš hialurono rūgštį gryną užsitepu ir man nieko, toje vietoje neberia smile.gif
Parašiau, kad beria kaip jaunystėje, tai turėjau omenyje, kad spuogai jaunatviniai tokie būna. Manęs pačios jaunystėje neberdavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 23 gegužės 2011 - 14:26
norejau paklausti del kremo saulei ten eina lyvyuogiu aliejus, kokosu aliejus sviesmedziu aliejus ir saltalankiu aliejus jei neturiu sviesmedzio ar irggi bus veiksmingas?
del uodu dar noriu paklaust vaikiukui jei i kokius 20ml alyvuogiu ar kokosu ilasinus po pora laseliu arbatmedziu ir levandu ar i koki 10 ml taisyti?
ps.kazkas klause del kulnu ka tept tai as tepu su ricinos liejum issimaudau istepu aliejum ir i koinikes medvilnines nakciai as paprastas frotines apsimoviau tai ryte minkstutes kojytes tik tai riebiai tepu as smile.gif
Atsakyti
Man vos pradėjus naudoti savo kremus, ar iš pradžių tik argano aliejų visi spuogai dingo, nors anksčiau nuolat jų turėdavau- vieni dingsta, kiti kyla.
Mergaitės, gal galite parašyti įspūdžius apie plaktuvą iš az su keičiamais antgaliais. Kraunuosi krepšelį, galvoju ir jį prigriebti, tik ar verta?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2011 05 23, 15:19)
Jeigu neseniai pradėjote naudoti kremus su aliejumi, tai gali būti, kad oda valosi, man irgi taip buvo, bet dabar jau viskas susitvarkė. Man asmeniškai labai patinka kremai su emulsikliu iš AZ Olivem1000. Kremai gaunasi lengvi( galima kad ir su 5% aliejų daryti, bandžiau ir su 30%, gavosi malonesnis nei su emulsiniu vašku), gerai drėkina (mano oda į sausumą, bet jau normalėja nuo savos gamybos kremų), greitai įsigeria. Kartais paberia kaktą, gal man čia labiau nuo maisto priklauso, tai pasidarau molio kaukes ir tie spuogai dingsta smile.gif

Reiks pabandyti ir man jau lengvesnį kremuką susisukti. Aš tai irgi su spuogais susitvarkau, bet vis atsiranda naujų. Dar naudoju tokį masažuoklį veidui du kart per dieną http://www.enteropol...ct/view/id/4497. Galvoju gal ir jis čia gali būti kaltas, bet labai geras masažas viso organizmo ir veido, tai jo neatsisakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2011 05 23, 15:19)
Jeigu neseniai pradėjote naudoti kremus su aliejumi, tai gali būti, kad oda valosi, ...

as tai sakyciau, kad Nikofijai kremai per riebus uztai ir beria.. kazkaip netikiu as tais odos valymaisis per spuogus tik perejus prie natur kosmetikos.. sakyciau, kad netinka priemones ir reikia ieskotis ko nors kito.. dar tais sintetiniais laikais mane berdavo labai, o kai tik perejau prie natur. produktu, oda palaipsniui tik gerejo.. jokie nauji spuogai nekilo, o ir seni pradejo nykti.. zinoma, as labai rinkausi ka naudoti ir t.t.

QUOTE(gintariukstis99999 @ 2011 05 23, 15:26)
norejau paklausti del kremo saulei ten eina lyvyuogiu aliejus, kokosu aliejus sviesmedziu aliejus ir saltalankiu aliejus jei neturiu sviesmedzio ar irggi bus veiksmingas?

taip, galima issiversti ir be sviestmedzio.. tada kokoso daugiau deciau.. o saltalanki as naudojau gryna (is KN) tai 100 ml to alieju misinio deginimuisi as ilasinau apie 40 lasu.. o padauginus saltalankiu al. tada jis geltonai dazo oda biggrin.gif geltonu but tikriausiai nieks nenoretu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariukstis99999 @ 2011 05 23, 15:26)
norejau paklausti del kremo saulei ten eina lyvyuogiu aliejus, kokosu aliejus sviesmedziu aliejus ir saltalankiu aliejus jei neturiu sviesmedzio ar irggi bus veiksmingas?

Aš manau, kad sviestmedis čia svarbus ven dėl to, kad iš išvardintų aliejų jo spf didžiausias...

QUOTE(nikofija @ 2011 05 23, 15:31)
http://www.enteropol...ct/view/id/4497. Galvoju gal ir jis čia gali būti kaltas, bet labai geras masažas viso organizmo ir veido, tai jo neatsisakysiu  biggrin.gif

Masažuoklis kaip tik turėtų padėti, gi suaktyvina kraujotaką, gal tiesiog kažkas netinka... Pagaliau, ne vien kosmetika kalta dėl odos problemų, daug labiau būna kaltas maistas smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 05 23, 15:34)
as tai sakyciau, kad Nikofijai kremai per riebus uztai ir beria.. 

Taip, sutikčiau, kad per riebūs smile.gif Bet kad valosi oda, pati ant savęs pastebėjau. Kai pradėjau naudoti aliejus, natūralius kremus irgi berti pradėjo, bet viskas praėjo. Aišku laikui bėgant ir kaupiant žinias, galim ir priemones tinkamesnes pasirinkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 23 gegužės 2011 - 14:52
QUOTE(bryyla @ 2011 05 23, 15:51)
Aš manau, kad sviestmedis čia svarbus ven dėl to, kad iš išvardintų aliejų jo spf didžiausias...
Masažuoklis kaip tik turėtų padėti, gi suaktyvina kraujotaką, gal tiesiog kažkas netinka... Pagaliau, ne vien kosmetika kalta dėl odos problemų, daug labiau būna kaltas maistas smile.gif
Taip, sutikčiau, kad per riebūs smile.gif Bet kad valosi oda, pati ant savęs pastebėjau. Kai pradėjau naudoti aliejus, natūralius kremus irgi berti pradėjo, bet viskas praėjo. Aišku laikui bėgant ir kaupiant žinias, galim ir priemones tinkamesnes pasirinkti smile.gif

Bet maistą tai juk tas pat žmogus panašų pastoviai valgo... anksčiau niekada neberdavo, o dabar pastoviai išberta. Nėra pasaulio pabaiga kaip paauglystėj, bet vis tiek nervina.
Atsakyti