Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(zydrem @ 2011 05 22, 20:36)
gal galit parasyti po kelis lasus lasinot ir ant kokio kiekio  blush2.gif nes noriu savo ziukiams padaryti tik bijau su tais EA mano maziukuj kaip ikando prie smilkinio penktadieni tai dar ir snd visa puse veidelio uztinus nors ir pas daktaru buvom kad vaistu sulestu atrodo tai baisiai ir nebuciau pagalvojus kad nuo uodo taip gali verysad.gif
Papildyta:

o ar nesausins aliejus mazyliams veido odos, kaip kad cia merginos skundiasi  ax.gif atsiprasau jei pasirodys durnas klausimas tik labai jau pikta an tu uodu ir nezinau ka tepti blush2.gif

jei naudosite kasdien ir visa veiduka tepsite, nors ir dregna, gali nusausinti. Bet jei kartais, arba butent ta vieta tepsite, kuri paraudonavo, tai nieko blogo neturetu atsitikti. Beje, jei jau tepti tik ikandima, be EA dar gerai padeda ricinos aliejus, ir D-pantenolis.
Uodu proga gaminau piestuka po "vampyru" ikandimo: vaskas, avokado, ricinos, ersketuogiu aliejai, levandu, arbatmedzio, pelargoniju EA, vit.E., D-pantenolis. Labai patogu naudoti, supyliau i tubele. Bet apie efekta, dar negaliu pasakyti, nes tik siandien pagaminau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 22, 23:44)
jei naudosite kasdien ir visa veiduka tepsite, nors ir dregna, gali nusausinti. Bet jei kartais, arba butent ta vieta tepsite, kuri paraudonavo, tai nieko blogo neturetu atsitikti. Beje, jei jau tepti tik ikandima, be EA dar gerai padeda ricinos aliejus, ir D-pantenolis.
Uodu proga gaminau piestuka po "vampyru" ikandimo: vaskas, avokado, ricinos, ersketuogiu aliejai, levandu, arbatmedzio, pelargoniju EA, vit.E., D-pantenolis. Labai patogu naudoti, supyliau i tubele. Bet apie efekta, dar negaliu pasakyti, nes tik siandien pagaminau 4u.gif

aciu 4u.gif
neturiu to pantenolio doh.gif bet gal galit parasyti kiekius pasigaminsiu visus kitus turiu aliejus blush2.gif

einu bent ricinos aliejum istepti mieganti ,nes vaizdelis tai ne koks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 22 gegužės 2011 - 22:50
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 23, 00:44)
Uodu proga gaminau piestuka po "vampyru" ikandimo: vaskas, avokado, ricinos, ersketuogiu aliejai, levandu, arbatmedzio, pelargoniju EA, vit.E., D-pantenolis. Labai patogu naudoti, supyliau i tubele. Bet apie efekta, dar negaliu pasakyti, nes tik siandien pagaminau 4u.gif


Net galva palingavau, puiki mintis, nebuciau pagalvojusi i tubele supilt... Turiu beveik visko, isskyrus ersketuogiu alieju ir pelargoniju EA... Kaip manai, be ju issisukciau? ax.gif
Atsakyti
Grizau po atostogu.. visa apkandziota uodu.. atrodau kaip vejaraupiais sirgdama lotuliukas.gif mano sunei irgi kliuvo nemazai.. net istindavo tos vietos labai..
suniui buvau padarius alieju misinuka nuo erkiu.. tai apsaugojo kuo puikiausiai.. o nuo uodu netiko..

dar buvau pasidariusi alieju deginimuisi.. na, tai labai patiko.. idegiau lengvai ir be jokiu nudegimu.. nors siaip as linkusi idegti raudonai, bet si karta degiau rudai.. matyt saltalankiu aliejus labai padejo..

zodziu, blog'e tiksliau viska parasiau..
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 22, 20:49)
aciu  4u.gif
neturiu to pantenolio doh.gif bet gal galit parasyti kiekius pasigaminsiu visus kitus turiu aliejus  blush2.gif

einu bent ricinos aliejum istepti mieganti ,nes vaizdelis tai ne koks


avokado 2ml
ricinos 3ml
ersketuogiu 3ml
karnaubu vasko 3,5g (manau galima pakeisti biciu vasku)
vit. E 2lasai
D-pantenolis 2 lasai
levandu EA 4lasai
arbatmedzio EA 4lasai
pelargoniju EA 2lasai

viskas nesutilpo i viena tubele ax.gif
Atsakyti
Jergau, dabar bijosiu iš namų nosį iškišti, nes uodai mane ir ne sezono metu sugeba susirasti, sugelti, tada gumbais nueina, ir dar niežti... iš karto galiu ruoštis gynybai..
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 22, 20:50)
Net galva palingavau, puiki mintis, nebuciau pagalvojusi i tubele supilt... Turiu beveik visko, isskyrus ersketuogiu alieju ir pelargoniju EA... Kaip manai, be ju issisukciau?  ax.gif


manau tiktu ir agurkliu, sezamu aliejai
o be pelargoniju galima ishsiversti, jau be levandu ir arbmedzio niekaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 23, 00:01)
Jergau, dabar bijosiu iš namų nosį iškišti, nes uodai mane ir ne sezono metu sugeba susirasti, sugelti, tada gumbais nueina, ir dar niežti... iš karto galiu ruoštis gynybai..

tai tau geriau nematyt tokio vazdelio koki as matau beziurint i maziuka verysad.gif


aciu alionuks ryt viskiek kad ir be to pantenolio darysiu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 05 22, 21:03)
tai tau geriau nematyt tokio vazdelio koki as matau beziurint i maziuka verysad.gif
aciu alionuks ryt viskiek kad ir be to pantenolio darysiu  doh.gif  4u.gif


tai greiciausiai kazkokia slapta alergija turit verysad.gif
na, kad tik geriau butu, labai jau visada liudna, kai vaikuciai kencia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 23, 01:02)
manau tiktu ir agurkliu, sezamu aliejai
o be pelargoniju galima ishsiversti, jau be levandu ir arbmedzio niekaip rolleyes.gif


Kaip tik pagalvojau apie sezamu alieju, vien kad pagerinti isigerima, o turiu ir agurkliu...
Ir dar prisiminiau - juk tame kremuke, kuri "skolinausi" is vaiko savo greitajai pagalbai sukti, ir buvo pantenolio, dar bisobulolo ir istrauka is medetku, ramuneliu ir lakisiaus (jie labai gerai alerginius paraudimus nuima) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 23, 01:02)
o be pelargoniju galima ishsiversti, jau be levandu ir arbmedzio niekaip rolleyes.gif

Reikia ir man gamintis pieštuką, tik EA atsargos labai ribotos... Turbūt vien su pelargonijomis neišsigelbėčiau? Reikia levandų ir arbatmedžio būtinai, taip?
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 22, 22:32)
Sveikos, merginos smile.gif

Mane vakar baisiausiai uodai suede, siandien visa diena vaiksciojau akim isvirtusiom nuo niezejimo (as labai jautri butent uodu ikandimams, net nekasant istinsta trigubai, beprotiskai niezti ir laikosi savaite), vis sukau galva, ka cia sumascius, kuo gelbetis is turimo arsenalo  sad.gif  Neistverus nukabinau truputi vaikui daryto lengvo kremo su zolelem, ilasinau ten levandu ir arbatmedzio EA, issitepiau... Ir padejo!  thumbup.gif Jau po keliu akimirku nieztejimas dingo, va, jau pora valandu, net ir sutinimas slugsta... Negaliu atsidziaugti, kokia nuostabi esu ragana, ir ko as visa diena laukiau  doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Ot smagu, tik ka tik paskaiciau  lotuliukas.gif  Ne tokia as jau ir ragana, pasirodo  lotuliukas.gif


as esu "ant greicio" paemus alyvu aliejaus ir prilasinus vien levandu ea, tai uodas priskrido prie pateptos siuo misiniu odos, bande tupt, bet kai atsoko lotuliukas.gif dingo noras kasti smile.gif tepiau ir vaikams, mazajai praeita vasara, ji buvo gal 6 menesiuku, tai nei sudirgino, nei ka- puikiausiai suveike vienas levandu ea 4u.gif

QUOTE(zydrem @ 2011 05 22, 22:36)
gal galit parasyti po kelis lasus lasinot ir ant kokio kiekio  blush2.gif nes noriu savo ziukiams padaryti tik bijau su tais EA mano maziukuj kaip ikando prie smilkinio penktadieni tai dar ir snd visa puse veidelio uztinus nors ir pas daktaru buvom kad vaistu sulestu atrodo tai baisiai ir nebuciau pagalvojus kad nuo uodo taip gali verysad.gif
Papildyta:

o ar nesausins aliejus mazyliams veido odos, kaip kad cia merginos skundiasi  ax.gif atsiprasau jei pasirodys durnas klausimas tik labai jau pikta an tu uodu ir nezinau ka tepti blush2.gif


zydrem, jei vaikuciai labai mazuciai, tai koncentracija turetu buti 0,5-1% eteriniu alieju. Siaip maksimali ea doze naudojamuose gaminiuose laikoma 3%, bet cia jei vietiskai tepi su kazkokiu tikslu. Kasdienai naudojamos mazesnes dozes. Suaugusiems 1.5-2% dazniausiai, jei nera jokiu jautrumu, alergiju ir pan.
Jei tepsite ne kasdien, aliejukas nesausins, bet jei zadat daznai tepti, galit pasigamint kremuka su levandu hidrolatu ir ilasint levandu ir arbatmedzio ea. Beje siedu yra eteriniu alieju "isimtis"- juos galima tepti grynus ant odos, tai ir vaikiukams turetu tikt 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 05 22, 22:57)
Grizau po atostogu.. visa apkandziota uodu..  atrodau kaip vejaraupiais sirgdama  lotuliukas.gif  mano sunei irgi kliuvo nemazai.. net istindavo tos vietos labai..
suniui buvau padarius alieju misinuka nuo erkiu.. tai apsaugojo kuo puikiausiai.. o nuo uodu netiko..

dar buvau pasidariusi alieju deginimuisi.. na, tai labai patiko.. idegiau lengvai ir be jokiu nudegimu.. nors siaip as linkusi idegti raudonai, bet si karta degiau rudai.. matyt saltalankiu aliejus labai padejo..

zodziu, blog'e tiksliau viska parasiau..



bloge sunims skilties nemaciau, tai laaabai noreciau suzinot koki purskaliuka nuo erkiu buvaiu pasidarius? Noriu savo spanieliukui padaryt, labai daug erkiu ten, kur ciucki vedzioju blush2.gif
Atsakyti